Puchar Maratonów na Orientację

 

Rajd Liczyrzepy - Zima 2019

Organizator Rajd Liczyrzepy
Miejsce woj. dolnośląskie - Bystrzyca
Data 23 lut 2019
Adres bazy ul. Kościuszki 45, 55-200 Bystrzyca
Strona www https://rajdliczyrzepy.pl/
Regulamin http://www.rajdliczyrzepy.pl/regulamin/
Opis Zapisy dla Trasy Rekreacyjnej dostępne pod adresem: https://www.rajdliczyrzepy.pl/zapisy-dla-trasy-rekreacyjnej/

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
23 lutego 2019 10:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
81
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
925 Przemyslaw Niezgoda Żory ATZ Racibórz M - - 17 lutego 2019 20:42
1455 Dariusz Tuzimek Zielona Góra Drużyna Szpiku MW - OK 28 stycznia 2019 08:16
1462 Wojciech Melinski Zielona Góra - MW - OK 28 stycznia 2019 18:08
431 Przemysław Lisowski Wrocław KS Artemis M - OK 15 stycznia 2019 20:13
1073 Marcin Żytecki Wrocław daleko jeszcze? M - OK 24 stycznia 2019 10:07
1074 Marta Smaza Wrocław daleko jeszcze? K - OK 24 stycznia 2019 10:17
62 Marek Wąsowski Wrocław Łapiguz M - OK 25 stycznia 2019 11:21
588 Anna Szawdzin Wrocław - K - OK 3 lutego 2019 21:49
1115 Michał Gnoiński Wrocław - M - OK 17 lutego 2019 17:51
1114 Justyna Burak Wrocław - K - OK 17 lutego 2019 18:00
66 Dariusz Rychlicki Wołkowyja Pogromcy kilometrów MW - - 12 stycznia 2019 23:55
2006 Jacek Tomaszewski Świdnica - M - OK 18 stycznia 2019 19:39
2143 Magdalena Ciborowska Świdnica Leśne Dziady K - OK 12 lutego 2019 20:50
2138 Marta Franckiewicz-Pach Świdnica Leśne Dziady K - OK 12 lutego 2019 20:53
2144 Wiktor Pach Świdnica Leśne Dziady M - OK 12 lutego 2019 20:56
2146 Aneta Pytel Świdnica Leśne Dziady K - OK 12 lutego 2019 21:23
2189 Jacek Wicher Świdnica Leśne Dziady M - - 18 lutego 2019 14:09
2044 Artur Haratyk Strzelin AVIT M - OK 23 stycznia 2019 18:50
2045 Michał Lorenz Strzelin AVIT M - OK 23 stycznia 2019 19:06
2047 Kamil Sierzant Strzelin AVIT M - OK 23 stycznia 2019 19:41
2050 Adam Bobik Strzelin AVIT M - OK 23 stycznia 2019 20:26
2064 Krzysztof Lorenz Strzelin AVIT M - OK 26 stycznia 2019 09:24
2048 Piotr Wójcik Stara Łomnica AVIT M - OK 23 stycznia 2019 19:42
634 Ryszard Świerczyński Polska - M - - 20 lutego 2019 11:27
1267 Marta Siedlecka Pogwizdów - K - OK 19 lutego 2019 21:41
2178 Kinga Trzeciak Osiek Pjeski K - OK 17 lutego 2019 19:48
1083 Daniel Rupacz Nowogrodziec Zagubieni w akcji M - OK 24 stycznia 2019 17:52
923 Magdalena Królikowska Modlniczka - K - OK 21 stycznia 2019 09:30
380 Krzysztof Kossak Lwówek Śląski zagubieni w akcji M - OK 23 stycznia 2019 11:02
406 Łukasz Szmyt Leszno - M - OK 24 stycznia 2019 20:30
2063 Anna Kaczmarek Leszno Orienteering Leszno K - OK 25 stycznia 2019 19:48
1119 Kostiantyn Kirakosov Leszno Ambit racing team M - OK 28 stycznia 2019 17:10
349 Karolina Dudziak Leszno Orienteering K - OK 28 stycznia 2019 21:26
420 Monika Janiak Leszno - K - OK 16 lutego 2019 14:53
407 Katarzyna Nowicka-Szmyt Leszno - K - OK 16 lutego 2019 18:42
403 Tomasz Kaźmierczak Leszno T-MAKS M - OK 17 lutego 2019 21:00
964 Zuzanna Sękowska Kraków - K - OK 19 lutego 2019 13:41
2186 Bruno Nowak Kierzno Pjeski M - OK 18 lutego 2019 04:17
2181 Dawid Jerzyk Kępno Makapaka M - OK 17 lutego 2019 20:17
834 Justyna Massalska Katowice Nutria Adventure Team K - OK 10 lutego 2019 10:56
901 Wioletta Fałowska Gajków - K - OK 24 stycznia 2019 20:31
2177 Wiktor Rybczyński Drożki Maka Paka M - OK 17 lutego 2019 20:10
