Orienteering Marathon Cup
PL
EN
Login
Registration
News
Marathons
Results
Winners
Regulations
Reports
Contact
Orienteering Marathon Cup 2019
Change Season:
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Category:
all
cup
TP
TP50
TP100
TR
Display:
Icons
Map
Table
Ełcka Zmarzlina
MP PMnO 100km
Ełk
4 - 5 jan 2019
Rajd Czterech Żywiołów Zima
Wolbrom
19 jan 2019
Śnieżne Konwalie
Trzebiechów
26 jan 2019
Silesia Race - zima
Jaworzno
9 feb 2019
Skorpion
Skierbieszów
15 - 17 feb 2019
Rajd Liczyrzepy - Zima
Bystrzyca
23 feb 2019
Rajd Dolnego Sanu
Stalowa Wola
16 mar 2019
Kompania KoRNA (Czarne KoRNO)
Lanckorona
22 - 23 mar 2019
Róża Wiatrów
Koziegłowy
23 mar 2019
Wiosenny Tułacz
Swarożyn
23 mar 2019
XVII Szago
Gdańsk
30 mar 2019
Liszkor
Świnna Poręba
6 apr 2019
Wiosenne 360
Warszawa
6 apr 2019
Harpagan 57
Miastko
12 - 13 apr 2019
Na przijmo bez Gaszowice i okolice
Gaszowice
27 apr 2019
Rudawska Wyrypa
Rudawy Janowickie
3 - 5 may 2019
Jaszczur 1 (Podlasie)
Borki
4 - 5 may 2019
Pazur Gryfa
Łupawa
11 may 2019
Rajd Hawran
Banica
11 may 2019
Rajd Liczyrzepy - Wiosna
Węgliniec
18 may 2019
Kierat
Słopnice k. Limanowej
24 - 26 may 2019
OrientAkcja
Łobudzice
25 may 2019
XVI Rajd "Z Kompasem"
Krokowa
25 - 26 may 2019
Roztoczańska 13
Kraśnik
25 - 26 may 2019
07 Pomorski Rogaining
Legbąd
25 - 26 may 2019
DyMnO
Stoczek (k.Małkini)
1 jun 2019
20 Chyże BnO
Bolewice
2 jun 2019
Mazurskie Tropy
Dobre Miasto
8 jun 2019
Rajd Czterech Żywiołów Lato
Klucze
15 jun 2019
Wakacyjny Tułacz
woj. pomorskie
15 jun 2019
Grassor 444
Szurpiły
21 - 22 jun 2019
Jaszczur 2 (Pomorze)
woj. pomorskie
22 - 23 jun 2019
Rajd Bike Orient
Włoszczowa
29 jun 2019
17 ZnO Grassor
MP PMnO 50km
Trzebież
29 - 30 jun 2019
Leśne Dukty
Lipka
6 jul 2019
Czarna Cobra
Bukowo koło Polanowa
13 - 14 jul 2019
Szaga
Chludowo
19 - 21 jul 2019
21 Chyże BnO
Kuślin
21 jul 2019
Orientiada
Mińsk Mazowiecki
27 jul 2019
IT Orient
Lucień
27 jul 2019
Świętokrzyska Jatka
Połaniec
2 - 3 aug 2019
X Rajd Konwalii
Koronowo
10 aug 2019
Vestigia V
Przywidz
10 aug 2019
MnO Łapiguz
Jeżów Sudecki
16 - 18 aug 2019
Multi Orienteering
Niesulice
17 - 18 aug 2019
Front Wschodni
Wasilków k.Białegostoku
23 - 24 aug 2019
Maczuga Stolema
Główczyce
24 aug 2019
KoRNO
Dłużec
31 aug 2019
Jaszczur 3 (Sudety Niskie)
woj. opolskie
31 aug - 1 sep 2019
Abentojra
Olsztyn
7 - 8 sep 2019
Rajd Waligóry
Niedzica
7 sep 2019
Rajd Źródeł Chodelki
Kłodnica Górna
7 sep 2019
Mordownik
Myślenice
13 - 15 sep 2019
XVIII Szago
Opalenie
21 sep 2019
Oriento Expresso
Karpicko
21 sep 2019
OrientAkcja - jesień
Rawa Mazowiecka
28 sep 2019
Silesia Race
Węgierska Górka
28 - 29 sep 2019
Jurajska Jatka
Włodowice
5 oct 2019
Jaszczur 4
Ropienka Dolna
5 - 6 oct 2019
Jesienny Tułacz - Nocny
woj. pomorskie
5 - 6 oct 2019
Kiwon
Rozdziel
12 - 13 oct 2019
Harpagan 58
Bożepole Wielkie
18 - 19 oct 2019
Przejście Smoka
Bochotnica
19 oct 2019
Azymut Orient
Jabłonowo Pomorskie
26 oct 2019
Jesienne Beskidzkie KoRNO
Jeleśnia
26 - 27 oct 2019
Kaczawska Wyrypa
Góry Kaczawskie
8 - 10 nov 2019
Nocny Marek
Rozstrzębowo
16 - 17 nov 2019
Wilga Orient
Żydowo
30 nov - 1 dec 2019
Nocna Masakra
Gądków Wielki
14 - 15 dec 2019