Puchar Maratonów na Orientację

 

Rajd Liczyrzepy - Zima 2019

Organizator Rajd Liczyrzepy
Miejsce woj. dolnośląskie - Bystrzyca
Data 23 lut 2019
Adres bazy ul. Kościuszki 45, 55-200 Bystrzyca
Strona www https://rajdliczyrzepy.pl/
Regulamin http://www.rajdliczyrzepy.pl/regulamin/
Zapisy 12 stycznia 2019   -   21 lutego 2019
Opis Zapisy dla Trasy Rekreacyjnej dostępne pod adresem: https://www.rajdliczyrzepy.pl/zapisy-dla-trasy-rekreacyjnej/

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
23 lutego 2019 10:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
60
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
2007 Jan Kraszewski - M - OK 18 stycznia 2019 21:00
2017 Patryk Prończuk - M - OK 20 stycznia 2019 11:24
2019 Józef Szczurek - M - OK 20 stycznia 2019 17:10
2024 Emilia Drozdek - K - OK 21 stycznia 2019 14:30
2027 Adam Matusz - M - OK 21 stycznia 2019 21:23
2034 Karolina Osińska - K - OK 22 stycznia 2019 13:54
2015 Andrzej Kęsa - M - OK 23 stycznia 2019 11:23
2042 Tomasz Bielecki - M - OK 23 stycznia 2019 12:51
2043 Jolanta Gąsiorek - K - OK 23 stycznia 2019 16:22
2053 Anna Szczurek - K - OK 23 stycznia 2019 23:38
2054 Michał Szczepaniak - M - OK 23 stycznia 2019 23:44
2057 Paweł Gumny - M - OK 24 stycznia 2019 20:18
2062 Justyna Smektała - K - OK 25 stycznia 2019 15:18
2121 Jerzy Wójcik - M - OK 9 lutego 2019 11:33
2122 Agnieszka Wójcik - K - OK 9 lutego 2019 11:41
2158 Piotr Zatryb - M - - 13 lutego 2019 23:17
2161 Łukasz Gałaszewski - M - - 15 lutego 2019 01:36
2164 Jarosław Dawidziak - M - - 15 lutego 2019 10:32
2165 Mariusz Stajer - M - - 15 lutego 2019 10:33
2166 Michał Kubiak - M - - 15 lutego 2019 10:44
2008 Agnieszka Kraszewska - - K - OK 18 stycznia 2019 21:10
2009 Barbara Kraszewska - - K - OK 18 stycznia 2019 21:11
2010 Krzysztof Kraszewski - - M - OK 18 stycznia 2019 21:14
2011 Grzegorz Kraszewski - - M - OK 18 stycznia 2019 21:14
2012 Olga Kraszewska - - K - OK 18 stycznia 2019 21:15
2013 Łucja Kraszewska - - K - OK 18 stycznia 2019 21:15
642 Klaudia Petters Bolesławiec Romet Factory Team K - - 14 lutego 2019 17:13
1090 Piotr Bąk Brzezia Łąka KB LUPUS Oleśnica/dentalcorner.pl M - - 17 stycznia 2019 19:22
1100 Filip Ciechański Bukowiec - M - OK 22 stycznia 2019 14:06
2093 Sławomir Szczerba Bystrzyca - MW - - 1 lutego 2019 16:18
901 Wioletta Fałowska Gajków - K - OK 24 stycznia 2019 20:31
834 Justyna Massalska Katowice Nutria Adventure Team K - OK 10 lutego 2019 10:56
926 Tristan Zajcew Krakow - M - OK 21 stycznia 2019 09:33
406 Łukasz Szmyt Leszno - M - OK 24 stycznia 2019 20:30
2063 Anna Kaczmarek Leszno Orienteering Leszno K - OK 25 stycznia 2019 19:48
1119 Kostiantyn Kirakosov Leszno Ambit racing team M - - 28 stycznia 2019 17:10
349 Karolina Dudziak Leszno Orienteering K - OK 28 stycznia 2019 21:26
380 Krzysztof Kossak Lwówek Śląski zagubieni w akcji M - OK 23 stycznia 2019 11:02
923 Magdalena Królikowska Modlniczka - K - OK 21 stycznia 2019 09:30
1083 Daniel Rupacz Nowogrodziec Zagubieni w akcji M - OK 24 stycznia 2019 17:52
1101 Agata Downar Pabianice - K - OK 22 stycznia 2019 13:37
2048 Piotr Wójcik Stara Łomnica AVIT M - OK 23 stycznia 2019 19:42
2044 Artur Haratyk Strzelin AVIT M - OK 23 stycznia 2019 18:50
2045 Michał Lorenz Strzelin AVIT M - OK 23 stycznia 2019 19:06
2047 Kamil Sierzant Strzelin AVIT M - OK 23 stycznia 2019 19:41
2050 Adam Bobik Strzelin AVIT M - OK 23 stycznia 2019 20:26
2064 Krzysztof Lorenz Strzelin AVIT M - - 26 stycznia 2019 09:24
2006 Jacek Tomaszewski Świdnica - M - OK 18 stycznia 2019 19:39
2143 Magdalena Ciborowska Świdnica Leśne Dziady K - - 12 lutego 2019 20:50
2138 Marta Franckiewicz-Pach Świdnica Leśne Dziady K - - 12 lutego 2019 20:53
2144 Wiktor Pach Świdnica Leśne Dziady M - - 12 lutego 2019 20:56
2146 Aneta Pytel Świdnica Leśne Dziady K - OK 12 lutego 2019 21:23
66 Dariusz Rychlicki Wołkowyja - MW - - 12 stycznia 2019 23:55
431 Przemysław Lisowski Wrocław KS Artemis M - OK 15 stycznia 2019 20:13
1073 Marcin Żytecki Wrocław daleko jeszcze? M - OK 24 stycznia 2019 10:07
1074 Marta Smaza Wrocław daleko jeszcze? K - OK 24 stycznia 2019 10:17
62 Marek Wąsowski Wrocław Łapiguz M - - 25 stycznia 2019 11:21
588 Anna Szawdzin Wrocław - K - OK 3 lutego 2019 21:49
1455 Dariusz Tuzimek Zielona Góra Drużyna Szpiku MW - OK 28 stycznia 2019 08:16
1462 Wojciech Melinski Zielona Góra - MW - OK 28 stycznia 2019 18:08