2182 Martyna Rybczyńska Drożki Pjeski K - OK 17 lutego 2019 20:31
2093 Sławomir Szczerba Bystrzyca - MW - - 1 lutego 2019 16:18
1090 Piotr Bąk Brzezia Łąka KB LUPUS Oleśnica/dentalcorner.pl M - OK 17 stycznia 2019 19:22
2176 Karol Przewdzięk Bralin Maka Paka M - OK 17 lutego 2019 20:13
642 Klaudia Petters Bolesławiec Romet Factory Team K - OK 14 lutego 2019 17:13
2008 Agnieszka Kraszewska - - K - OK 18 stycznia 2019 21:10
2009 Barbara Kraszewska - - K - OK 18 stycznia 2019 21:11
2010 Krzysztof Kraszewski - - M - OK 18 stycznia 2019 21:14
2011 Grzegorz Kraszewski - - M - OK 18 stycznia 2019 21:14
2012 Olga Kraszewska - - K - OK 18 stycznia 2019 21:15
2013 Łucja Kraszewska - - K - OK 18 stycznia 2019 21:15
2007 Jan Kraszewski - M - OK 18 stycznia 2019 21:00
2017 Patryk Prończuk - M - OK 20 stycznia 2019 11:24
2019 Józef Szczurek - M - OK 20 stycznia 2019 17:10
2024 Emilia Drozdek - K - OK 21 stycznia 2019 14:30
2027 Adam Matusz - M - OK 21 stycznia 2019 21:23
2034 Karolina Osińska - K - OK 22 stycznia 2019 13:54
2015 Andrzej Kęsa - M - OK 23 stycznia 2019 11:23
2042 Tomasz Bielecki - M - OK 23 stycznia 2019 12:51
2043 Jolanta Gąsiorek - K - OK 23 stycznia 2019 16:22
2053 Anna Szczurek - K - OK 23 stycznia 2019 23:38
2054 Michał Szczepaniak - M - OK 23 stycznia 2019 23:44
2057 Paweł Gumny - M - OK 24 stycznia 2019 20:18
2062 Justyna Smektała - K - OK 25 stycznia 2019 15:18
2121 Jerzy Wójcik - M - OK 9 lutego 2019 11:33
2122 Agnieszka Wójcik - K - OK 9 lutego 2019 11:41
2158 Piotr Zatryb - M - - 13 lutego 2019 23:17
2161 Łukasz Gałaszewski - M - OK 15 lutego 2019 01:36
2164 Jarosław Dawidziak - M - OK 15 lutego 2019 10:32
2165 Mariusz Stajer - M - OK 15 lutego 2019 10:33
2166 Michał Kubiak - M - OK 15 lutego 2019 10:44
2169 Łukasz Krzaczkowski - M - OK 16 lutego 2019 19:57
2170 Iwona Krzaczkowska - K - OK 16 lutego 2019 19:59
2174 Joanna Gnoińska - K - OK 17 lutego 2019 18:55
2184 Olga Jóźwiak - K - OK 17 lutego 2019 21:00
2070 Przemysław Pupa - M - OK 17 lutego 2019 21:35
2190 Piotr Kalembkiewicz - M - OK 18 lutego 2019 22:42
2202 Justyna Dalecka - K - OK 19 lutego 2019 21:28
2207 Bartosz Sobczyński - M - OK 20 lutego 2019 14:38

Wyniki

Trasa: TP8h
Czas startu
23 lutego 2019 08:30
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
51
Oficjalne wyniki
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Pozycja v ^ Punkty kontrolne Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Linki  
1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M 240 26 860 - - 7:52:00 -   |   -
1252 Paweł Fidelak Wrocław - M - - - - - - -   |   -
653 Marcin Dering Wrocław Orientop Wrocław M 235 42 560 - - 6:12:00 -   |   -
350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M 228 29 830 - - 7:23:00 -   |   -
908 Arkadiusz Laskowski Wojkowice - M 227 29 830 - - 7:23:00 -   |   -
160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M 213 19 1060 - - 7:52:00 -   |   -
666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW - - - - - - -   |   -
123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M 237 17 1100 - - 7:55:00 -   |   -
213 Olaf Kacprzycki Warszawa - MW - - - - - - -   |   -
1449 Tadeusz Mleczek Świdnica - MW 238 28 840 - - 7:57:00 -   |   -
51 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA SŁUPSK M 232 18 1090 - - 7:11:00 -   |   -
332 Anna Sejbuk Siedlce - K 223 10 1210 - - 7:37:00 -   |   -
