Puchar Maratonów na Orientację

 

Harpagan 57 2019

Organizator PKO Harpagan
Miejsce woj. pomorskie - Miastko
Data 12 - 13 kwi 2019
Adres bazy Miastko
Strona www http://www.harpagan.pl/rajd
Regulamin https://www.harpagan.pl/rajd/strefa-uczestnika/regulamin/
Opis Najstarsza i największa cykliczna impreza na orientację w Polsce. Do Pucharu Pieszego liczy się trasa TP100 oraz trasa TP50 - dzienna. Do Pucharu Rowerowego liczy się trasa TR200 i trasa TR100

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
13 kwietnia 2019 11:30
Limit czasu
8
liczba PK
12
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Lista startowa

Trasa: TP10
Czas startu
13 kwietnia 2019 13:30
Limit czasu
5
liczba PK
10
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Wyniki

Trasa: TP100
Czas startu
12 kwietnia 2019 23:00
Limit czasu
24
liczba PK
20
Liczba zawodników
134
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
94 1424 Maciej Paszyn Warszawa 7 bkpow M 69 8 8 14:05:09 - 14:05:09 4,87 -   |   -
11 639 Jerzy Lekki Bielsko-Biała BB Runners MW 129 22 22 20:57:15 - 20:57:15 70,32 -   |   -
9 1504 Krzysztof Borowiec Gdańsk Borówki M 98 22 22 19:48:40 - 19:48:40 74,37 -   |   -
4 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M 89 22 22 17:54:04 - 17:54:04 82,31 -   |   -
49 1281 Jacenty Łapanowski Warszawa Dzika Czesia MW 111 12 12 14:04:21 - 14:04:21 22,27 -   |   -
21 731 Adam Skolimowski Żabokliki EuRoPol GAZ S.A. MW 117 22 22 22:03:16 - 22:03:16 66,81 -   |   -
1 186 Mariusz Czajka Gdynia KInO Rekin M 76 22 22 14:44:03 - 14:44:03 102,50 -   |   -
41 730 Marcin Stefaniuk Warszawa Maślaki M 44 16 16 17:05:40 - 17:05:40 36,78 -   |   -
1 159 Marcin Hippner Gdańsk Morenka Team M 58 22 22 14:44:03 - 14:44:03 102,50 -   |   -
23 103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight MW 148 22 22 22:11:21 - 22:11:21 66,40 -   |   -
22 1993 Łukasz Słomiany Katowice PIANA Z PYSKA M 79 22 22 22:11:20 - 22:11:20 66,40 -   |   -
10 110 Karol Gostomczyk Studzienice PLATINUM Ubezpieczenia M 120 22 22 20:11:30 - 20:11:30 72,97 -   |   -
5 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW 45 22 22 18:24:52 - 18:24:52 80,01 -   |   -
19 2098 Maciej Rogocz Gdynia Rogaś z Doliny Roztoki M 31 22 22 21:58:07 - 21:58:07 67,07 -   |   -
91 359 Marcin Szymański Gniezno SOR M 64 10 10 15:24:28 - 15:24:28 7,89 -   |   -
26 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW 65 22 22 22:44:23 - 22:44:23 64,79 -   |   -
74 2037 Tomasz Żuk Warszawa Zminioj gocie po powrocie M 87 11 11 15:15:25 - 15:15:25 10,01 -   |   -
3 155 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski - M 100 22 22 16:26:57 - 16:26:57 90,57 -   |   -
6 2521 Piotr Kopacz - - M 158 22 22 18:39:40 - 18:39:40 78,96 -   |   -
7 2537 Piotr Okrój - - M 9 22 22 19:45:42 - 19:45:42 74,56 -   |   -
8 1196 Michał Niemczyk Kolonia Kotków - M 17 22 22 19:45:44 - 19:45:44 74,56 -   |   -
12 347 Waldemar Binkowski Leszno - MW 12 22 22 20:59:04 - 20:59:04 70,21 -   |   -
13 2538 Krzysztof Fudziński - - M 7 22 22 21:24:36 - 21:24:36 68,82 -   |   -
14 2539 Michał Głód - - M 39 22 22 21:28:00 - 21:28:00 68,64 -   |   -
15 2540 Adam Władziński - - M 157 22 22 21:31:01 - 21:31:01 68,48 -   |   -
16 2541 Piotr Pallach - - M 104 22 22 21:31:03 - 21:31:03 68,48 -   |   -
17 890 Grzegorz Jurjewicz Morąg - M 1 22 22 21:31:07 - 21:31:07 68,47 -   |   -
18 2542 Kamil Kłaczkowski - - M 3 22 22 21:58:05 - 21:58:05 67,07 -   |   -
20 1191 Jakub Skotnicki Koszalin - M 28 22 22 21:58:09 - 21:58:09 67,07 -   |   -
24 2232 Jakub Świętek - - M 145 22 22 22:11:29 - 22:11:29 66,40 -   |   -
25 308 Katarzyna Sochacka Rokietnica - K 127 22 22 22:11:34 - 22:11:34 66,39 -   |   -
27 316 Tomasz Krasowski Wrocław - M 4 22 22 22:44:54 - 22:44:54 64,77 -   |   -
28 148 Dariusz Jurkowski Szczecin - M 135 22 22 22:44:56 - 22:44:56 64,77 -   |   -
29 2543 Łukasz Otolski - - M 77 22 22 23:14:45 - 23:14:45 63,38 -   |   -
30 2544 Dariusz Bogumił - - M 81 22 22 23:14:48 - 23:14:48 63,38 -   |   -
31 1506 Adam Walczak - - MW 42 22 22 23:23:52 - 23:23:52 62,97 -   |   -
32 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M 22 22 22 23:24:10 - 23:24:10 62,96 -   |   -
33 2545 Marcin Jasiński - - M 113 22 22 23:24:30 - 23:24:30 62,94 -   |   -
34 2546 Patrycja Rosińska - - K 125 22 22 23:32:55 - 23:32:55 62,57 -   |   -
35 2547 Jakub Hubert - - M 84 22 22 23:34:03 - 23:34:03 62,52 -   |   -
36 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW 75 18 18 21:52:27 - 21:52:27 51,15 -   |   -
37 2548 Jacek Żywno - - M 8 17 17 20:04:31 - 20:04:31 48,31 -   |   -
38 165 Robert Kujawski Siemirowice - M 6 16 16 13:49:34 - 13:49:34 45,47 -   |   -
39 2549 Maciej Piotrowicz - - M 5 16 16 15:12:43 - 15:12:43 41,33 -   |   -
40 2550 Adam Paweł Szulc - - M 71 16 16 16:32:10 - 16:32:10 38,02 -   |   -
42 2551 Michał Mistela - - M 20 16 16 17:05:47 - 17:05:47 36,77 -   |   -
43 2552 Marek Malinowski - - M 86 16 16 17:08:50 - 17:08:50 36,66 -   |   -
44 811 Rafał Sawaniewski Malbork - M 105 16 16 17:08:58 - 17:08:58 36,66 -   |   -
45 2553 Adam Balcerkiewicz - - M 130 16 16 20:05:15 - 20:05:15 31,30 -   |   -
46 2554 Marcin Popek - - M 153 13 13 15:39:44 - 15:39:44 25,43 -   |   -
47 1524 Krzysztof Nankiewicz - - M 30 12 12 13:21:11 - 13:21:11 23,47 -   |   -
48 202 Stanisław Ruchlicki Białystok - M 51 12 12 13:33:05 - 13:33:05 23,13 -   |   -
50 2555 Adam Miński - - M 18 12 12 15:07:15 - 15:07:15 20,73 -   |   -
51 2556 Jan Kozłowski - - M 14 12 12 18:53:59 - 18:53:59 16,58 -   |   -
52 2557 Michał Grochowski - - M 132 11 11 10:02:32 - 10:02:32 15,20 -   |   -
53 2558 Andrzej Lisowski - - M 74 11 11 10:42:07 - 10:42:07 14,26 -   |   -
54 2559 Jarosław Jaworski - - M 50 11 11 10:42:11 - 10:42:11 14,26 -   |   -
55 2560 Marcin Wróbel - - M 142 11 11 11:30:38 - 11:30:38 13,26 -   |   -
56 2561 Michał Seweryn - - M 133 11 11 12:05:43 - 12:05:43 12,62 -   |   -
57 2562 Artur Ossowski - - M 114 11 11 12:35:36 - 12:35:36 12,12 -   |   -
58 2563 Jacek Zacharek - - M 88 11 11 12:51:32 - 12:51:32 11,87 -   |   -
59 2564 Miłosz Pacześny - - M 94 11 11 12:51:37 - 12:51:37 11,87 -   |   -
60 2565 Andrzej Mazur - - M 149 11 11 13:10:05 - 13:10:05 11,59 -   |   -
