Puchar Maratonów na Orientację

 

Rajd Liczyrzepy - Zima 2019

Organizator Rajd Liczyrzepy
Miejsce woj. dolnośląskie - Bystrzyca
Data 23 lut 2019
Adres bazy ul. Kościuszki 45, 55-200 Bystrzyca
Strona www https://rajdliczyrzepy.pl/
Regulamin http://www.rajdliczyrzepy.pl/regulamin/
Opis Zapisy dla Trasy Rekreacyjnej dostępne pod adresem: https://www.rajdliczyrzepy.pl/zapisy-dla-trasy-rekreacyjnej/

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
23 lutego 2019 10:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
81
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 62 Marek Wąsowski Wrocław Łapiguz M - OK 25 stycznia 2019 11:21
- 66 Dariusz Rychlicki Wołkowyja Pogromcy kilometrów MW - - 12 stycznia 2019 23:55
- 349 Karolina Dudziak Leszno Orienteering K - OK 28 stycznia 2019 21:26
- 380 Krzysztof Kossak Lwówek Śląski zagubieni w akcji M - OK 23 stycznia 2019 11:02
- 403 Tomasz Kaźmierczak Leszno T-MAKS M - OK 17 lutego 2019 21:00
- 406 Łukasz Szmyt Leszno - M - OK 24 stycznia 2019 20:30
- 407 Katarzyna Nowicka-Szmyt Leszno - K - OK 16 lutego 2019 18:42
- 420 Monika Janiak Leszno - K - OK 16 lutego 2019 14:53
- 431 Przemysław Lisowski Wrocław KS Artemis M - OK 15 stycznia 2019 20:13
- 588 Anna Szawdzin Wrocław - K - OK 3 lutego 2019 21:49
- 634 Ryszard Świerczyński Polska - M - - 20 lutego 2019 11:27
- 642 Klaudia Petters Bolesławiec Romet Factory Team K - OK 14 lutego 2019 17:13
- 834 Justyna Massalska Katowice Nutria Adventure Team K - OK 10 lutego 2019 10:56
- 901 Wioletta Fałowska Gajków - K - OK 24 stycznia 2019 20:31
- 923 Magdalena Królikowska Modlniczka - K - OK 21 stycznia 2019 09:30
- 925 Przemyslaw Niezgoda Żory ATZ Racibórz M - - 17 lutego 2019 20:42
- 964 Zuzanna Sękowska Kraków - K - OK 19 lutego 2019 13:41
- 1073 Marcin Żytecki Wrocław daleko jeszcze? M - OK 24 stycznia 2019 10:07
- 1074 Marta Smaza Wrocław daleko jeszcze? K - OK 24 stycznia 2019 10:17
- 1083 Daniel Rupacz Nowogrodziec Zagubieni w akcji M - OK 24 stycznia 2019 17:52
- 1090 Piotr Bąk Brzezia Łąka KB LUPUS Oleśnica/dentalcorner.pl M - OK 17 stycznia 2019 19:22
- 1114 Justyna Burak Wrocław - K - OK 17 lutego 2019 18:00
- 1115 Michał Gnoiński Wrocław - M - OK 17 lutego 2019 17:51
- 1119 Kostiantyn Kirakosov Leszno Ambit racing team M - OK 28 stycznia 2019 17:10
- 1267 Marta Siedlecka Pogwizdów - K - OK 19 lutego 2019 21:41
- 1455 Dariusz Tuzimek Zielona Góra Drużyna Szpiku MW - OK 28 stycznia 2019 08:16
- 1462 Wojciech Melinski Zielona Góra - MW - OK 28 stycznia 2019 18:08
- 2006 Jacek Tomaszewski Świdnica - M - OK 18 stycznia 2019 19:39
- 2007 Jan Kraszewski - - M - OK 18 stycznia 2019 21:00
- 2008 Agnieszka Kraszewska - - K - OK 18 stycznia 2019 21:10
- 2009 Barbara Kraszewska - - K - OK 18 stycznia 2019 21:11
- 2010 Krzysztof Kraszewski - - M - OK 18 stycznia 2019 21:14
- 2011 Grzegorz Kraszewski - - M - OK 18 stycznia 2019 21:14
- 2012 Olga Kraszewska - - K - OK 18 stycznia 2019 21:15
- 2013 Łucja Kraszewska - - K - OK 18 stycznia 2019 21:15
- 2015 Andrzej Kęsa - - M - OK 23 stycznia 2019 11:23
- 2017 Patryk Prończuk - - M - OK 20 stycznia 2019 11:24
- 2019 Józef Szczurek - - M - OK 20 stycznia 2019 17:10
- 2024 Emilia Drozdek - - K - OK 21 stycznia 2019 14:30
- 2027 Adam Matusz - - M - OK 21 stycznia 2019 21:23
- 2034 Karolina Osińska - - K - OK 22 stycznia 2019 13:54
- 2042 Tomasz Bielecki - - M - OK 23 stycznia 2019 12:51
- 2043 Jolanta Gąsiorek - - K - OK 23 stycznia 2019 16:22