10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - - - - - - -   |   -
27 Sebastian Wojciech Rokietnica Wilga Orient M 219 11 1200 - - 8:02:00 -   |   -
602 Aga Staniewska Poznań AR Poznań K 210 12 1190 - - 7:53:00 -   |   -
278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K 209 25 900 - - 7:17:00 -   |   -
311 Krzysztof Spychała Poznań - M 221 27 850 - - 7:51:00 -   |   -
470 Barbara Wysocka Poznań - K - - - - - - -   |   -
784 Wojciech Wiatr Poznań :) M 217 13 1190 - - 8:00:00 -   |   -
1468 Paweł Degórski Poznań - M 222 21 990 - - 7:40:00 -   |   -
131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW 233 15 1160 - - 7:58:00 -   |   -
427 Paweł Majcher Pędzewo - M - - - - - - -   |   -
25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M 218 2 1530 - - 7:59:00 -   |   -
637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M 224 31 800 - - 7:37:00 -   |   -
512 Maciej Gąsiorowski Opole KRAN-SUW Opole M 226 14 1160 - - 7:56:00 -   |   -
1990 AGATA KRAJEWSKA OŁAWA - K 230 40 650 - - 5:09:00 -   |   -
2171 Jacek Steczkiewicz Oława - M 229 40 650 - - 5:09:00 -   |   -
459 Borys Bińkowski Oborniki Śląskie Pizca del Mundo M 241 6 1330 - - 7:49:00 -   |   -
139 Tomasz Wnuk Milicz ProMil Team M 234 20 1040 - - 7:50:00 -   |   -
916 Hanna Marszałek Marklowice Górne InO SCI K - - - - - - -   |   -
1081 Marcin Gryszkalis Łódź - M 208 39 700 - - 7:53:00 -   |   -
418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW 242 8 1290 - - 7:43:00 -   |   -
155 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski - M 239 1 1680 - - 8:04:00 -   |   -
417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M 216 38 710 - - 7:43:00 -   |   -
1159 Joanna Grabowska Kraków WKS Wawel Kraków K 215 3 1420 - - 7:56:00 -   |   -
940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M 214 7 1320 - - 7:58:00 -   |   -
149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M - - - - - - -   |   -
847 Przemysław Gładysiak Komorniki Gładko biegamy;-) M 220 32 780 - - 7:56:00 -   |   -
1305 Marcin Weiss Kolanowice - M 225 37 750 - - 7:57:00 -   |   -
1993 Łukasz Słomiany Katowice PIANA Z PYSKA M 211 4 1400 - - 7:40:00 -   |   -
1999 Marek Lachera Katowice W pogoni za duchem M 212 5 1360 - - 7:44:00 -   |   -
2004 Paweł Parada Jelcz-Laskowice KB Harcownik M 206 33 760 - - 7:32:00 -   |   -
2005 Aneta Parada Jelcz-Laskowice KB Harcownik K 205 33 760 - - 7:32:00 -   |   -
1093 Anna Skowrońska Jelcz Laskowice KB Harcownik K 203 33 760 - - 7:32:00 -   |   -
1066 Wojciech Skowroński Jelcz Laskowice KB Harcownik M 204 33 760 - - 7:32:00 -   |   -
105 Rafał Fałowski Gajków - M 236 16 1130 - - 7:55:00 -   |   -
2022 Mateusz Taraciński BYSTRZYCA Bystrzyca M 202 22 940 - - 7:38:00 -   |   -
2023 Arkadiusz Roman Bystrzyca KB Harcownik Jelcz-Laskowice M 201 22 940 - - 7:38:00 -   |   -
2074 Magdalena Mecan Bystrzyca DR. SCHNEIDER RUNNING TEAM K 207 22 940 - - 7:38:00 -   |   -
1769 Maciek Kowalczyk - M - - - - - - -   |   -
2003 Krzysztof Biernacki - M 231 9 1230 - - 7:50:00 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR100
Czas startu
23 lutego 2019 08:00
Limit czasu
9
liczba PK
-
Liczba zawodników
52
Oficjalne wyniki
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Pozycja v ^ Punkty kontrolne Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Linki  
948 Wojciech Kapustka Żory ArsBona M 334 19 - - - 8:45:00 -   |   -
791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M 337 3 - - - 8:49:00 -   |   -