61 2566 Robert Maraszek - - M 33 11 11 13:30:40 - 13:30:40 11,30 -   |   -
62 2567 Paweł Kowalewski - - M 2 11 11 13:30:52 - 13:30:52 11,30 -   |   -
63 2568 Piotr Złoch - - M 92 11 11 13:30:57 - 13:30:57 11,29 -   |   -
64 2569 Karol Jaskulski - - M 72 11 11 13:31:01 - 13:31:01 11,29 -   |   -
65 2570 Piotr Zglejc - - M 67 11 11 13:34:27 - 13:34:27 11,25 -   |   -
66 2571 Tomasz Florek - - M 66 11 11 13:34:40 - 13:34:40 11,24 -   |   -
67 2572 Jakub Bobrowski - - M 73 11 11 13:55:42 - 13:55:42 10,96 -   |   -
68 2573 Michał Wiśniewski - - M 116 11 11 14:23:06 - 14:23:06 10,61 -   |   -
69 2574 Radosław Wlazłowski - - M 91 11 11 14:25:41 - 14:25:41 10,58 -   |   -
70 2575 Daniel Talaśka - - M 60 11 11 14:25:47 - 14:25:47 10,58 -   |   -
71 2576 Dominik Zacharko - - M 38 11 11 14:51:04 - 14:51:04 10,28 -   |   -
72 325 Michał Skowron Zgierz - M 150 11 11 14:51:08 - 14:51:08 10,28 -   |   -
73 716 Marcin Głuszcz Zgierz - M 43 11 11 14:51:26 - 14:51:26 10,27 -   |   -
75 2577 Marcin Zajac - - M 99 11 11 15:16:44 - 15:16:44 9,99 -   |   -
76 2578 Maciej Górski - - M 55 11 11 15:57:47 - 15:57:47 9,56 -   |   -
77 2579 Dorota Jastrzębska - - K 62 11 11 16:16:12 - 16:16:12 9,38 -   |   -
78 2506 Wojciech Block Gniewino - M 63 11 11 16:16:14 - 16:16:14 9,38 -   |   -
79 2580 Piotr Plackowski - - M 57 11 11 16:16:16 - 16:16:16 9,38 -   |   -
80 2581 Joanna Struk - - K 95 11 11 16:16:21 - 16:16:21 9,38 -   |   -
81 2582 Przemysław Laskowski - - M 48 11 11 16:52:55 - 16:52:55 9,04 -   |   -
82 2583 Tymoteusz Kaczykowski - - M 156 11 11 16:52:57 - 16:52:57 9,04 -   |   -
83 2584 Kamil Laskowski - - M 155 11 11 16:53:00 - 16:53:00 9,04 -   |   -
84 2585 Marek Szyc - - M 147 11 11 16:53:41 - 16:53:41 9,04 -   |   -
85 2586 Rafał Ferenc - - M 119 11 11 16:53:43 - 16:53:43 9,04 -   |   -
86 2587 Arkadiusz Chodorowski - - M 128 11 11 16:56:06 - 16:56:06 9,01 -   |   -
87 2588 Mariusz Jaślanek - - M 143 11 11 16:56:24 - 16:56:24 9,01 -   |   -
88 2589 Damian Łangowski - - M 126 11 11 17:33:52 - 17:33:52 8,69 -   |   -
89 2590 Paweł Lechowicz - - M 52 11 11 17:33:59 - 17:33:59 8,69 -   |   -
90 2591 Adam Studziński - - M 49 11 11 17:35:21 - 17:35:21 8,68 -   |   -
92 2592 Stefan Stankiewicz - - MW 47 8 8 10:52:44 - 10:52:44 6,31 -   |   -
93 2593 Tomasz Pietras - - M 26 8 8 13:49:29 - 13:49:29 4,97 -   |   -
95 2594 Krzysztof Jesionek - - M 82 7 7 08:12:11 - 08:12:11 4,27 -   |   -
96 2595 Maciej Gaczoł - - M 24 7 7 09:22:18 - 09:22:18 3,73 -   |   -
97 2596 Rafał Zdebski - - M 35 7 7 09:23:37 - 09:23:37 3,72 -   |   -
98 2597 Jakub Miesiąc - - M 131 7 7 09:41:50 - 09:41:50 3,61 -   |   -
99 2598 Łukasz Boniecki - - M 146 7 7 09:41:53 - 09:41:53 3,61 -   |   -
100 2599 Tomasz Sulich - - M 97 7 7 09:46:40 - 09:46:40 3,58 -   |   -
101 2600 Michał Pachocki - - M 11 7 7 09:48:29 - 09:48:29 3,57 -   |   -
102 2601 Mateusz Plackowski - - M 53 7 7 11:10:01 - 11:10:01 3,13 -   |   -
103 2602 Darek Michałowy - - M 15 7 7 11:40:24 - 11:40:24 3,00 -   |   -
104 2603 Marek Jóżwiak - - M 19 7 7 11:40:34 - 11:40:34 3,00 -   |   -
105 2604 Krzysztof Opanowicz - - M 110 7 7 12:15:43 - 12:15:43 2,85 -   |   -
106 2605 Arkadiusz Posiła - - M 106 7 7 12:15:46 - 12:15:46 2,85 -   |   -
107 2606 Łukasz Piórkowski - - M 108 7 7 12:15:50 - 12:15:50 2,85 -   |   -
108 2607 Mariusz Werengowski - - M 109 7 7 12:15:52 - 12:15:52 2,85 -   |   -
109 2608 Łukasz Skrzypek - - M 107 7 7 12:15:56 - 12:15:56 2,85 -   |   -
110 2609 Paweł Kallas - - M 102 7 7 12:34:00 - 12:34:00 2,78 -   |   -
111 2610 Maciej Koziara - - M 118 7 7 12:34:49 - 12:34:49 2,78 -   |   -
112 2611 Marcin Zalewski - - M 124 6 6 06:46:45 - 06:46:45 2,38 -   |   -
113 2612 Krzysztof Szukalski - - M 25 6 6 08:44:25 - 08:44:25 1,85 -   |   -
114 2613 Paweł Leśkiewicz - - M 101 6 6 10:09:44 - 10:09:44 1,59 -   |   -
115 1979 Robert Pyssa - - M 37 5 5 05:54:53 - 05:54:53 1,33 -   |   -
116 2614 Anna Barnik - - K 36 5 5 05:54:55 - 05:54:55 1,33 -   |   -
117 2615 Grzegorz Stanisławski - - M 123 5 5 06:18:05 - 06:18:05 1,24 -   |   -
118 2616 Dariusz Boguta - - MW 122 5 5 07:56:14 - 07:56:14 1,00 -   |   -
119 2617 Jolanta Hys - - KW 121 5 5 07:56:42 - 07:56:42 1,00 -   |   -
120 2618 Krzysztof Kochel - - M 112 5 5 08:22:49 - 08:22:49 1,00 -   |   -
121 2619 Waldemar Basiak - - M 32 5 5 08:23:27 - 08:23:27 1,00 -   |   -
122 2620 Jan Zamarlik - - M 29 5 5 08:23:32 - 08:23:32 1,00 -   |   -
123 276 Leszek Ścioch Warszawa - M 96 4 4 04:10:02 - 04:10:02 1,00 -   |   -
124 2621 Mateusz Ślizewski - - M 139 4 4 04:37:32 - 04:37:32 1,00 -   |   -
125 2622 Dawid Kryń - - M 137 4 4 04:37:44 - 04:37:44 1,00 -   |   -
126 2623 Szymon Ślizewski - - M 138 4 4 04:37:53 - 04:37:53 1,00 -   |   -
127 2624 Dariusz Gdański - - M 136 4 4 04:37:55 - 04:37:55 1,00 -   |   -
128 2625 Kamil Taranowski - - M 13 4 4 04:37:58 - 04:37:58 1,00 -   |   -
129 2626 Katarzyna Macioszek - - K 59 1 1 00:50:13 - 00:50:13 1,00 -   |   -
130 2627 Anna Martoszek - - K 21 1 1 00:50:14 - 00:50:14 1,00 -   |   -
131 2628 Mateusz Sopata - - M 68 1 1 01:53:43 - 01:53:43 1,00 -   |   -
132 2629 Marcin Okoński - - M 80 1 1 01:53:48 - 01:53:48 1,00 -   |   -
133 2630 Tomasz Piotr Wasilewski - - M 140 1 1 01:53:51 - 01:53:51 1,00 -   |   -
134 2631 Paweł Hildebrant - - M 78 1 1 01:54:08 - 01:54:08 1,00 -   |   -

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
13 kwietnia 2019 09:30
Limit czasu
12
liczba PK
16
Liczba zawodników
185
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
3 3774 Paweł Żak Gdańsk Browery Team M 2199 - 40 08:03:48 - 08:03:48 43,63 -   |   -
2 1546 Łukasz Grodecki Gdańsk Cobra Team M 2039 - 40 07:54:09 - 07:54:09 45,50 -   |   -
21 344 Aleksandra Czerwińska Bydgoszcz Cwane lisy K 2174 - 40 09:49:05 - 09:49:05 35,01 -   |   -
6 1487 Małgorzata Filipek Bydgoszcz Forest Gang K 2080 - 40 08:24:00 - 08:24:00 40,92 -   |   -
88 1154 Łukasz Jakubowski Kamień Pomorski KB Kamien Pomorski M 2073 - 31 09:30:25 - 09:30:25 18,78 -   |   -
105 1474 Robert Nowicki Baczyna MumiakiMtb4fun M 2133 - 28 09:32:47 - 09:32:47 16,22 -   |   -
114 504 Janusz Stocki Białe Błota Nogi Szybsze od Głowy MW 2078 - 28 12:11:27 - 12:11:27 12,70 -   |   -
