Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Results for TP100 in 2020 season

Open v ^ M/K Position v ^ Category Veteran position v ^ First Name v ^ Last Name v ^ Team v ^ Open TP100 v ^ K TP100 v ^
37 33 M - Zbigniew Gołąbiewski - 31.55 -
43 39 M - Wojciech Pieluchowski - 20.29 -
32 28 M - Tomek Pawluczuk - 34.69 -
29 25 M - Tomasz Andrukiewicz - 39.20 -
40 36 M - Tomasz Ożański - 31.46 -
42 38 M - Tomasz Mućka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 23.99 -
16 15 MW 7 Stanisław Adam Olbryś - 53.45 -
39 35 M - Robert Kraśnicki - 31.53 -
54 50 M - Robert Houstoun British Army 6.68 -
3 3 MW 2 Rafał Kasztelanic - 91.85 -
1 1 MW 1 Przemysław Witczak Dreamtime Trails 102.50 -
17 16 M - Piotr Kraciuk - 52.08 -
50 46 M - Piotr Zabuski IZBA 31 8.93 -
51 47 M - Piotr Toczko - 8.16 -
52 48 M - Piotr Abramczyk - 8.16 -
45 41 M - Paweł Pawlak - 19.48 -
56 52 M - Patrycjusz Kalinowski 18 Pułk Rozpoznawczy 4.45 -
27 23 M - Mirosław Włodarczyk - 39.21 -
25 21 M - Michał Baran 15 Pułk Przeciwlotniczy 40.56 -
34 30 M - Michał Dubil Rajd Źródeł Chodelki 33.53 -
48 44 M - Michał Śmiarowski - 8.93 -
13 12 M - Mateusz Pomianek - 61.17 -
9 9 M - Mariusz Pietrzak SKPB Warszawa 79.27 -
18 17 M - Mariusz Czajka KInO Rekin 50.71 -
22 19 M - Mariusz Famulski - 44.82 -
41 37 M - Mariusz Pełszyński - 27.83 -
30 26 MW 8 Marek Będźkowski Morsy Ostrołęka 39.20 -
14 13 M - Marcin Duda - 59.68 -
33 29 M - Marcin Getek Serduszko Team Ełk 34.68 -
36 32 M - Marcin Henkiel - 31.57 -
38 34 M - Marcin Krystoń - 31.54 -
49 45 M - Marcin Butrymowicz IZBA 31 8.93 -
7 7 M - Maciej Więcek inov-8 91.17 -
15 14 M - Maciej Bowszys - 58.19 -
3 3 MW 2 Leszek Herman-Iżycki - 91.85 -
11 11 M - Krzysztof Nankiewicz - 67.71 -
23 20 M - Krzysztof Świętoń - 43.46 -
28 24 M - Krzysztof Mierzejewski - 39.20 -
46 42 M - Krzysztof Stuglik - 19.48 -
12 1 K - Katarzyna Sochacka - 61.18 61.18
24 4 K - Julita Piwońska - 42.10 42.10
3 3 MW 2 Jerzy Sawicki - 91.85 -
31 27 M - Jacek Więcko - 39.12 -
1 1 M - Grzegorz Korpula - 102.50 -
3 3 MW 2 Gabriel Bujakiewicz On-Sight 91.85 -
19 2 K - Dorota Milczarek - 50.25 50.25
20 3 K - Dominika Welz Wataha / Morenka Team 47.53 47.53
55 51 M - Dawid Kloc 18 Pułk Rozpoznawczy 5.19 -
26 22 M - Daniel Szymkiewicz 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy 40.51 -
35 31 M - Arkadiusz Duszak 2PU 32.20 -
44 40 M - Ariel Waszkiewicz - 20.29 -
8 8 M - Andrzej Eibl Eiblu Team 85.99 -
21 18 M - Andrzej Rogowski - 46.17 -
47 43 MW 9 Andrzej Sochoń - 14.61 -
53 49 M - Alex Jackson - 6.68 -
10 10 MW 6 Adam Walczak - 75.97 -