Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Grassor 300 2020

Organizator Maratony
Miejsce woj. zachodniopomorskie - Kołomąć
Data 20 - 21 cze 2020
Adres bazy CAMPING OSTOJA Domki Letniskowe Kołomąć 72 - 300 Gryfice
Strona www http://maratony.home.pl/grassor300
Regulamin http://maratony.home.pl/grassor300/regulamin2020.htm
Zapis na 24 maja 2020   -   20 czerwca 2020
Opis Rajd w terminie najdłuższego dnia w roku, do pokonania trasa ponad 300km w limicie czasu 24h
Liczba zapisanych zawodników 41

Wirtualny wyścig 3Drerun

TR100    TR300   

 

Wyniki

Trasa: TR100
Czas startu
-
Limit czasu
12
liczba PK
10
Liczba zawodników
9
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Czas kary Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
3 1070 Paweł Olszański Szczecin - M 101 12 320 - - 10:51:00 37,89 -   |   -
5 583 Michał Mańczak Szczecin LumbaGO M 102 10 140 - - 13:30:00 16,58 -   |   -
5 5002 Tomasz Sokołowski Sławno - M 106 10 140 - - 13:30:00 16,58 -   |   -
4 103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight MW 105 10 280 - - 10:20:00 33,16 -   |   -
1 323 Elżbieta Nowacka Koszalin Nietoperze Koszalin K 107 14 380 - - 08:50:00 45,00 -   |   -
8 5001 Edyta Barnik Grzybowo - K 103 1 30 - - 05:00:00 3,55 -   |   -
7 5000 Adam Gulbinowicz Goleniów - MW 104 7 100 - - 13:17:00 11,84 -   |   -
2 5005 Sebastian Baszterda - - M 108 14 380 - - 08:51:00 45,00 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR300
Czas startu
-
Limit czasu
24
liczba PK
30
Liczba zawodników
32
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Czas kary Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M 304 44 1150 - - 23:37:00 100,00 -   |   -
1 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - MW 312 44 1150 - - 23:37:00 100,00 -   |   3Drerun
5 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M 326 43 1082 - - 24:48:00 94,09 -   |   -
28 813 Krzysztof Kowalski Wołów - MW 306 23 620 - - 20:38:00 48,00 -   |   -
28 809 Mariusz Rudnicki Wołów - MW 308 23 620 - - 20:38:00 48,00 -   |   -
9 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - MW 301 38 1000 - - 23:45:00 86,77 -   |   -
1 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M 303 44 1150 - - 23:37:00 100,00 -   |   3Drerun
27 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW 310 23 650 - - 16:31:00 50,32 -   |   -
14 336 Michał Fiedosiuk Wągrowiec - M 327 31 850 - - 23:42:00 72,55 -   |   -
18 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl MW 316 27 750 - - 21:56:00 64,02 -   |   -
28 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M 318 23 620 - - 20:38:00 48,00 -   |   -
19 183 Jerzy Ścibisz Szczecin - MW 311 26 720 - - 21:48:00 61,46 -   |   -
7 284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT MW 319 38 1000 - - 23:43:00 86,90 -   |   -
6 260 Szymon Wojtczak Szczecin Init M 329 38 1000 - - 23:42:00 86,96 -   |   -
7 4475 Rafał Podleś Szczecin - M 330 38 1000 - - 23:43:00 86,90 -   |   -
31 1392 Piotr Szaciłowski Świnoujście - M 317 22 610 - - 23:34:00 47,22 -   |   -
10 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M 331 36 1000 - - 22:34:00 85,84 -   |   3Drerun
12 1158 Andrzej Buchajewicz Rotmanka MCkwadrat MW 321 35 942 - - 24:08:00 80,41 -   |   -
14 569 Czarek Wichniewicz Puszczykowo Mokre Nogi M 328 31 850 - - 23:42:00 72,55 -   |   -
17 120 Roman Królikowski Modlniczka - MW 314 28 770 - - 22:43:00 65,73 -   |   -
19 4999 Barbara Nieścioruk Lublin - KW 320 26 720 - - 21:48:00 92,31 -   |   -
24 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek MW 315 25 680 - - 24:00:00 52,64 -   |   -
23 1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M 323 26 710 - - 23:39:00 54,97 -   |   -
11 7 Tomasz Zadworny Łódź - M 332 36 942 - - 24:08:00 80,86 -   |   -
21 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K 324 26 710 - - 21:27:00 91,03 -   |   -
21 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW 325 26 710 - - 21:27:00 60,60 -   |   -
4 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Cobra Rajd Team M 302 44 1137 - - 24:13:00 98,87 -   |   3Drerun
25 113 Sławomir Makowiec Gdańsk - M 309 24 670 - - 23:52:00 51,87 -   |   -
32 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan MW 313 8 220 - - 18:51:00 17,03 -   |   -
16 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K 322 28 780 - - 21:56:00 100,00 -   |   -
26 301 Wojciech Paszkowski Białystok - M 305 24 660 - - 22:23:00 51,10 -   |   -
13 202 Stanisław Ruchlicki Białystok Britenet M 307 36 915 - - 24:25:00 78,10 -   |   -