25 290 Marek Gliszczyński Gutowiec Perpetual Motion Squad M 2063 - 40 10:52:30 - 10:52:30 31,61 -   |   -
26 302 Piotr Ploch Bezrzecze Perpetual Motion Squad M 2062 - 40 10:52:32 - 10:52:32 31,61 -   |   -
58 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW 2023 - 39 11:52:50 - 11:52:50 27,95 -   |   -
11 307 Sebastian Zabielski Słupsk STOPA Słupsk M 2079 - 40 09:00:51 - 09:00:51 38,14 -   |   -
1 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW 2114 - 40 07:38:21 - 07:38:21 48,00 -   |   -
4 3483 Marek de Rosier - - M 2020 - 40 08:04:53 - 08:04:53 42,54 -   |   -
5 3484 Krzysztof Łapuć - - M 2125 - 40 08:05:33 - 08:05:33 42,48 -   |   -
7 3485 Krystian Rogala - - M 2047 - 40 08:52:28 - 08:52:28 38,74 -   |   -
8 3486 Krzysztof Jabłoński - - M 2168 - 40 08:56:08 - 08:56:08 38,47 -   |   -
9 3487 Piotr Ignaczak - - M 2146 - 40 08:59:28 - 08:59:28 38,23 -   |   -
10 3488 Marcin Smykowski - - M 2151 - 40 08:59:35 - 08:59:35 38,23 -   |   -
12 3489 Piotr Merda - - M 2004 - 40 09:01:56 - 09:01:56 38,06 -   |   -
13 3490 Katarzyna Merda - - K 2005 - 40 09:02:00 - 09:02:00 38,05 -   |   -
14 3491 Konrad Wyganowski - - M 2160 - 40 09:03:15 - 09:03:15 37,97 -   |   -
15 3492 Ziemowit Bernatowicz - - MW 2157 - 40 09:03:16 - 09:03:16 37,97 -   |   -
16 3493 Tomasz Borowski - - MW 2013 - 40 09:07:27 - 09:07:27 37,68 -   |   -
17 3494 Dariusz Pela - - M 2012 - 40 09:07:31 - 09:07:31 37,67 -   |   -
18 3495 Tomasz Jankiewicz - - M 2118 - 40 09:15:57 - 09:15:57 37,10 -   |   -
19 3496 Maciej Januszewski - - M 2200 - 40 09:18:43 - 09:18:43 36,92 -   |   -
20 157 Roman Gorczyca Ełk - MW 2064 - 40 09:36:19 - 09:36:19 35,79 -   |   -
22 3497 Łukasz Jaworski - - M 2089 - 40 10:23:30 - 10:23:30 33,08 -   |   -
23 3498 Patryk Duda - - M 2003 - 40 10:23:40 - 10:23:40 33,07 -   |   -
24 3499 Michał Ciszewski - - M 2011 - 40 10:51:36 - 10:51:36 31,65 -   |   -
27 3500 Przemyslaw Cychosz - - M 2177 - 40 10:54:49 - 10:54:49 31,50 -   |   -
28 3501 Kamila Ścisłowska - - K 2051 - 40 11:04:49 - 11:04:49 31,02 -   |   -
29 3502 Krzysztof Ratajczak - - M 2046 - 40 11:05:08 - 11:05:08 31,01 -   |   -
30 1653 Marek Harackiewicz - - M 2021 - 40 11:17:30 - 11:17:30 30,44 -   |   -
31 1588 Jarosław Pituła - - M 2014 - 40 11:29:15 - 11:29:15 29,92 -   |   -
32 3503 Adam Michalczyk - - M 2045 - 40 11:29:29 - 11:29:29 29,91 -   |   -
33 3504 Dawid Adamski - - M 2086 - 40 11:30:27 - 11:30:27 29,87 -   |   -
34 3505 Maciej Adamski - - M 2083 - 40 11:30:52 - 11:30:52 29,85 -   |   -
35 3506 Karolina Śleziak - - K 2173 - 40 11:33:43 - 11:33:43 29,73 -   |   -
36 3507 Mateusz Czuryło - - M 2175 - 40 11:33:45 - 11:33:45 29,73 -   |   -
37 3508 Ewelina Maziec - - K 2135 - 40 11:33:48 - 11:33:48 29,73 -   |   -
38 3509 Wawrzyniec Chróścicki - - M 2119 - 40 11:33:51 - 11:33:51 29,73 -   |   -
39 3510 Elizabethrani Kanak Rajah - - K 2159 - 40 11:34:16 - 11:34:16 29,71 -   |   -
40 3511 Łukasz Czabanowski - - M 2158 - 40 11:34:18 - 11:34:18 29,71 -   |   -
41 3512 Piotr Sternicki - - M 2040 - 40 11:45:12 - 11:45:12 29,25 -   |   -
42 2122 Agnieszka Wójcik - - K 2092 - 40 11:45:47 - 11:45:47 29,22 -   |   -
43 2121 Jerzy Wójcik - - M 2097 - 40 11:45:49 - 11:45:49 29,22 -   |   -
44 3513 Dawid Zblewski - - M 2088 - 40 11:46:50 - 11:46:50 29,18 -   |   -
45 3514 Paweł Mikołajczyk - - M 2180 - 40 11:46:56 - 11:46:56 29,18 -   |   -
46 3515 Marek Lange - - M 2074 - 40 11:48:48 - 11:48:48 29,10 -   |   -
47 3516 Asia Langhamer - - K 2075 - 40 11:48:50 - 11:48:50 29,10 -   |   -
48 3146 Katarzyna Kinowska - - K 2182 - 40 11:49:30 - 11:49:30 29,07 -   |   -
49 3517 Władysław Pałys - - MW 2071 - 40 11:49:34 - 11:49:34 29,07 -   |   -
50 3518 Aleksandra Herzke - - K 2066 - 40 11:51:36 - 11:51:36 28,99 -   |   -
51 3519 Wojciech Plutowski - - M 2065 - 40 11:51:38 - 11:51:38 28,98 -   |   -
52 3520 Maciej Szaciłło - - M 2156 - 40 11:53:09 - 11:53:09 28,92 -   |   -
53 1633 Maciej Cherek - - M 2072 - 40 11:53:11 - 11:53:11 28,92 -   |   -
54 3521 Natalia Zwolińska - - K 2053 - 40 11:58:49 - 11:58:49 28,69 -   |   -
55 3522 Karol Osiak - - M 2054 - 40 11:58:50 - 11:58:50 28,69 -   |   -
56 3523 Przemysław Janiszewski - - M 2186 - 40 11:59:32 - 11:59:32 28,67 -   |   -
57 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW 2022 - 39 11:52:47 - 11:52:47 27,95 -   |   -
59 3524 Maciej Błażek - - M 2025 - 37 11:27:06 - 11:27:06 26,51 -   |   -
60 3525 Kajetan Krupa - - M 2010 - 37 11:29:37 - 11:29:37 26,42 -   |   -
61 3526 Michał Majewski - - M 2009 - 37 11:29:47 - 11:29:47 26,41 -   |   -
62 3527 Daina Baranowska - - K 2112 - 37 11:34:52 - 11:34:52 26,22 -   |   -
63 3528 Bartłomiej Sroka - - M 2102 - 37 11:41:27 - 11:41:27 25,97 -   |   -
64 3529 Magdalena Wicher - - K 2113 - 37 11:45:14 - 11:45:14 25,83 -   |   -
65 3530 Damian Chamier Gliszczyński - - M 2108 - 37 11:45:17 - 11:45:17 25,83 -   |   -
66 3531 Tomasz Melnicki - - M 2155 - 37 11:45:19 - 11:45:19 25,83 -   |   -
67 3532 Artur Piotr Cieściów - - M 2153 - 37 11:45:22 - 11:45:22 25,83 -   |   -
68 3533 Jakub Filbrandt - - M 2100 - 37 11:49:22 - 11:49:22 25,68 -   |   -
72 3534 Jacek Szymański - - M 2124 - 36 12:04:00 - 12:04:00 23,51 -   |   -
71 3535 Mariusz Madej - - M 2132 - 36 11:49:17 - 11:49:17 24,00 -   |   -
69 613 Sylwia Roszkowska Łódź - K 2027 - 36 11:21:09 - 11:21:09 24,99 -   |   -
70 3536 Anna Małgorzata Kosior - - K 2081 - 36 11:21:11 - 11:21:11 24,99 -   |   -
85 3537 Maksymilian Kunt - - M 2197 - 33 12:07:00 - 12:07:00 20,62 -   |   -
84 3538 Marcin Pioch - - M 2196 - 33 12:03:29 - 12:03:29 20,72 -   |   -
73 3539 Justyna Sinkiewicz - - K 2033 - 33 11:35:46 - 11:35:46 21,55 -   |   -
74 3540 Ilona Kaczmarek - - K 2129 - 33 11:35:54 - 11:35:54 21,55 -   |   -
75 3541 Maksymilian Wesołowski - - M 2149 - 33 11:50:20 - 11:50:20 21,11 -   |   -
76 3542 Wojciech Stępiński - - M 2138 - 33 11:51:08 - 11:51:08 21,08 -   |   -
77 3543 Jagoda Stępińska - - K 2143 - 33 11:52:24 - 11:52:24 21,05 -   |   -
78 3544 Julia Wesołowska - - K 2150 - 33 11:53:52 - 11:53:52 21,00 -   |   -
81 3545 Mateusz Cichecki - - M 2031 - 33 12:01:30 - 12:01:30 20,78 -   |   -
82 3546 Michał Janus-Wyglądała - - M 2035 - 33 12:01:34 - 12:01:34 20,78 -   |   -