Lista startowa

Trasa: TP8h
Czas startu
23 lutego 2019 08:30
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
40
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
1769 Maciek Kowalczyk - M - - 13 stycznia 2019 19:48
2003 Krzysztof Biernacki - M - OK 18 stycznia 2019 16:14
2023 Arkadiusz Roman Bystrzyca KB Harcownik Jelcz-Laskowice M - - 21 stycznia 2019 16:08
2074 Magdalena Mecan Bystrzyca DR. SCHNEIDER RUNNING TEAM K - - 29 stycznia 2019 07:42
2022 Mateusz Taraciński BYSTRZYCA Bystrzyca M - - 21 stycznia 2019 13:47
105 Rafał Fałowski Gajków - M - OK 24 stycznia 2019 16:58
1093 Anna Skowrońska Jelcz Laskowice KB Harcownik K - OK 18 stycznia 2019 16:41
1066 Wojciech Skowroński Jelcz Laskowice KB Harcownik M - OK 18 stycznia 2019 16:49
2004 Paweł Parada Jelcz-Laskowice KB Harcownik M - OK 18 stycznia 2019 18:19
2005 Aneta Parada Jelcz-Laskowice KB Harcownik K - OK 18 stycznia 2019 18:29
1993 Łukasz Słomiany Katowice PIANA Z PYSKA M - OK 17 stycznia 2019 19:48
1305 Marcin Weiss Kolanowice - M - OK 19 stycznia 2019 18:38
1144 Sylwia Klepczyńska Kraków Łaziki K - - 21 stycznia 2019 20:17
155 Michał Jędroszkowiak Książ Wielkopolski - M - OK 23 stycznia 2019 23:01
418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW - - 28 stycznia 2019 11:30
139 Tomasz Wnuk Milicz ProMil Team M - OK 22 stycznia 2019 23:32
1990 AGATA KRAJEWSKA OŁAWA - K - - 28 stycznia 2019 17:31
637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M - OK 17 stycznia 2019 22:20
512 Maciej Gąsiorowski Opole KRAN-SUW Opole M - - 24 stycznia 2019 19:47
25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M - OK 24 stycznia 2019 17:17
427 Paweł Majcher Pędzewo - M - - 15 stycznia 2019 21:22
131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW - OK 23 stycznia 2019 19:49
602 Aga Staniewska Poznań AR Poznań K - OK 12 stycznia 2019 21:20
278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K - OK 21 stycznia 2019 12:39
311 Krzysztof Spychała Poznań - M - OK 22 stycznia 2019 18:35
470 Barbara Wysocka Poznań - K - OK 22 stycznia 2019 23:09
784 Wojciech Wiatr Poznań :) M - - 3 lutego 2019 17:35
27 Sebastian Wojciech Rokietnica Wilga Orient M - - 27 stycznia 2019 10:02
10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - OK 23 stycznia 2019 19:43
332 Anna Sejbuk Siedlce - K - OK 24 stycznia 2019 12:38
1449 Tadeusz Mleczek Świdnica - MW - OK 6 lutego 2019 22:56
666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW - - 21 stycznia 2019 20:13
123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - OK 23 stycznia 2019 13:42
213 Olaf Kacprzycki Warszawa - MW - - 7 lutego 2019 17:58
160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M - - 15 lutego 2019 15:52
350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M - - 13 stycznia 2019 22:02
908 Arkadiusz Laskowski Wojkowice - M - - 8 lutego 2019 20:32
1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M - OK 24 stycznia 2019 22:42
1252 Paweł Fidelak Wrocław - M - OK 24 stycznia 2019 22:50
653 Marcin Dering Wrocław Orientop Wrocław M - - 10 lutego 2019 20:12

