Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Azymut Orient 2019

Organizator BikeBoys Paweł Mantycki
Miejsce woj. kujawsko-pomorskie - Jabłonowo Pomorskie
Data 26 paź 2019
Adres bazy Dom Seniora ul. Główna 22 Jabłonowo Pomorskie
Strona www http://azymut.orientujemy.pl/
Regulamin http://azymut.orientujemy.pl/regulamin-bydgoszcz
Zapis na 29 września 2019   -   25 października 2019
Opis Jesienny rajd w Kujawsko-Pomorskim dla piechurów i rowerzystów na dystansach długich, średnich i krótkich. Zapraszamy na pojezierze Brodnickie. Do zobaczenia w Jabłonowie Pomorskim!
Liczba zapisanych zawodników 68

Wyniki

Trasa TR190

Czas startu
26 października 2019 07:00
Limit czasu
13
liczba PK
25
Liczba zawodników
22
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowityPunkty
1-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team3190012:10:0050.00
2-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia3190012:21:0049.26
2-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-3190012:21:0049.26
4-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-2881012:54:0044.33
5-260Wojtczak Szymon -SzczecinInit2778012:49:0042.69
6-4116Złomańczuk Michał -Straszyn-2777013:10:0042.14
6-4117Wadowski Tomasz -Pruszcz Gdanski-2777013:10:0042.14
8-895Gołębiewski Radosław -Toruńecom CUK Racing Team2674913:01:0040.99
9-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl2572012:01:0039.41
10-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet2669513:55:0038.04
11-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka2469011:21:0037.76
12-866Śmietański Jacek -SkawinaRecykling przede wszystkim2263012:55:0034.48
13-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos2160010:45:0032.84
14-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient2160012:51:0027.47
15-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura1954012:38:0024.72
16-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan1436913:21:0016.90

Trasa TP50

Czas startu
26 października 2019 06:00
Limit czasu
12
liczba PK
25
Liczba zawodników
17
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowityPunkty
1131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team2160009:58:0047.50
1123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy2160009:58:0047.50
3191Pryjma Tomasz -Warszawafunexsports2160011:17:0040.75
41097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław2156912:31:0037.70
51252Fidelak Paweł -Wrocław-2156812:32:0037.63
61144Łazowska Sylwia 🥉-WarszawaŁaziki1851011:36:0033.79
6666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze1851011:36:0033.79
84033Kawałko Maciej -SzafrankiPaintRun1851011:39:0033.64
9157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise1948712:53:0032.12
10102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)1748011:15:0031.66
11763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers1645011:15:0029.68
12470Wysocka Barbara -Poznań-1645011:41:0028.58
12637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw1645011:41:0028.58
144028Adamczyk Jakub -Toruń-1542011:52:0026.68
151424Paszyn Maciej -Warszawa7. batalion kawalerii powietrznej1534013:20:0021.60

Trasa TP25

Czas startu
26 października 2019 08:00
Limit czasu
6
liczba PK
12
Liczba zawodników
17
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
1336Cytryńska Katarzyna Gniezno-K50OK2019-10-03 11:03:13
857Kosoń Dariusz Września-M52OK2019-10-03 22:48:54
4008Grabowski Adam Stawiguda-M57OK2019-10-04 10:26:12
4009Wacławska Kinga IŁAWA-K58OK2019-10-04 15:04:11
4011Banaszek Jakub Ławki 15, 11-520 Ryn-M56OK2019-10-07 08:49:55
4036Cytryński Mariusz Gniezno-M51OK2019-10-09 18:48:51
4040Majewski Artur Gniezno-M53OK2019-10-13 20:11:36
4045Kuchciński Sławomir Mława-M54OK2019-10-15 09:16:06
794Chojnowski Tomasz ToruńBanda ŁysegoM55OK2019-10-16 14:07:10
4095Bertel Alicja Olsztyn-K59OK2019-10-20 09:53:35
4100Kozłowska Ewa Olsztyn-K60OK2019-10-21 18:49:43
1348Szablewska Aleksandra Inowrocław-K61OK2019-10-21 20:08:43
1347Szablewski Michał Inowrocław-M62OK2019-10-21 20:09:24
3845Kwitowska Anna Warszawa-K63OK2019-10-24 08:58:13
4125Jarzębowska Brygida Brodnica-K64OK2019-10-24 14:46:13
4126Kowalski Paweł Brodnica-M65OK2019-10-24 14:52:33
344Czerwińska Aleksandra BydgoszczCwane lisyK66-2019-10-24 19:53:19

Trasa TR50

Czas startu
26 października 2019 08:30
Limit czasu
6
liczba PK
12
Liczba zawodników
12
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się
3989Nycz Sylwester OlsztynSRWR 2018M105-2019-09-30 09:13:13
4003Bigus Robert DywitySRW 2018 OlsztynM106-2019-09-30 20:21:42
4012Antoniuk Rafał OlsztynSRWR 2018M107-2019-10-07 11:40:25
4038Brodziński Wojciech MikołajkiSRWR 2018M108-2019-10-10 20:28:41
4044Chmielewski Marcin Bydgoszcz-M100OK2019-10-15 05:04:38
4046Czajkowski Krzysztof BrodnicaR2GM101OK2019-10-15 21:45:41
4073Ilek Sławomir olsztyn-M111-2019-10-17 11:40:52
4114Morawski Paweł Gdańsk-M103OK2019-10-22 19:12:53
4115Morawska Irena Gdańsk-K104OK2019-10-22 19:20:58
4118Kamiński Paweł Brodnica, Wybudowanie Michałowo-M109OK2019-10-23 16:58:03
4121Kamińska Patrycja Brodnica, Wybudowanie Michałowo-K110OK2019-10-23 17:10:27
4123Pachulski Leszek Sopot-M111-2019-10-24 11:02:39