83 3547 Kacper Euctachy Pawlikowski - - M 2032 - 33 12:01:37 - 12:01:37 20,78 -   |   -
79 3548 Jarosław Lichs - - M 2187 - 33 11:59:06 - 11:59:06 20,85 -   |   -
80 3549 Tadeusz Szczęsny - - MW 2006 - 33 11:59:19 - 11:59:19 20,84 -   |   -
87 3550 Krzysztof Wierzbicki - - M 2213 - 32 12:07:02 - 12:07:02 19,38 -   |   -
86 3551 Krzysztof Kołakowski - - M 2165 - 32 11:44:43 - 11:44:43 20,00 -   |   -
89 3552 Igor Konopko - - M 2194 - 30 11:07:05 - 11:07:05 18,17 -   |   -
90 3553 Rafal Krzysztoforski - - M 2198 - 30 11:07:07 - 11:07:07 18,17 -   |   -
91 3554 Tomasz KOWALCZYK - - M 2016 - 30 11:10:27 - 11:10:27 18,08 -   |   -
92 470 Barbara Wysocka Poznań - K 2176 - 30 11:28:20 - 11:28:20 17,61 -   |   -
93 3555 Marcin Dzięgielewski - - M 2195 - 30 11:30:30 - 11:30:30 17,56 -   |   -
94 3556 Klaudia Jasińska - - K 2126 - 29 11:42:30 - 11:42:30 16,97 -   |   -
99 3557 Robert Młynarczyk - - M 2120 - 29 11:49:38 - 11:49:38 16,80 -   |   -
102 3558 Bartłomiej Dunajski - - M 2093 - 29 11:49:47 - 11:49:47 16,80 -   |   -
103 3559 Agnieszka Sarna - - K 2205 - 29 11:49:50 - 11:49:50 16,80 -   |   -
104 3560 Kacper Lipiec - - M 2128 - 29 11:49:53 - 11:49:53 16,80 -   |   -
95 1907 Małgorzata Gołębiewska - - K 2099 - 29 11:44:17 - 11:44:17 16,93 -   |   -
96 1906 Radosław Gołębiewski - - M 2098 - 29 11:44:22 - 11:44:22 16,93 -   |   -
100 3561 Maciej Pochylski - - M 2145 - 29 11:49:39 - 11:49:39 16,80 -   |   -
101 3562 Małgorzata Sawicz - - K 2044 - 29 11:49:41 - 11:49:41 16,80 -   |   -
97 3563 Mateusz Kaczmarek - - M 2060 - 29 11:45:26 - 11:45:26 16,90 -   |   -
98 3564 Tomasz Woźniak - - M 2084 - 29 11:45:28 - 11:45:28 16,90 -   |   -
106 3565 Paweł Markowski - - M 2134 - 28 09:32:49 - 09:32:49 16,22 -   |   -
107 3566 Krzysztof Żbik - - M 2136 - 28 09:32:51 - 09:32:51 16,21 -   |   -
109 3567 Sebastian Jasiński - - M 2141 - 28 11:49:27 - 11:49:27 13,09 -   |   -
108 3568 Krzysztof Szymański - - M 2191 - 28 10:38:59 - 10:38:59 14,54 -   |   -
110 3569 Katarzyna Kuna - - K 2002 - 28 11:50:10 - 11:50:10 13,08 -   |   -
111 3570 Mikołaj Juśkiewicz - - M 2041 - 28 11:50:13 - 11:50:13 13,08 -   |   -
112 3571 Patryk Jasiński - - M 2115 - 28 11:55:35 - 11:55:35 12,98 -   |   -
113 3572 Grzegorz Ozimiński - - M 2110 - 28 11:55:37 - 11:55:37 12,98 -   |   -
115 3573 Bartosz Olesinski - - M 2091 - 27 09:20:07 - 09:20:07 12,24 -   |   -
116 3574 Michał Leśniewski - - M 2095 - 27 10:05:46 - 10:05:46 11,32 -   |   -
117 3575 Izabela Piechalak - - K 2094 - 27 10:05:49 - 10:05:49 11,32 -   |   -
118 3576 Piotr Sułkowski - - MW 2109 - 26 11:44:47 - 11:44:47 10,90 -   |   -
119 3577 Piotr Borkiewicz - - M 2179 - 24 12:15:20 - 12:15:20 10,06 -   |   -
120 2530 Krzysztof Tarkowski - - M 2019 - 24 12:15:56 - 12:15:56 10,06 -   |   -
121 3578 Tomasz Dawidziak - - M 2163 - 22 11:41:28 - 11:41:28 9,22 -   |   -
122 3579 Andrzej Fijało - - M 2208 - 22 11:42:00 - 11:42:00 9,21 -   |   -
123 3580 Patrycja Żołyniak - - K 2209 - 22 11:42:23 - 11:42:23 9,21 -   |   -
132 3581 Klaudia Rzążewska - - K 2190 - 20 12:17:00 - 12:17:00 6,07 -   |   -
126 3582 Małgorzata Graban - - K 2162 - 20 11:26:59 - 11:26:59 6,51 -   |   -
127 3583 Joanna Bogucka-Kołaczek - - K 2166 - 20 11:27:01 - 11:27:01 6,51 -   |   -
128 3584 Bartosz Witt - - M 2037 - 20 11:27:03 - 11:27:03 6,51 -   |   -
124 3585 Mateusz Główczewski - - M 2130 - 20 08:54:42 - 08:54:42 8,37 -   |   -
125 3586 Irena Główczewska - - K 2127 - 20 08:54:48 - 08:54:48 8,37 -   |   -
129 3587 Karolina Horla - - K 2024 - 20 11:28:12 - 11:28:12 6,50 -   |   -
130 3588 Ewa Granacka - - K 2050 - 20 11:28:15 - 11:28:15 6,50 -   |   -
131 3589 Patrycja Chodkowska - - K 2042 - 20 11:28:27 - 11:28:27 6,50 -   |   -
133 3590 Agnieszka Nowak - - K 2085 - 18 12:13:36 - 12:13:36 5,46 -   |   -
134 3591 Jakub Bartoszak - - M 2043 - 18 12:13:38 - 12:13:38 5,46 -   |   -
137 3592 Dawid Pawlak - - M 2052 - 17 12:14:01 - 12:14:01 4,09 -   |   -
135 3593 Paweł Zawada - - M 2008 - 17 09:42:08 - 09:42:08 5,16 -   |   -
136 3594 Olga Stróż - - K 2007 - 17 09:42:12 - 09:42:12 5,16 -   |   -
138 3595 Agata Jankowska - - K 2210 - 16 12:13:13 - 12:13:13 3,85 -   |   -
139 3596 Bartosz Chyła - - M 2211 - 16 12:13:16 - 12:13:16 3,85 -   |   -
140 3597 Anna Rzepa - - K 2178 - 15 07:45:59 - 07:45:59 3,61 -   |   -
141 3598 Oskar Jarnot - - M 2203 - 11 11:10:31 - 11:10:31 2,65 -   |   -
142 2485 Sandra Jedynak Toruń - K 2140 - 11 11:10:33 - 11:10:33 2,65 -   |   -
143 3599 Piotr Skorowski - - M 2212 - 10 12:29:29 - 12:29:29 2,41 -   |   -
144 1186 Marek Pawluch Kościerzyna - M 2147 - 9 12:27:30 - 12:27:30 2,17 -   |   -
145 3600 Piotr Kacprzyk - - M 2161 - 9 12:27:33 - 12:27:33 2,17 -   |   -
146 3601 Krzysztof Żabiński - - M 2207 - 6 12:32:29 - 12:32:29 1,44 -   |   -
147 3602 Marcin Bartkowski - - M 2206 - 6 12:32:32 - 12:32:32 1,44 -   |   -
153 3603 Mateusz Palach - - M 2061 - 1 12:35:58 - 12:35:58 1,00 -   |   -
150 3604 Weronika Zinke - - K 2087 - 1 12:35:45 - 12:35:45 1,00 -   |   -
152 3605 Maria Denczyk- Kołodziej - - K 2090 - 1 12:35:54 - 12:35:54 1,00 -   |   -
160 3606 Olga Urszula Wałdoch - - K 2172 - 1 12:44:10 - 12:44:10 1,00 -   |   -
161 3607 Andrzej Wiesław Wałdoch - - M 2171 - 1 12:44:14 - 12:44:14 1,00 -   |   -
157 3608 Filip Zbigniew Mućko - - M 2152 - 1 12:43:54 - 12:43:54 1,00 -   |   -
158 3609 Łukasz Pacek - - M 2189 - 1 12:44:01 - 12:44:01 1,00 -   |   -
159 3610 Jakub Nadzieja - - M 2188 - 1 12:44:04 - 12:44:04 1,00 -   |   -
148 3611 Piotr Kowalewski - - M 2181 - 1 12:29:11 - 12:29:11 1,00 -   |   -
149 3612 Karol Kowalewski - - M 2204 - 1 12:29:13 - 12:29:13 1,00 -   |   -
167 1161 Robert Piechocki Koszalin - MW 2111 - 1 12:47:24 - 12:47:24 1,00 -   |   -
168 1143 Andrzej Krzemiński Koszalin - MW 2067 - 1 12:47:32 - 12:47:32 1,00 -   |   -
154 3613 Aleksandra Ilnicka - - K 2056 - 1 12:38:21 - 12:38:21 1,00 -   |   -
155 3614 Przemysław Górski - - M 2057 - 1 12:38:24 - 12:38:24 1,00 -   |   -
156 3615 Adam Jaroszewski - - M 2055 - 1 12:38:33 - 12:38:33 1,00 -   |   -
163 3616 Aleksandra Balcerak - - K 2038 - 1 12:46:53 - 12:46:53 1,00 -   |   -
164 3617 Agnieszka Plenzler - - K 2185 - 1 12:46:56 - 12:46:56 1,00 -   |   -
165 3618 Paweł Kozłowski - - M 2184 - 1 12:47:08 - 12:47:08 1,00 -   |   -