Lista startowa

Trasa: TR100
Czas startu
23 lutego 2019 08:00
Limit czasu
9
liczba PK
-
Liczba zawodników
36
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
2078 Roman Zychowicz - M - OK 30 stycznia 2019 00:15
2076 Tomasz Jeliński - M - OK 30 stycznia 2019 10:47
2021 Anna Pieróg - - KW - - 21 stycznia 2019 10:21
122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - OK 15 stycznia 2019 12:46
41 Monika Kosmala Dąbrowa Górnicza Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel K - OK 29 stycznia 2019 08:17
2090 Jarek Borgiel Jastrzębie-Zdrój Coś nom pizło na łeb M - - 31 stycznia 2019 19:16
946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW - OK 20 stycznia 2019 19:45
945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - OK 20 stycznia 2019 21:23
982 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS M - OK 17 stycznia 2019 21:48
1005 Barbara Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS K - OK 17 stycznia 2019 21:48
26 Piotr Banaszkiewicz Kraków KTR BikeOrient M - - 14 lutego 2019 10:30
1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K - - 15 lutego 2019 12:33
1006 Maciej Kot Kraków Rajd Hawran M - - 15 lutego 2019 13:17
106 Krzysztof Wiktorowski Łódź - MW - OK 12 stycznia 2019 21:35
938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M - - 14 stycznia 2019 12:38
1081 Marcin Gryszkalis Łódź - M - - 22 stycznia 2019 20:14
118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek MW - OK 14 stycznia 2019 09:42
917 Piotr Marszałek Marklowice Górne InO SCI M - - 31 stycznia 2019 20:28
1262 Andrzej Żelasko Mielec - MW - OK 31 stycznia 2019 18:45
1098 Krzysztof Ciosek Opole - MW - - 27 stycznia 2019 16:45
942 Anna Hoduń Słomniki MUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ K - - 29 stycznia 2019 15:13
51 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA SŁUPSK M - - 27 stycznia 2019 10:56
115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M - OK 14 stycznia 2019 12:12
1 Daniel Śmieja Szczecin - M - OK 4 lutego 2019 02:10
3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl MW - OK 24 stycznia 2019 12:34
844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - - 13 stycznia 2019 04:50
2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - OK 15 stycznia 2019 14:27
1096 Łukasz Senderek Warszawa - M - OK 28 stycznia 2019 11:09
842 Piotr Niewęgłowski Wiktorów - M - OK 23 stycznia 2019 20:53
809 Mariusz Rudnicki Wołów - MW - OK 13 stycznia 2019 21:47
813 Krzysztof Kowalski Wołów - MW - OK 14 stycznia 2019 23:38
791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - OK 14 stycznia 2019 23:31
2036 Michał Młynarkiewicz Wrocław Immotion Specialized Team Wrocław M - OK 22 stycznia 2019 18:22
146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - MW - OK 3 lutego 2019 21:48
831 Dariusz Kawecki Zabrze ETISOFT BIKE TEAM M - - 10 lutego 2019 20:14
948 Wojciech Kapustka Żory - M - OK 24 stycznia 2019 16:40