- 2044 Artur Haratyk Strzelin AVIT M - OK 23 stycznia 2019 18:50
- 2045 Michał Lorenz Strzelin AVIT M - OK 23 stycznia 2019 19:06
- 2047 Kamil Sierzant Strzelin AVIT M - OK 23 stycznia 2019 19:41
- 2048 Piotr Wójcik Stara Łomnica AVIT M - OK 23 stycznia 2019 19:42
- 2050 Adam Bobik Strzelin AVIT M - OK 23 stycznia 2019 20:26
- 2053 Anna Szczurek - - K - OK 23 stycznia 2019 23:38
- 2054 Michał Szczepaniak - - M - OK 23 stycznia 2019 23:44
- 2057 Paweł Gumny - - M - OK 24 stycznia 2019 20:18
- 2062 Justyna Smektała - - K - OK 25 stycznia 2019 15:18
- 2063 Anna Kaczmarek Leszno Orienteering Leszno K - OK 25 stycznia 2019 19:48
- 2064 Krzysztof Lorenz Strzelin AVIT M - OK 26 stycznia 2019 09:24
- 2070 Przemysław Pupa - - M - OK 17 lutego 2019 21:35
- 2093 Sławomir Szczerba Bystrzyca - MW - - 1 lutego 2019 16:18
- 2121 Jerzy Wójcik - - M - OK 9 lutego 2019 11:33
- 2122 Agnieszka Wójcik - - K - OK 9 lutego 2019 11:41
- 2138 Marta Franckiewicz-Pach Świdnica Leśne Dziady K - OK 12 lutego 2019 20:53
- 2143 Magdalena Ciborowska Świdnica Leśne Dziady K - OK 12 lutego 2019 20:50
- 2144 Wiktor Pach Świdnica Leśne Dziady M - OK 12 lutego 2019 20:56
- 2146 Aneta Pytel Świdnica Leśne Dziady K - OK 12 lutego 2019 21:23
- 2158 Piotr Zatryb - - M - - 13 lutego 2019 23:17
- 2161 Łukasz Gałaszewski - - M - OK 15 lutego 2019 01:36
- 2164 Jarosław Dawidziak Leszno Ambit Racing Team M - OK 15 lutego 2019 10:32
- 2165 Mariusz Stajer Leszno Ambit Racing Team M - OK 15 lutego 2019 10:33
- 2166 Michał Kubiak Leszno Ambit Racing Team M - OK 15 lutego 2019 10:44
- 2169 Łukasz Krzaczkowski - - M - OK 16 lutego 2019 19:57
- 2170 Iwona Krzaczkowska - - K - OK 16 lutego 2019 19:59
- 2174 Joanna Gnoińska - - K - OK 17 lutego 2019 18:55
- 2176 Karol Przewdzięk Bralin Maka Paka M - OK 17 lutego 2019 20:13
- 2177 Wiktor Rybczyński Drożki Maka Paka M - OK 17 lutego 2019 20:10
- 2178 Kinga Trzeciak Osiek Pjeski K - OK 17 lutego 2019 19:48
- 2181 Dawid Jerzyk Kępno Makapaka M - OK 17 lutego 2019 20:17
- 2182 Martyna Rybczyńska Drożki Pjeski K - OK 17 lutego 2019 20:31
- 2184 Olga Jóźwiak - - K - OK 17 lutego 2019 21:00
- 2186 Bruno Nowak Kierzno Pjeski M - OK 18 lutego 2019 04:17
- 2189 Jacek Wicher Świdnica Leśne Dziady M - - 18 lutego 2019 14:09
- 2190 Piotr Kalembkiewicz - - M - OK 18 lutego 2019 22:42
- 2202 Justyna Dalecka - - K - OK 19 lutego 2019 21:28
- 2207 Bartosz Sobczyński - - M - OK 20 lutego 2019 14:38

Wyniki

Trasa: TP8h
Czas startu
23 lutego 2019 08:30
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
51
Wirtualny wyścig
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
2 25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M 218 1530 1530 - - 07:59:00 47,54 -   |   -
11 27 Sebastian Wojciech Rokietnica Wilga Orient M 219 1200 1200 - - 08:02:00 35,71 -   |   -
18 51 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA SŁUPSK M 232 1090 1090 - - 07:11:00 31,83 -   |   -
16 105 Rafał Fałowski Gajków - M 236 1130 1130 - - 07:55:00 33,00 -   |   -
17 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M 237 1100 1100 - - 07:55:00 32,13 -   |   -
15 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW 233 1160 1160 - - 07:58:00 33,88 -   |   -
20 139 Tomasz Wnuk Milicz ProMil Team M 234 1040 1040 - - 07:50:00 30,37 -   |   -
1 155 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski - M 239 1680 1680 - - 08:04:00 53,00 -   |   -