166 3619 Joanna Plenzler - - K 2028 - 1 12:47:11 - 12:47:11 1,00 -   |   -
162 3620 Sabina Kubik - - K 2137 - 1 12:44:19 - 12:44:19 1,00 -   |   -
170 3621 Kamil Mielcarek - - M 2070 - 1 12:55:21 - 12:55:21 1,00 -   |   -
171 3622 Dariusz Szlachcikowski - - M 2059 - 1 12:55:23 - 12:55:23 1,00 -   |   -
151 3623 Beata Tuńska-Półgęsek - - K 2082 - 1 12:35:48 - 12:35:48 1,00 -   |   -
169 3624 Agnieszka Kubis - - K 2148 - 1 12:54:22 - 12:54:22 1,00 -   |   -
172 3625 Daniel Miąskowski - - M 2201 - 1 12:56:38 - 12:56:38 1,00 -   |   -
173 3626 Bartłomiej Topa - - M 2202 - 1 12:56:42 - 12:56:42 1,00 -   |   -
174 3627 Grzegorz Ziemann - - M 2068 - 1 12:56:45 - 12:56:45 1,00 -   |   -
175 3628 Daniel Fabisiak - - M 2069 - 1 12:56:50 - 12:56:50 1,00 -   |   -
176 3629 Artur Maliszewski - - M 2116 - 1 13:13:51 - 13:13:51 1,00 -   |   -
177 3630 Paweł Kudzia - - M 2183 - 1 13:17:06 - 13:17:06 1,00 -   |   -
178 3631 Maciej Rzepa - - M 2058 - 1 13:17:07 - 13:17:07 1,00 -   |   -
179 3632 Jakub Szamotuło - - M 2104 - 1 13:21:22 - 13:21:22 1,00 -   |   -
180 3633 Ernest Śliwiński - - M 2105 - 1 13:21:33 - 13:21:33 1,00 -   |   -
181 3634 Miłosz Smal - - M 2107 - 1 13:21:35 - 13:21:35 1,00 -   |   -
182 3635 Bartłomiej Żaba - - M 2106 - 1 13:21:42 - 13:21:42 1,00 -   |   -
183 3636 Cyprian Procki - - M 2103 - 1 13:21:53 - 13:21:53 1,00 -   |   -
184 3637 Maja Micińska - - K 2170 - 1 13:43:16 - 13:43:16 1,00 -   |   -
185 3638 Jakub Miciński - - M 2169 - 1 13:43:19 - 13:43:19 1,00 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR200
Czas startu
13 kwietnia 2019 08:30
Limit czasu
14
liczba PK
24
Liczba zawodników
107
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
42 3175 Andrzej Dzich - Alive! M - 15 42 - - 13:14:48 47,02 -   |   -
77 1342 Piotr Jóźwiuk Pszczółki Brotherhood of Moonshine M - 12 30 - - 10:43:51 15,78 -   |   -
55 3180 Przemysław Kijak - Coolarze M - 14 35 - - 12:31:14 29,69 -   |   -
62 3184 Jacek Wylężek - CUMULUS sleeping bags M - 14 33 - - 09:51:00 25,43 -   |   -
94 3207 Rafał Buczek - CUMULUS sleeping bags M - 9 21 - - 07:20:17 5,22 -   |   -
7 895 Radosław Gołębiewski Toruń ecom CUK Racing Team M - 24 60 - - 12:44:47 94,52 -   |   -
3 892 Marek Pachulski Gdańsk GREY WOLF M - 24 60 - - 12:13:46 98,52 -   |   -
35 3170 Dariusz Drapella - Harpagan M - 17 46 - - 13:42:17 57,77 -   |   -
89 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M - 9 26 - - 12:39:07 9,36 -   |   -
36 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - 16 45 - - 12:47:14 56,52 -   |   -
68 3189 Wojciech Kryszewski - K2 M - 12 33 - - 13:00:40 22,65 -   |   -
101 3212 Karol Golembka - KaroLTaam-Narty@Rower M - 5 11 - - 06:24:28 1,37 -   |   -
49 223 Marcin Miśkiewicz Kozienice KB Galeria Warszawa M - 15 37 - - 11:09:22 38,55 -   |   -
71 3192 Mateusz Myślak - Kulawi Krulowie M - 11 31 - - 12:27:34 21,28 -   |   -
38 3171 Tomasz Larczyński - Lepszy Gdańsk M - 16 45 - - 13:59:24 51,66 -   |   -
8 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - 24 60 - - 12:49:24 93,96 -   |   -
69 3190 Marek Wodziński - mamy.to M - 12 32 - - 12:52:53 21,97 -   |   -
81 3199 Grzegorz Wodziński - mamy.to M - 11 30 - - 13:28:56 13,50 -   |   -
41 3174 Jacek Gałaguz - Maturzyści M - 16 42 - - 13:15:36 47,63 -   |   -
17 1158 Andrzej Buchajewicz Rotmanka MCkwadrat M - 21 55 - - 13:44:14 78,90 -   |   -
78 3197 Waldemar Skolimowski - MH Automatyka M - 12 30 - - 12:01:17 14,09 -   |   -
1 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - 24 60 - - 12:02:54 100,00 -   |   -
13 1436 Marcin Owczarski Chojnice MMGO M - 24 60 - - 13:24:17 89,88 -   |   -
43 2507 Małgorzata Szwaracka Gdańsk Morenka Team K - 15 42 - - 13:29:14 80,77 -   |   -
10 1147 Mariusz Łosiewicz Bojano Morenka Team M - 24 60 - - 12:59:10 92,78 -   |   -
9 1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M - 24 60 - - 12:55:25 93,23 -   |   -
64 3157 Ilona Dunowska - MTB4FUN K - 13 33 - - 13:45:07 63,46 -   |   -
19 1393 Ernest Kaiser Gorzów Wlkp. MTB4FUN M - 21 52 - - 13:28:35 74,59 -   |   -
63 3185 Przemysław Dunowski - MTB4FUN M - 13 33 - - 13:44:55 25,05 -   |   -
76 3196 Rafał Wanat - MTB4FUN M - 12 30 - - 08:54:47 19,00 -   |   -
102 3213 Dominik Zieniuk - Na ch... nam to było M - 5 11 - - 08:20:55 1,05 -   |   -
103 3214 Mariusz Gryszun - Na ch... nam to było M - 5 11 - - 08:21:09 1,05 -   |   -
104 3215 Damian Zieniuk - Na ch... nam to było M - 5 11 - - 08:21:56 1,05 -   |   -
105 3216 Rafał Burzawa - Na ch... nam to było M - 5 11 - - 08:21:58 1,05 -   |   -
84 323 Elżbieta Nowacka Koszalin Nietoperze Koszalin K - 11 29 - - 09:57:07 55,77 -   |   -
18 3163 Olgierd Bagiński - NORDA Active Team M - 21 54 - - 12:59:37 77,46 -   |   -
28 3167 Arkadiusz Recław - pasjavspraca.com M - 20 50 - - 13:04:44 64,72 -   |   -
29 3168 Konrad Wtulich - pasjavspraca.com M - 20 50 - - 13:04:46 64,72 -   |   -
73 3158 Izabela Urban - Połamańcy K - 13 30 - - 11:04:22 57,69 -   |   -
74 3194 Mateusz Urban - Połamańcy M - 13 30 - - 11:04:38 20,59 -   |   -
20 1394 Tomasz Łukawski Rząśnik Road-Racing.pl M - 21 52 - - 13:28:38 74,59 -   |   -
106 3217 Mirosław Łukawski - Road-Racing.pl M - 4 9 - - 11:29:45 0,86 -   |   -
97 3208 Wiktor Jędrzejczak - RS Team M - 6 13 - - 06:19:26 3,23 -   |   -
98 3209 Rafał Przybyła - Simply the Best M - 6 13 - - 12:35:05 1,62 -   |   -
99 3210 Jacek Piotr Gappa - Simply the Best M - 6 13 - - 12:35:24 1,62 -   |   -
39 3172 Julian Cenkier - SISU OWB Team M - 17 42 - - 12:43:28 48,22 -   |   -
61 3792 Jacek Kostrzewa Kalisz tańczący z kompasem M - 14 34 - - 11:49:04 26,20 -   |   -
2 1287 Piotr Buciak Warszawa Team 360° M - 24 60 - - 12:13:42 98,53 -   |   -
48 3177 Dariusz Rzepecki - TheEndOfTheRace M - 12 39 - - 13:58:49 40,63 -   |   -
79 1332 Marcin Szyszlak Gdańsk The Flaf Team M - 12 30 - - 12:17:53 13,77 -   |   -
16 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - 20 56 - - 13:41:07 80,33 -   |   -
58 3182 Piotr Goroński - T-Mobile Sport Team M - 13 35 - - 13:29:07 27,41 -   |   -
82 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - 11 29 - - 08:33:18 13,05 -   |   -
88 3203 Darek Ławecki - TRIPAKA M - 17 28 - - 14:13:16 10,08 -   |   -
