Zgłoszenia do PMnO 2018 i PPM 2018

Po dwóch latach pracy nad nowym systemem zgłoszeń dla organizatorów i zawodników prezentujemy wyniki prac. Zgłoszenia to dopiero pierwsza część nowego sytemu. Wkrótce więcej informacji.

Wszystko jest w jednym miejscu, a zgłoszenia dokonuje się w kilku prostych krokach. Całość nie powinna zająć więcej jak 5min.

 

Zgłoszenia należy dokonać przez stronę:
https://zgloszenia-pmno.reu.pl

 

Krok 1. Rejestracja konta (pamiętaj o sprawdzeniu poczty email, zwłaszcza folderu spam, w którym może znaleźć się link aktywacyjny konta). Można tutaj zarówno zarejestrować się jako Organizator (zalecane) lub jako Zawodnik (w tym przypadku można później dołączyć jako organizator)

 

Krok 2. Aktywacja konta, bez tego nie uda się Wam zalogować do profilu.

 

Krok 3. Logowanie do systemu i uzupełnienie danych organizatora.

 

Krok 4. Stworzenie maratonu, w tym celu należy kliknąć przycisk „Dodaj
Maraton”.

 

Krok 5. „Dodaj trasę”, krok ten powtarzamy tyle razy ile chcemy dodać tras. Jeśli chcecie zgłosić daną trasę do Pucharu, bardzo ważne jest aby zaznaczyć „Akceptuję Wymogi PMnO i PPM na sezon 2018 oraz zgłaszam trasę do Pucharu Polski”

 

Krok 6. Opcjonalnie, jeżeli potrzebujecie dodatkowych informacji od zawodnika, możecie stworzyć formularz, który zawodnik będzie wypełniał podczas zapisywania się na Wasze zawody. W tym celu jest przycisk „Pytania rejestracyjne”. System umożliwia wpisanie daty kiedy zgłoszenia mają się rozpocząć i daty kiedy zgłoszenia mają się zakończyć.

 

Dodatkowo do systemu można dodać inne trasy, np na krótszych dystansach czy trasy mieszane, kajakowe i inne wedle uznania organizatora.

 

Ostatecznym terminem przyjmowania zgłoszeń do PMnO 2018 jest 30 listopada 2017r.
Ostatecznym terminem przyjmowania zgłoszeń do PPM 2018 jest 31 grudnia 2017r.