19 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M 213 1060 1060 - - 07:52:00 30,96 -   |   -
25 278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K 209 900 900 - - 07:17:00 26,28 -   |   -
27 311 Krzysztof Spychała Poznań - M 221 850 850 - - 07:51:00 24,82 -   |   -
10 332 Anna Sejbuk Siedlce - K 223 1210 1210 - - 07:37:00 36,01 -   |   -
29 350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M 228 830 830 - - 07:23:00 24,24 -   |   -
38 417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M 216 710 710 - - 07:43:00 20,74 -   |   -
8 418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW 242 1290 1290 - - 07:43:00 38,39 -   |   -
6 459 Borys Bińkowski Oborniki Śląskie Pizca del Mundo M 241 1330 1330 - - 07:49:00 39,58 -   |   -
14 512 Maciej Gąsiorowski Opole KRAN-SUW Opole M 226 1160 1160 - - 07:56:00 34,02 -   |   -
12 602 Aga Staniewska Poznań AR Poznań K 210 1190 1190 - - 07:53:00 35,42 -   |   -
31 637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M 224 800 800 - - 07:37:00 23,36 -   |   -
42 653 Marcin Dering Wrocław Orientop Wrocław M 235 560 560 - - 06:12:00 16,35 -   |   -
13 784 Wojciech Wiatr Poznań :) M 217 1190 1190 - - 08:00:00 34,90 -   |   -
32 847 Przemysław Gładysiak Komorniki Gładko biegamy;-) M 220 780 780 - - 07:56:00 22,78 -   |   -
29 908 Arkadiusz Laskowski Wojkowice - M 227 830 830 - - 07:23:00 24,24 -   |   -
7 940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M 214 1320 1320 - - 07:58:00 39,29 -   |   -
33 1066 Wojciech Skowroński Jelcz Laskowice KB Harcownik M 204 760 760 - - 07:32:00 22,20 -   |   -
39 1081 Marcin Gryszkalis Łódź - M 208 700 700 - - 07:53:00 20,44 -   |   -
33 1093 Anna Skowrońska Jelcz Laskowice KB Harcownik K 203 760 760 - - 07:32:00 22,20 -   |   -
26 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M 240 860 860 - - 07:52:00 25,12 -   |   -
3 1159 Joanna Grabowska Kraków WKS Wawel Kraków K 215 1420 1420 - - 07:56:00 43,26 -   |   -
37 1305 Marcin Weiss Kolanowice - M 225 750 750 - - 07:57:00 21,90 -   |   -
28 1449 Tadeusz Mleczek Świdnica - MW 238 840 840 - - 07:57:00 24,53 -   |   -
21 1468 Paweł Degórski Poznań - M 222 990 990 - - 07:40:00 28,91 -   |   -
40 1990 AGATA KRAJEWSKA OŁAWA - K 230 650 650 - - 05:09:00 18,98 -   |   -
4 1993 Łukasz Słomiany Katowice PIANA Z PYSKA M 211 1400 1400 - - 07:40:00 41,67 -   |   -
5 1999 Marek Lachera Katowice W pogoni za duchem M 212 1360 1360 - - 07:44:00 40,48 -   |   -
9 2003 Krzysztof Biernacki - - M 231 1230 1230 - - 07:50:00 36,61 -   |   -
33 2004 Paweł Parada Jelcz-Laskowice KB Harcownik M 206 760 760 - - 07:32:00 22,20 -   |   -
33 2005 Aneta Parada Jelcz-Laskowice KB Harcownik K 205 760 760 - - 07:32:00 22,20 -   |   -
22 2022 Mateusz Taraciński BYSTRZYCA Bystrzyca M 202 940 940 - - 07:38:00 27,45 -   |   -
22 2023 Arkadiusz Roman Bystrzyca KB Harcownik Jelcz-Laskowice M 201 940 940 - - 07:38:00 27,45 -   |   -
22 2074 Magdalena Mecan Bystrzyca DR. SCHNEIDER RUNNING TEAM K 207 940 940 - - 07:38:00 27,45 -   |   -
40 2171 Jacek Steczkiewicz Oława - M 229 650 650 - - 05:09:00 18,98 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR100
Czas startu
23 lutego 2019 08:00
Limit czasu
9
liczba PK
-
Liczba zawodników
52
Wirtualny wyścig
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
4 1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M 305 - 2010 - - 09:13:00 44,27 -   |   3Drerun
1 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M 322 - 2270 - - 08:44:00 50,00 -   |   3Drerun