87 3202 Sławomir Napiórkowski - Tripaka Przechlewo M - 17 28 - - 14:13:13 10,08 -   |   -
44 773 Leszek Orłowski Słupsk Troll Team M - 14 42 - - 12:39:00 46,38 -   |   -
46 772 Leszek Papis Słupsk Troll Team M - 14 42 - - 12:39:25 46,35 -   |   -
26 3165 Radosław Tusiński - VELMAR TEAM M - 19 51 - - 13:23:39 66,05 -   |   -
21 822 Tomasz Stefański Warszawa Welocypedy M - 20 52 - - 13:51:18 73,86 -   |   -
85 771 Grzegorz Rygalski Józefów Welocypedy M - 11 29 - - 10:32:37 10,59 -   |   -
22 3164 Michał Nowaczyk - We mgle po łydki M - 19 52 - - 12:28:12 73,11 -   |   -
60 1989 Piotr Kuźniarowicz Umieszcz Wesołe Jeże M - 12 35 - - 13:48:57 26,97 -   |   -
37 197 Piotr Szajduk Szczecin WRZASKUN M - 16 45 - - 12:47:25 56,50 -   |   -
23 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - 19 52 - - 13:29:10 100,00 -   |   -
91 3159 Anna Niewiadomska - - K - 11 25 - - 13:26:19 48,08 -   |   -
95 3160 Joanna Stencel - - K - 8 20 - - 12:19:46 38,46 -   |   -
3 3092 Leszek Pachulski - - M - 24 60 - - 12:13:46 98,52 -   |   -
5 3161 Tomasz Grześ - - M - 24 60 - - 12:14:06 98,47 -   |   -
6 3162 Rafał Jędrusik - - M - 24 60 - - 12:42:31 94,80 -   |   -
11 3091 Marcin Różak - - M - 24 60 - - 12:59:12 92,77 -   |   -
12 3093 Mirosław Potocki - - M - 24 60 - - 13:21:38 90,18 -   |   -
14 3094 Mikołaj Waliński - - M - 22 58 - - 12:50:17 86,89 -   |   -
15 3099 Jakub Szumański - - M - 22 58 - - 13:24:24 83,20 -   |   -
24 3102 Dariusz Korsak - - M - 19 52 - - 13:32:09 67,35 -   |   -
25 1994 Tomasz Lipiński - - M - 19 52 - - 13:32:13 67,35 -   |   -
27 3166 Stanisław Tuszyński - - M - 19 51 - - 13:24:07 66,01 -   |   -
30 3100 Łukasz Ballerstadt - - M - 18 50 - - 13:24:21 63,37 -   |   -
31 2183 Wojciech Bróż Gdańsk - M - 18 50 - - 13:24:26 63,36 -   |   -
32 3101 Waldemar Polewko - - M - 18 50 - - 13:24:28 63,36 -   |   -
33 113 Sławomir Makowiec Gdańsk - M - 18 50 - - 13:31:39 62,80 -   |   -
34 3169 Radosław Maciaszczyk - - M - 17 47 - - 13:38:01 59,03 -   |   -
40 3173 Dawid Kauss - - M - 17 42 - - 12:43:30 48,21 -   |   -
45 3108 Zbigniew Piątkowski - - M - 14 42 - - 12:39:18 46,36 -   |   -
47 3176 Szymon Szultka - - M - 16 39 - - 13:50:40 43,04 -   |   -
50 3178 Bartłomiej Nycz - - M - 15 37 - - 13:30:32 31,84 -   |   -
51 3103 Sławomir Wejher - - M - 14 36 - - 13:55:26 30,98 -   |   -
52 3104 Dawid Szymanek - - M - 14 36 - - 13:55:36 30,97 -   |   -
53 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M - 15 35 - - 11:06:53 30,11 -   |   -
54 3179 Tomasz Skrzypiński - - M - 14 35 - - 12:31:08 29,70 -   |   -
56 1598 Arkadiusz Paszkiewicz - - M - 14 35 - - 13:15:15 28,05 -   |   -
57 3181 Piotr Drozdowski - - M - 14 35 - - 13:21:56 27,82 -   |   -
59 842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M - 13 35 - - 13:29:16 27,40 -   |   -
65 3186 Piotr Jaś - - M - 12 33 - - 11:57:19 24,65 -   |   -
66 3187 Karel Hala - - M - 12 33 - - 11:58:51 24,60 -   |   -
67 3188 Przemysław Florek - - M - 12 33 - - 11:59:08 24,59 -   |   -
70 3191 Bartosz Kuczkowski - - M - 11 31 - - 12:27:31 21,28 -   |   -
72 3193 Marek Kilian - - M - 11 31 - - 12:27:44 21,27 -   |   -
75 3195 Paweł Sosna - - M - 12 30 - - 08:21:30 20,26 -   |   -
80 3198 Krystian Kurzyński - - M - 12 30 - - 12:19:33 13,74 -   |   -
83 3200 Karol Sielski - - M - 11 29 - - 08:50:58 12,62 -   |   -
86 3201 Radosław Rutka - - M - 11 29 - - 10:41:42 10,44 -   |   -
90 3204 Daniel Niewiadomski - - M - 11 25 - - 13:26:04 9,00 -   |   -
92 3205 Rafał Sosna - - M - 9 24 - - 06:47:21 8,64 -   |   -
93 3206 Juliusz Koropecki - - M - 9 24 - - 09:49:54 5,97 -   |   -
96 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - 6 14 - - 06:50:02 3,48 -   |   -
100 3211 Błażej Radoła - - M - 5 11 - - 06:24:25 1,37 -   |   -
- 3218 Bartosz Mucha - - M - 10 0 - - 14:41:37 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR100
Czas startu
13 kwietnia 2019 10:30
Limit czasu
10
liczba PK
16
Liczba zawodników
196
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
187 3380 Krzysztof Zdancewicz - 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy M - 5 13 - - 06:27:25 0,62 -   |   -
80 1354 Darek Kasprzyk Elbląg 15pułk przeciwlotniczy M - 13 31 - - 09:26:19 16,51 -   |   -
99 3306 Tomasz Karaś - Akwaryści M - 11 28 - - 09:33:20 11,86 -   |   -
147 3348 Paweł Chylak - Archeo M - 10 22 - - 09:23:53 3,56 -   |   -
153 3351 Jakub Glaser - Archeo M - 9 21 - - 09:15:21 2,52 -   |   -
185 3236 Kamilla Worotyńska - ArkaSasino K - 11 13 - - 10:16:38 14,17 -   |   -
111 3316 Arkadiusz Worotyński - ArkaSasino M - 10 26 - - 09:49:45 8,70 -   |   -
119 3323 Wawrzyniec Rybak - Biegający Tczew M - 11 24 - - 09:43:21 7,86 -   |   -
49 3220 Gosia Jarosiewicz - BIKE NOW BEER LATER K - 14 35 - - 09:58:33 43,37 -   |   -
73 3225 Anna Komossa - BIKE NOW BEER LATER K - 12 32 - - 08:51:34 38,71 -   |   -
48 3269 Radek Jarosiewicz - BIKE NOW BEER LATER M - 14 35 - - 09:58:23 23,12 -   |   -
182 3377 Sławomir Łapiński - BIKE NOW BEER LATER M - 5 15 - - 05:40:28 0,87 -   |   -
157 3355 Łukasz Michniewicz - Bysewo Team M - 8 20 - - 09:03:49 1,93 -   |   -
155 3353 Piotr Tomaszewski - BYSEWO TEAM M - 8 20 - - 09:03:35 1,93 -   |   -
156 3354 Tomasz Sosin - BYSEWO TEAM M - 8 20 - - 09:03:44 1,93 -   |   -
158 3356 Przemysław Mikołajczyk - BYSEWO TEAM M - 8 20 - - 09:04:03 1,93 -   |   -
67 3281 Jakub Stanislawski - Charzyfornia M - 13 32 - - 09:55:13 19,44 -   |   -
66 3280 Karol Stępień - CharzySquad M - 13 32 - - 09:55:04 19,44 -   |   -
69 3283 Tomasz Mateusz Cygan - CharzySquad M - 13 32 - - 09:55:26 19,43 -   |   -
70 3284 Karol Gałczyński - CharzySquad M - 13 32 - - 09:58:00 19,34 -   |   -
71 3285 Maciej Paterek - CharzySquad M - 13 32 - - 09:58:07 19,34 -   |   -
139 3341 Bartosz Chrześciański - Cycliści M - 7 23 - - 09:43:54 4,18 -   |   -
189 3382 Mariusz Prażanowski - CykloKwidzyn M - 3 9 - - 04:53:49 0,43 -   |   -
144 3346 Maciej Jaśkiewicz - DPF Paterek TEAM M - 10 22 - - 09:20:34 3,58 -   |   -
145 3347 Olaf Staśkiewicz - DPF Paterek TEAM M - 10 22 - - 09:20:40 3,58 -   |   -
45 3267 Tomasz Kaczyński - EPO Adventure Race Team M - 14 35 - - 09:53:18 23,32 -   |   -
46 3268 Filip Stanisławski - EPO Adventure Race Team M - 14 35 - - 09:53:25 23,32 -   |   -