Lista startowa

Trasa: TR50
Czas startu
23 lutego 2019 09:00
Limit czasu
5
liczba PK
-
Liczba zawodników
34
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
1767 Dominik Kowalewski - M - OK 13 stycznia 2019 06:16
2000 Dawid Treściński - M - OK 18 stycznia 2019 14:58
2001 Adrianna Lorens - K - OK 18 stycznia 2019 15:03
2018 Tomasz Sobczak - M - OK 20 stycznia 2019 12:18
2020 Dariusz Becmer - M - OK 21 stycznia 2019 00:11
2026 TOMASZ STECZKOWSKI - M - OK 21 stycznia 2019 21:05
2031 Damian Becmer - M - OK 22 stycznia 2019 00:41
2038 Michał Helbik - M - OK 23 stycznia 2019 06:49
2039 Michał Wesołowski - M - OK 23 stycznia 2019 10:46
2049 Marek Pochopień - M - OK 23 stycznia 2019 20:27
2058 Maciej Guguł - M - OK 24 stycznia 2019 21:27
2059 Piotr Jarzembiński - M - OK 24 stycznia 2019 23:17
2060 Piotr Bedri - M - OK 24 stycznia 2019 23:31
2163 Szymon Domachowski - M - - 15 lutego 2019 09:39
2168 Andrzej Wasylkiewicz - MW - - 15 lutego 2019 18:44
1995 Marcin Szymański Godzikowice Oławska Grupa Biegowa M - OK 16 stycznia 2019 22:36
2103 Grzegorz Białoszkiewicz Jelcz-Laskowice Przyczłapy do Bulbulatora M - OK 4 lutego 2019 14:38
2088 Małgorzata Wardziak-Białoszkiewicz Jelcz-Laskowice Przyczłapy do Bulbulatora K - OK 4 lutego 2019 14:39
2104 Rafał Myszka Jelcz-Laskowice Przyczłapy do Bulbulatora M - OK 4 lutego 2019 14:41
2105 Marzena Frąckowiak Jelcz-Laskowice Przyczłapy do Bulbulatora K - OK 4 lutego 2019 14:42
1201 Ania Witkowska Katowice Klub Królika Stefana K - OK 28 stycznia 2019 21:36
1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M - - 12 lutego 2019 21:53
1254 Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki K - - 12 lutego 2019 22:02
1985 Bogumił Bardzik Opole - M - OK 15 stycznia 2019 13:55
835 Dawid Kleszczyński Siekierczyn - M - - 15 stycznia 2019 08:17
297 Sebastian Wolny Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - - 24 stycznia 2019 18:33
282 Maciej Tadeusz Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - OK 5 lutego 2019 16:56
283 Zbyszek Kerger Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - - 13 lutego 2019 17:36
36 Krzysztof Mierzwicki Warszawa Mazurskie Tropy M - - 28 stycznia 2019 22:51
1160 Pola Ostaszkiewicz Wroclaw - K - OK 7 lutego 2019 20:50
2028 Daniel Przychodzeń Wrocław - M - - 21 stycznia 2019 21:54
2041 Łukasz Szymański Wrocław - M - OK 23 stycznia 2019 12:37
2139 Tomasz Dyguda Wrocław KK M - OK 12 lutego 2019 10:42
2140 Katarzyna Kmiecik Wrocław KK K - OK 12 lutego 2019 10:48