18 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl MW 333 - 1620 - - 08:58:00 35,68 -   |   -
44 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M 345 - 390 - - 04:19:00 8,59 -   |   -
23 7 Tomasz Zadworny Łódź - M 339 - 1550 - - 08:54:00 34,14 -   |   -
10 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M 342 - 1820 - - 08:58:00 40,09 -   |   -
5 26 Piotr Banaszkiewicz Kraków KTR BikeOrient M 312 - 1970 - - 08:44:00 43,39 -   |   -
15 106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - MW 301 - 1650 - - 08:53:00 36,34 -   |   -
7 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M 308 - 1920 - - 08:53:00 42,29 -   |   -
24 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek MW 304 - 1540 - - 09:01:00 33,92 -   |   -
20 120 Roman Królikowski Modlniczka - MW 303 - 1600 - - 08:52:00 35,24 -   |   -
25 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M 319 - 1480 - - 08:47:00 32,60 -   |   3Drerun
2 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - MW 309 - 2140 - - 08:50:00 47,14 -   |   -
28 693 Andrzej Smejda Warszawa - MW 317 - 1340 - - 08:43:00 29,52 -   |   -
3 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M 337 - 2060 - - 08:49:00 45,37 -   |   -
9 809 Mariusz Rudnicki Wołów - MW 338 - 1840 - - 08:50:00 40,53 -   |   -
26 842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M 306 - 1390 - - 09:15:00 30,62 -   |   -
21 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M 307 - 1580 - - 08:54:00 34,80 -   |   -
14 859 Marcin Białka Jelenia Góra - M 318 - 1670 - - 08:49:00 36,78 -   |   -
6 917 Piotr Marszałek Marklowice Górne InO SCI M 325 - 1950 - - 08:59:00 42,95 -   |   -
32 938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M 313 - 1290 - - 08:56:00 28,41 -   |   -
15 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K 335 - 1650 - - 08:53:00 50,00 -   |   -
15 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW 336 - 1650 - - 08:53:00 36,34 -   |   -
19 948 Wojciech Kapustka Żory ArsBona M 334 - 1610 - - 08:45:00 35,46 -   |   -
39 979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K 321 - 1010 - - 08:41:00 29,66 -   |   -
39 980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M 320 - 1010 - - 08:41:00 22,25 -   |   -
39 981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K 323 - 1010 - - 08:41:00 29,66 -   |   -
30 982 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS M 330 - 1330 - - 09:08:00 29,30 -   |   -
29 1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K 311 - 1330 - - 08:51:00 40,30 -   |   -
30 1005 Barbara Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS K 329 - 1330 - - 09:08:00 39,05 -   |   -
27 1006 Maciej Kot Kraków Rajd Hawran M 310 - 1370 - - 08:53:00 30,18 -   |   -
13 1096 Łukasz Senderek Warszawa - M 340 - 1740 - - 09:02:00 38,33 -   |   -
34 1098 Krzysztof Ciosek Opole - MW 314 - 1150 - - 08:30:00 25,33 -   |   -
33 1262 Andrzej Żelasko Mielec - MW 302 - 1200 - - 09:10:00 26,43 -   |   -
22 1983 Artur Moroń - - M 316 - 1570 - - 08:52:00 34,58 -   |   -
34 1985 Bogumił Bardzik Opole - M 315 - 1150 - - 08:30:00 25,33 -   |   -
36 2036 Michał Młynarkiewicz Wrocław Immotion Specialized Team Wrocław M 331 - 1110 - - 08:06:00 24,45 -   |   -
8 2039 Michał Wesołowski Oleśnica www.dimen.pl M 328 - 1860 - - 08:57:00 40,97 -   |   -
43 2078 Roman Zychowicz - - M 344 - 680 - - 09:19:00 14,98 -   |   -