59 3222 Agata Mikołajczyk - Ewapotranspiracja K - 13 33 - - 09:49:55 40,57 -   |   -
60 3223 Anna Nosarzewska - Ewapotranspiracja K - 13 33 - - 09:50:01 40,56 -   |   -
4 3238 Krzysztof Deptuła - flypics.pl M - 16 40 - - 07:55:55 42,92 -   |   -
165 3363 Maciej Jankowski - GR3miasto M - 12 18 - - 10:13:28 1,58 -   |   -
35 3260 Adam Grabowski - IncaTerrorSquad M - 14 35 - - 09:25:45 24,46 -   |   -
128 3331 Marcin Gilewski - iTaxi M - 10 23 - - 08:34:47 5,15 -   |   -
36 3261 Maciej Tumiński - ITS M - 14 35 - - 09:25:51 24,45 -   |   -
37 3262 Rafał Radzki - ITS M - 14 35 - - 09:26:06 24,44 -   |   -
173 3370 Jacek Tempczyk - Jo-Dziki M - 6 18 - - 09:32:43 1,37 -   |   -
8 3240 Marcin Burchard - KALISKA M - 16 40 - - 09:01:13 37,74 -   |   -
16 3246 Grzegorz Cieśliński - Kaliska Team M - 15 38 - - 09:20:23 32,54 -   |   -
17 3247 Andrzej Liczywek - Kaliska Team M - 15 38 - - 09:20:25 32,54 -   |   -
143 3345 Kamil Puka - KaroLTaam-Narty@Rower M - 10 22 - - 08:23:39 3,99 -   |   -
92 3301 Zbigniew Klain - Klan Klainów M - 11 28 - - 09:20:46 12,13 -   |   -
190 3383 Tomasz Glazik - Kolejny Nudny Weekend M - 10 5 - - 10:20:02 0,24 -   |   -
25 3252 Maciej Wysocki - Królowie Lasu M - 15 36 - - 09:08:41 28,41 -   |   -
1 47 Remik Nowak Poznań KS Hades Poznań M - 16 40 - - 07:33:57 45,00 -   |   -
11 3243 Artur Semsch - KS Pidrina M - 16 40 - - 09:36:19 35,45 -   |   -
12 3244 Ryszard Borko - KS Pidrina Gdynia M - 16 40 - - 09:36:20 35,44 -   |   -
10 3242 Radosław Laskowski - KS PIDRINA GDYNIA M - 16 40 - - 09:35:59 35,47 -   |   -
22 3250 Paweł Bielenny - KTG Neptun M - 14 37 - - 09:43:49 29,46 -   |   -
31 3258 Michał Nielubszyc - Leśne Dzbany M - 13 36 - - 09:57:51 25,65 -   |   -
32 3259 Michał Morzy - Leśne Dzbany M - 13 36 - - 09:57:56 25,65 -   |   -
124 3328 Tomasz Lipiński - Lipiński Mosty M - 9 24 - - 07:25:05 7,35 -   |   -
132 3334 Jerzy Kuczyński - Lipno team M - 10 23 - - 09:50:15 4,49 -   |   -
131 3333 Adam Kuczyński - Lipno Team M - 10 23 - - 09:50:12 4,49 -   |   -
134 3336 Krzysztof Jan Kletkiewicz - Lipno Team M - 10 23 - - 09:50:59 4,49 -   |   -
184 3379 Mariusz Jankowski - Masterlease Team M - 14 13 - - 10:21:39 0,76 -   |   -
43 3265 Bartosz Dębski - MIG BYTÓW M - 14 35 - - 09:51:43 23,38 -   |   -
122 3326 Tomasz Kaźmierczak - mItO M - 10 24 - - 09:23:39 7,51 -   |   -
123 3327 Mirosław Łuszczyk - mItO M - 10 24 - - 09:24:01 7,51 -   |   -
55 3275 Marek Maliszewski - MM`s M - 13 34 - - 09:39:40 21,11 -   |   -
91 3300 Maciej Kuster - Może teraz M - 11 28 - - 08:22:57 13,52 -   |   -
88 3297 Dariusz Karkut - MTS HAMER M - 12 30 - - 08:58:34 15,08 -   |   -
108 3228 Natalia Fucz - Nadleśnictwo Miastko K - 11 26 - - 09:50:22 30,89 -   |   -
110 3229 Ilona Łyczek - Nadleśnictwo Miastko K - 11 26 - - 09:51:14 30,85 -   |   -
109 3315 Tadeusz Paweł Przybył - Nadleśnictwo Miastko M - 11 26 - - 09:51:02 8,87 -   |   -
62 3276 Daniel Nawrocki - Pancerne rowery M - 13 32 - - 09:44:11 19,80 -   |   -
63 3277 Paweł Surała - Pancerne Rowery M - 13 32 - - 09:44:25 19,79 -   |   -
64 3278 Wojciech Wójcik - Pancerne Rowery M - 13 32 - - 09:44:31 19,79 -   |   -
65 3679 Janusz Siewert - Pancerne Rowery M - 13 32 - - 09:44:34 19,79 -   |   -
- 3389 Robert Skuczyński - Pancerne Rowery M - 8 0 - - 10:50:40 -   |   -
177 3373 Rafał Lewandowski - Pędzące źółwie M - 6 17 - - 09:33:38 1,09 -   |   -
176 3234 Monika Lewandowska - Pędzące Żółwie K - 6 17 - - 09:33:33 18,53 -   |   -
175 3372 Grzegorz Michalski - Pędzące Żółwie M - 6 17 - - 09:33:29 1,09 -   |   -
167 3233 Małgorzata Maciejewska - Pędzący Pędzel K - 10 18 - - 10:06:29 19,62 -   |   -
168 3365 Łukasz Świtoń - Pędzący Pędzel M - 10 18 - - 10:06:31 1,52 -   |   -
78 3289 Leszek Legat - Pekabex M - 13 31 - - 09:26:00 16,52 -   |   -
89 3298 Piotr Bowar - Pekabex M - 12 30 - - 09:20:48 14,48 -   |   -
103 3310 Bartosz Staniszewski - Pięty Szalonego Gnoma i Sp. M - 10 27 - - 08:22:27 11,21 -   |   -
85 3295 Jarosław Nowisz - Pięty Szalonego Gnoma i Spółka M - 11 31 - - 08:22:15 15,59 -   |   -
149 3231 Patrycja Lila - pożeracze ciastkuff! K - 10 22 - - 09:25:42 25,08 -   |   -
148 3349 Michał Lila - Pożeracze Ciastkuff! M - 10 22 - - 09:25:37 3,55 -   |   -
39 3219 Mirka Kreft - RKS MotylaNoga K - 14 35 - - 09:36:50 45,00 -   |   -
40 3263 Krzysztof Trętowski - RKS MotylaNoga M - 14 35 - - 09:36:57 23,98 -   |   -
51 3271 Adam Piotrowski - Rowerami.com M - 14 34 - - 09:53:23 21,97 -   |   -
95 3227 Anna Maria Omieczyńska - Rowerek K - 11 28 - - 09:23:08 33,87 -   |   -
93 3302 Andrzej Omieczyński - Rowerek M - 11 28 - - 09:20:58 12,12 -   |   -
96 3304 Karol Daliga - Rowerek M - 11 28 - - 09:23:10 12,07 -   |   -
166 3364 Grzegorz Ceier - Rowerek M - 12 18 - - 10:13:29 1,58 -   |   -
138 3340 Lech Nadolny - ROWEREK M - 8 23 - - 09:54:06 4,29 -   |   -
57 3221 Monika Klocek - SKPB Warszawa K - 13 33 - - 09:45:18 40,89 -   |   -
120 3324 Jarosław Stępień - Slimaki M - 11 24 - - 09:57:37 7,67 -   |   -
121 3325 Michał Roszman - Ślimaki M - 11 24 - - 09:58:25 7,66 -   |   -
24 3251 Marcin Ciupa - SNG Wild Dukcks/Orientuś M - 14 37 - - 09:49:10 29,19 -   |   -
- 3386 Adam Kwaśniak - STN - Tęcza M - 8 0 - - 10:49:37 -   |   -
- 3387 Szymon Waliszewski - STN-Tęcza M - 8 0 - - 10:49:59 -   |   -
- 3388 Ignacy Kwaśniak - STN-Tęcza M - 8 0 - - 10:50:04 -   |   -
163 3361 Paweł Bolesław Ginter - Stojące Wentyle M - 8 20 - - 09:59:37 1,75 -   |   -
164 3362 Mateusz Gatzke - Stojące Wentyle M - 8 19 - - 10:00:49 1,66 -   |   -
172 3369 Rafał Czerny - Stojące Wentyle M - 8 18 - - 10:01:25 1,45 -   |   -
180 3375 Dawid Trzciński - Stojące Wentyle M - 8 15 - - 10:04:47 0,96 -   |   -
181 3376 Marek Trzynski - Stojące Wentyle M - 8 15 - - 10:04:56 0,96 -   |   -
183 3378 Tomasz Trzciński - Stojące Wentyle M - 8 14 - - 10:05:29 0,82 -   |   -
107 3314 Daniel Leśniewski - STOPA M - 14 26 - - 10:08:59 9,31 -   |   -
127 199 Zbigniew Kowal Słupsk STOPA SŁUPSK, MORPOL M - 14 23 - - 10:11:52 5,51 -   |   -
174 3371 Przemysław Diering - Systemtourguide.com M - 14 17 - - 10:17:45 1,29 -   |   -
160 3358 Dariusz Banachewicz - Szfeje M - 8 20 - - 09:31:27 1,84 -   |   -
