Podsumowanie 2017

Sezon 2017 za nami, zapraszamy na małe podsumowanie:
1. Mistrz jest tylko jeden, Michał Jędroszkowiak już drugi raz z rzędu wygrywa oba dystanse zarówno TP100 jak i TP50. Dodatkowo zdobył podwójny tytuł Mistrza Polski PMnO. Do wygrania obu Pucharów, Michał potrzebował 6 startów na TP100 i 13 startów na TP50, pokonując przy tym w sumie ponad 1300km. Łącznie 19 startów, co plasuje Michała na 2 miejscu pod względem sumy pokonanych kilometrów.

2. Najwięcej kilometrów pokonał Andrzej Eibl, łącznie 1450km (13 startów na TP100 i 3 na TP50) .

3. Oprócz Michała na obu pudłach znalazł się Jan Parzybut zajmując 1 miejsce w kat. MW100 oraz 3 miejsce w kat. MW50. Janek łącznie zaliczył 18 startów (6 na TP100 i 12 na TP50), pokonując ponad 1200km..

4. Najaktywniejszym uczestnikiem (z największą liczbą startów) był Stanisław Kaczmarek, łącznie 21 startów (20 na TP50 i 1 na TP100), pokonując ponad 1100km.

5. Najaktywniejszą zawodniczką była Ania Sejbuk, 1 miejsce w kat. K50, łącznie 20 startów na TP50 i przebiegniętych ponad 1000km.

6. W Pucharze zostało sklasyfikowanych 1099 zawodników na TP50 i 964 uczestników na TP100.