37 2179 Katarzyna Marczak - - K 327 - 1080 - - 08:57:00 31,71 -   |   -
37 2180 Cezary Marczak - - M 326 - 1080 - - 08:57:00 23,79 -   |   -
11 2185 Sławomir Kielak - - M 341 - 1790 - - 08:51:00 39,43 -   |   -
42 2204 Grzegorz Kaźmierczuk - - M 332 - 690 - - 04:52:00 15,20 -   |   -
12 2206 Paweł Masztalski Katowice Coś nom pizło na łeb M 324 - 1780 - - 09:11:00 39,21 -   |   -

Lista startowa

Trasa: TR50
Czas startu
23 lutego 2019 09:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
41
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 36 Krzysztof Mierzwicki Warszawa Mazurskie Tropy M - OK 28 stycznia 2019 22:51
- 282 Maciej Tadeusz Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - OK 5 lutego 2019 16:56
- 283 Zbyszek Kerger Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - OK 13 lutego 2019 17:36
- 297 Sebastian Wolny Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - OK 24 stycznia 2019 18:33
- 459 Borys Bińkowski Oborniki Śląskie Pizca del Mundo M - OK 21 lutego 2019 15:11
- 656 Jacek Hajduk Oleśnica Bez Skorka M - OK 20 lutego 2019 20:45
- 835 Dawid Kleszczyński Siekierczyn - M - OK 15 stycznia 2019 08:17
- 1201 Ania Witkowska Katowice Klub Królika Stefana K - OK 28 stycznia 2019 21:36
- 1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M - OK 12 lutego 2019 21:53
- 1254 Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki K - OK 12 lutego 2019 22:02
- 1767 Dominik Kowalewski - - M - OK 13 stycznia 2019 06:16
- 1985 Bogumił Bardzik Opole - M - OK 15 stycznia 2019 13:55
- 1995 Marcin Szymański Godzikowice Oławska Grupa Biegowa M - OK 16 stycznia 2019 22:36
- 2000 Dawid Treściński - - M - OK 18 stycznia 2019 14:58
- 2001 Adrianna Lorens - - K - OK 18 stycznia 2019 15:03
- 2018 Tomasz Sobczak - - M - OK 20 stycznia 2019 12:18
- 2020 Dariusz Becmer - - M - OK 21 stycznia 2019 00:11
- 2026 TOMASZ STECZKOWSKI - - M - OK 21 stycznia 2019 21:05
- 2031 Damian Becmer - - M - OK 22 stycznia 2019 00:41
- 2038 Michał Helbik - - M - OK 23 stycznia 2019 06:49
- 2039 Michał Wesołowski Oleśnica www.dimen.pl M - OK 23 stycznia 2019 10:46
- 2041 Łukasz Szymański Wrocław - M - OK 23 stycznia 2019 12:37
- 2049 Marek Pochopień - - M - OK 23 stycznia 2019 20:27
- 2058 Maciej Guguł - - M - OK 24 stycznia 2019 21:27
- 2059 Piotr Jarzembiński - - M - OK 24 stycznia 2019 23:17
- 2060 Piotr Bedri - - M - OK 24 stycznia 2019 23:31
- 2088 Małgorzata Wardziak-Białoszkiewicz Jelcz-Laskowice Przyczłapy do Bulbulatora K - OK 4 lutego 2019 14:39
- 2103 Grzegorz Białoszkiewicz Jelcz-Laskowice Przyczłapy do Bulbulatora M - OK 4 lutego 2019 14:38
- 2104 Rafał Myszka Jelcz-Laskowice Przyczłapy do Bulbulatora M - OK 4 lutego 2019 14:41
- 2105 Marzena Frąckowiak Jelcz-Laskowice Przyczłapy do Bulbulatora K - OK 4 lutego 2019 14:42
- 2139 Tomasz Dyguda Wrocław KK M - OK 12 lutego 2019 10:42
- 2140 Katarzyna Kmiecik Wrocław KK K - OK 12 lutego 2019 10:48
- 2163 Szymon Domachowski - - M - OK 15 lutego 2019 09:39
- 2168 Andrzej Wasylkiewicz - - MW - - 15 lutego 2019 18:44
- 2173 Artur Paras Oława - M - OK 17 lutego 2019 16:40
- 2200 Cezary Maj Tuszyn PGR Pabianice M - - 19 lutego 2019 11:16
- 2203 Rafał Helbik - - M - - 20 lutego 2019 09:40
- 2205 Dariusz Błaszczyk Oleśnica - M - - 20 lutego 2019 13:35
- 2208 Wiktor Buczak Bystrzyca HBA Huzar Bike Academy M - OK 20 lutego 2019 15:15
- 2209 Andrzej Buczak Bystrzyca - M - OK 20 lutego 2019 20:57
- 2210 Lidia Hajduk - - K - OK 20 lutego 2019 20:56