2036 Michał Młynarkiewicz Wrocław Immotion Specialized Team Wrocław M 331 36 - - - 8:06:00 -   |   -
146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - MW 309 2 - - - 8:50:00 -   |   -
826 Jolanta Ostaszkiewicz Wrocław ptaszniki K - - - - - - -   |   -
5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M 345 44 - - - 4:19:00 -   |   -
809 Mariusz Rudnicki Wołów - MW 338 9 - - - 8:50:00 -   |   -
813 Krzysztof Kowalski Wołów - MW - - - - - - -   |   -
842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M 306 26 - - - 9:15:00 -   |   -
844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M 307 21 - - - 8:54:00 -   |   -
2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M 322 1 - - - 8:44:00 -   |   3Drerun
1096 Łukasz Senderek Warszawa - M 340 13 - - - 9:02:00 -   |   -
981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K 323 39 - - - 8:41:00 -   |   -
979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K 321 39 - - - 8:41:00 -   |   -
980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M 320 39 - - - 8:41:00 -   |   -
693 Andrzej Smejda Warszawa - MW 317 28 - - - 8:43:00 -   |   -
3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl MW 333 18 - - - 8:58:00 -   |   -
1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M 305 4 - - - 9:13:00 -   |   3Drerun
115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M 308 7 - - - 8:53:00 -   |   -
942 Anna Hoduń Słomniki MUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ K - - - - - - -   |   -
9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M 342 10 - - - 8:58:00 -   |   -
1098 Krzysztof Ciosek Opole - MW 314 34 - - - 8:30:00 -   |   -
1985 Bogumił Bardzik Opole - M 315 34 - - - 8:30:00 -   |   -
120 Roman Królikowski Modlniczka - MW 303 20 - - - 8:52:00 -   |   -
1262 Andrzej Żelasko Mielec - MW 302 33 - - - 9:10:00 -   |   -
917 Piotr Marszałek Marklowice Górne InO SCI M 325 6 - - - 8:59:00 -   |   -
118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek MW 304 24 - - - 9:01:00 -   |   -
106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - MW 301 15 - - - 8:53:00 -   |   -
938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M 313 32 - - - 8:56:00 -   |   -
7 Tomasz Zadworny Łódź - M 339 23 - - - 8:54:00 -   |   -
982 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS M 330 30 - - - 9:08:00 -   |   -
1005 Barbara Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS K 329 30 - - - 9:08:00 -   |   -
26 Piotr Banaszkiewicz Kraków KTR BikeOrient M 312 5 - - - 8:44:00 -   |   -
1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K 311 29 - - - 8:51:00 -   |   -
1006 Maciej Kot Kraków Rajd Hawran M 310 27 - - - 8:53:00 -   |   -
946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW 336 15 - - - 8:53:00 -   |   -
945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K 335 15 - - - 8:53:00 -   |   -
2206 Paweł Masztalski Katowice Coś nom pizło na łeb M 324 12 - - - 9:11:00 -   |   -
859 Marcin Białka Jelenia Góra - M 318 14 - - - 8:49:00 -   |   -
2090 Jarek Borgiel Jastrzębie-Zdrój Coś nom pizło na łeb M - - - - - - -   |   -
41 Monika Kosmala Dąbrowa Górnicza Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel K - - - - - - -   |   -
122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M 319 25 - - - 8:47:00 -   |   3Drerun
825 Katarzyna Pokora Brzeg Dolny Ptaszniki K - - - - - - -   |   -