161 3359 Grzegorz Banachewicz - Szfeje M - 8 20 - - 09:31:29 1,84 -   |   -
162 3360 Marek Wenta - szweje M - 8 20 - - 09:31:38 1,84 -   |   -
100 3307 Grzegorz Frąszczak - T-Mobile Cycling Team M - 11 27 - - 09:35:55 11,44 -   |   -
102 3309 Bartosz Górski - T-Mobile Sport Team M - 11 27 - - 09:36:33 11,42 -   |   -
159 3357 Wojciech Napierała - WLKP M - 8 20 - - 09:04:32 1,93 -   |   -
125 3329 Tymon Prażyński - Zielonka M - 9 24 - - 09:29:12 5,75 -   |   -
126 3330 Michał Prażyński - Zielonka M - 9 24 - - 09:29:14 5,75 -   |   -
136 3338 Damian Wiesław Owsik - zZiajani Team M - 9 23 - - 09:43:38 4,39 -   |   -
137 3339 Paweł Pulikowski - zZiajani Team M - 9 23 - - 09:43:58 4,39 -   |   -
57 2889 Anna Zając - - K - 13 33 - - 09:45:18 40,89 -   |   -
61 3224 Aneta Lewandowicz - - K - 12 33 - - 09:48:54 39,92 -   |   -
86 3226 Monika Nejman - - K - 12 30 - - 08:58:30 36,29 -   |   -
98 2509 Marta Płowaś Słupsk - K - 11 28 - - 09:33:18 33,27 -   |   -
114 3230 Iga Kasprzak - - K - 9 26 - - 09:36:52 29,63 -   |   -
151 3232 Monika Więczkowska - - K - 8 22 - - 09:15:44 23,98 -   |   -
179 3235 Barbara Weiss-Szulc - - K - 7 16 - - 09:31:56 17,44 -   |   -
186 3237 Malwina Wypych - - K - 11 13 - - 10:16:40 14,17 -   |   -
2 1325 Robert Halamus Poznań - M - 16 40 - - 07:34:01 44,99 -   |   -
3 3098 Daniel Block - - M - 16 40 - - 07:55:49 42,93 -   |   -
5 3097 Robert Potocki - - M - 16 40 - - 07:59:05 42,64 -   |   -
6 3109 Jacek Polasz - - M - 16 40 - - 08:30:34 40,01 -   |   -
7 3239 Jacek Drabik - - M - 16 40 - - 08:53:56 38,26 -   |   -
9 3241 Sławek Megger - - M - 16 40 - - 09:06:57 37,35 -   |   -
13 3245 Marek Olbryś - - M - 16 40 - - 09:48:42 34,70 -   |   -
14 865 Tomasz Popczyk Rumia - M - 16 39 - - 10:00:28 33,83 -   |   -
15 3110 Jarosław Jakubowski - - M - 15 39 - - 09:58:03 33,40 -   |   -
18 3248 Krzysztof Formela - - M - 15 37 - - 09:50:03 31,68 -   |   -
19 3249 Grzegorz Ćwikliński - - M - 15 37 - - 09:50:08 31,68 -   |   -
20 1655 Jacek Ciszkowski - - M - 15 37 - - 09:55:47 31,38 -   |   -
21 3129 Marek Redlarski - - M - 14 37 - - 09:15:46 30,95 -   |   -
23 1767 Dominik Kowalewski - - M - 14 37 - - 09:49:02 29,20 -   |   -
26 3253 Mateusz Hołod - - M - 15 36 - - 09:19:50 27,84 -   |   -
27 3254 Michał Mejka - - M - 15 36 - - 09:50:11 26,41 -   |   -
28 3255 Maciej Ostrowski - - M - 15 36 - - 09:50:17 26,40 -   |   -
29 3256 Bartłomiej Mejka - - M - 15 36 - - 09:50:20 26,40 -   |   -
30 3257 Marcin Wilma - - M - 15 36 - - 09:50:28 26,40 -   |   -
33 3096 Waldemar Dargacz - - M - 14 35 - - 09:14:54 24,93 -   |   -
34 3105 Krzysztof Luks - - M - 14 35 - - 09:15:01 24,93 -   |   -
38 860 Wiesław Jańczak Bydgoszcz - M - 14 35 - - 09:36:42 23,99 -   |   -
41 862 Dariusz Zająkała Bydgoszcz - M - 14 35 - - 09:37:05 23,98 -   |   -
42 3264 Adrian Wysocki - - M - 14 35 - - 09:46:26 23,59 -   |   -
44 3266 Tomasz Grzonka - - M - 14 35 - - 09:51:45 23,38 -   |   -
47 3107 Mateusz Cisoń - - M - 14 35 - - 09:57:23 23,16 -   |   -
50 3270 Adam Dadasiewicz - - M - 14 34 - - 09:40:29 22,46 -   |   -
52 3272 Jędrzej Rosiek - - M - 14 34 - - 09:53:30 21,97 -   |   -
53 3273 Mariusz Marcinkiewicz - - M - 13 34 - - 09:25:17 21,65 -   |   -
54 3274 Dariusz Strachota - - M - 13 34 - - 09:25:26 21,64 -   |   -
56 3117 MAREK BENASIEWICZ - - M - 13 34 - - 09:41:34 21,04 -   |   -
68 3282 Filip Gałczyński - - M - 13 32 - - 09:55:21 19,43 -   |   -
72 3106 Grzegorz Bogucki - - M - 12 32 - - 08:51:29 19,03 -   |   -
74 3286 Szymon Miotk - - M - 12 32 - - 09:41:16 17,40 -   |   -
75 1355 Karol Beiger Kolbudy - M - 12 32 - - 09:47:29 17,22 -   |   -
76 3287 Tomasz Woss - - M - 13 31 - - 09:20:32 16,68 -   |   -
77 3288 Michał Zajk - - M - 13 31 - - 09:20:36 16,68 -   |   -
79 1076 Piotr Filipek Poznań - M - 13 31 - - 09:26:12 16,51 -   |   -
81 3291 Grzegorz Kasprzyk - - M - 13 31 - - 09:26:25 16,51 -   |   -
82 3292 Robert Duda - - M - 13 31 - - 09:40:09 16,12 -   |   -
83 3293 Jerzy Świątkiewicz - - M - 12 31 - - 09:00:54 15,86 -   |   -
84 3294 Grzegorz Świątkiewicz - - M - 12 31 - - 09:00:56 15,86 -   |   -
87 3296 Robert Nejman - - M - 12 30 - - 08:58:31 15,08 -   |   -
90 3299 Marcin Wójcik - - M - 12 29 - - 09:15:52 14,00 -   |   -
94 3303 Olgierd Obertyński - - M - 11 28 - - 09:21:29 12,11 -   |   -
97 3305 Marcin Burkiciak - - M - 11 28 - - 09:32:46 11,87 -   |   -
101 3308 Marcin Drażan - - M - 11 27 - - 09:36:28 11,42 -   |   -
104 3311 Paweł Manista - - M - 10 27 - - 09:42:19 9,67 -   |   -
105 3312 Adam Soroka - - M - 10 27 - - 09:42:21 9,67 -   |   -
106 3313 Maciej Piotrzkowski - - M - 10 27 - - 09:42:38 9,67 -   |   -
112 3317 Darek Westfal - - M - 10 26 - - 09:49:50 8,70 -   |   -
113 3318 Grzegorz Mackiewicz - - M - 9 26 - - 09:36:38 8,52 -   |   -
115 3319 Krzysztof Sawicki - - M - 10 25 - - 09:57:27 8,19 -   |   -
116 3320 Tadeusz Kałka - - M - 10 25 - - 09:57:32 8,19 -   |   -
117 3321 Jacek Maciejewski - - M - 10 25 - - 09:57:48 8,19 -   |   -
118 3322 Marcin Skalski - - M - 11 24 - - 09:43:14 7,86 -   |   -
129 3332 Krzysztof Rudnicki - - M - 10 23 - - 09:23:15 4,71 -   |   -
130 2515 Marcin Prokop Żabia Wola - M - 10 23 - - 09:23:25 4,71 -   |   -
133 3335 Jan Kozłowski - - M - 10 23 - - 09:50:19 4,49 -   |   -
135 3337 Przemysław Połczyński - - M - 9 23 - - 09:43:32 4,39 -   |   -
140 3342 Jakub Krankiewicz - - M - 7 23 - - 09:44:14 4,17 -   |   -
141 3343 Wojciech Sudolski - - M - 10 22 - - 08:23:12 3,99 -   |   -
142 3344 Damian Sprutta - - M - 10 22 - - 08:23:15 3,99 -   |   -
146 3130 Tomasz Sitek - - M - 10 22 - - 09:23:46 3,56 -   |   -
150 3350 Michał Gizela - - M - 8 22 - - 09:13:14 3,40 -   |   -
152 861 Jakub Priebe Wierzchucino - M - 9 21 - - 07:11:24 3,24 -   |   -
154 3352 Waldemar Wrześniewski - - M - 8 20 - - 07:17:43 2,40 -   |   -
169 3366 Dariusz Herba - - M - 9 18 - - 09:23:28 1,49 -   |   -
170 3367 Piotr Nowak - - M - 9 18 - - 09:23:31 1,49 -   |   -
171 3368 Adam Gorzycki - - M - 9 18 - - 09:25:49 1,48 -   |   -
178 3374 Paweł Janczyszyn - - M - 7 16 - - 09:31:46 1,02 -   |   -
188 3381 Wojciech Przyłucki - - M - 3 10 - - 09:50:52 0,47 -   |   -
191 3384 Paweł Borek - - M - 2 5 - - 03:27:31 0,17 -   |   -
- 3385 Mariusz Szwed - - M - 0 0 - - 08:26:17 -   |   -