2021 Anna Pieróg - - KW - - - - - - -   |   -
2078 Roman Zychowicz - M 344 43 - - - 9:19:00 -   |   -
2076 Tomasz Jeliński - M - - - - - - -   |   -
2179 Katarzyna Marczak - K 327 37 - - - 8:57:00 -   |   -
2180 Cezary Marczak - M 326 37 - - - 8:57:00 -   |   -
2185 Sławomir Kielak - M 341 11 - - - 8:51:00 -   |   -
2204 Grzegorz Kaźmierczuk - M 332 42 - - - 4:52:00 -   |   -
1983 Artur Moroń - M 316 22 - - - 8:52:00 -   |   -
2039 Michał Wesołowski - M 328 8 - - - 8:57:00 -   |   -

Lista startowa

Trasa: TR50
Czas startu
23 lutego 2019 09:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
41
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
2041 Łukasz Szymański Wrocław - M - OK 23 stycznia 2019 12:37
2139 Tomasz Dyguda Wrocław KK M - OK 12 lutego 2019 10:42
2140 Katarzyna Kmiecik Wrocław KK K - OK 12 lutego 2019 10:48
36 Krzysztof Mierzwicki Warszawa Mazurskie Tropy M - OK 28 stycznia 2019 22:51
2200 Cezary Maj Tuszyn PGR Pabianice M - - 19 lutego 2019 11:16
297 Sebastian Wolny Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - OK 24 stycznia 2019 18:33
282 Maciej Tadeusz Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - OK 5 lutego 2019 16:56
283 Zbyszek Kerger Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - OK 13 lutego 2019 17:36
835 Dawid Kleszczyński Siekierczyn - M - OK 15 stycznia 2019 08:17
1985 Bogumił Bardzik Opole - M - OK 15 stycznia 2019 13:55
2205 Dariusz Błaszczyk Oleśnica - M - - 20 lutego 2019 13:35
656 Jacek Hajduk Oleśnica Bez Skorka M - OK 20 lutego 2019 20:45
2173 Artur Paras Oława - M - OK 17 lutego 2019 16:40
459 Borys Bińkowski Oborniki Śląskie Pizca del Mundo M - OK 21 lutego 2019 15:11
1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M - OK 12 lutego 2019 21:53
1254 Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki K - OK 12 lutego 2019 22:02
1201 Ania Witkowska Katowice Klub Królika Stefana K - OK 28 stycznia 2019 21:36
2103 Grzegorz Białoszkiewicz Jelcz-Laskowice Przyczłapy do Bulbulatora M - OK 4 lutego 2019 14:38
2088 Małgorzata Wardziak-Białoszkiewicz Jelcz-Laskowice Przyczłapy do Bulbulatora K - OK 4 lutego 2019 14:39
2104 Rafał Myszka Jelcz-Laskowice Przyczłapy do Bulbulatora M - OK 4 lutego 2019 14:41
2105 Marzena Frąckowiak Jelcz-Laskowice Przyczłapy do Bulbulatora K - OK 4 lutego 2019 14:42
1995 Marcin Szymański Godzikowice Oławska Grupa Biegowa M - OK 16 stycznia 2019 22:36
2208 Wiktor Buczak Bystrzyca HBA Huzar Bike Academy M - OK 20 lutego 2019 15:15
2209 Andrzej Buczak Bystrzyca - M - OK 20 lutego 2019 20:57
1767 Dominik Kowalewski - M - OK 13 stycznia 2019 06:16
2000 Dawid Treściński - M - OK 18 stycznia 2019 14:58
2001 Adrianna Lorens - K - OK 18 stycznia 2019 15:03
2018 Tomasz Sobczak - M - OK 20 stycznia 2019 12:18
2020 Dariusz Becmer - M - OK 21 stycznia 2019 00:11
2026 TOMASZ STECZKOWSKI - M - OK 21 stycznia 2019 21:05
2031 Damian Becmer - M - OK 22 stycznia 2019 00:41
2038 Michał Helbik - M - OK 23 stycznia 2019 06:49
2039 Michał Wesołowski - M - OK 23 stycznia 2019 10:46
2049 Marek Pochopień - M - OK 23 stycznia 2019 20:27
2058 Maciej Guguł - M - OK 24 stycznia 2019 21:27
2059 Piotr Jarzembiński - M - OK 24 stycznia 2019 23:17
2060 Piotr Bedri - M - OK 24 stycznia 2019 23:31
2163 Szymon Domachowski - M - OK 15 lutego 2019 09:39
2168 Andrzej Wasylkiewicz - MW - - 15 lutego 2019 18:44
2203 Rafał Helbik - M - - 20 lutego 2019 09:40
2210 Lidia Hajduk - K - OK 20 lutego 2019 20:56