Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Róża Wiatrów 2020

ODWOŁANY

Organizator Zbigniew Hornik
Miejsce woj. wielkopolskie - Koziegłowy
Data 14 mar 2020
Adres bazy Koziegłowy, ul.Poznańska 17
Strona www http://kompas.info-tur.pl/kompas/
Regulamin http://kompas.info-tur.pl/kompas/regulamin.php
Opis Wielkopolski Rajd Róża Wiatrów odbędzie się na trasach w formie SCORE zaliczanych do Pucharu Polski TP 50 oraz TR 120. Dodatkowe trasy na dystansach krótszych: Trasa Piesza 25 km oraz Trasa Rowerowa 60 km. Trasy rajdu przebiegają głównie przez tereny leśne Puszczy Zielonka. Baza i parking w Szkole Podstawowej w Koziegłowach. W Koziegłowach trwają liczne roboty drogowe od strony Poznania i trzeba liczyć się z utrudnieniami dojazdu. 14 marzec 2019 (sobota) - 7:30 Praca sekretariatu Rajdu, - 9:30 START Trasy rowerowej 120 km, -10:00 START Trasy pieszej 50 km, -11:00 START Trasy pieszej 21 km, Trasy rowerowej 60 km -16:00 I ceremonia zakończenia Rajdu -19:30 META TR120 , TR 60 km - 20:00 META TP50 i 25
Liczba zapisanych zawodników 104

Lista startowa

Trasa: TP21
Czas startu
14 marca 2020 11:00
Limit czasu
9 godz
liczba PK
-
Liczba zawodników
45
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^  
- 857 Dariusz Kosoń Września - M - OK 3 marca 2020 13:28
- 4880 Małgorzata Podedworna Trzemeszno - K - OK 27 lutego 2020 09:29
- 4881 Damian Podedworny Trzemeszno - M - OK 27 lutego 2020 09:41
- 4927 Mateusz Kmieciak Trzemeszno - M - OK 3 marca 2020 10:44
- 4935 Piotr Kubalewski Trzemeszno - M - OK 4 marca 2020 13:40
- 4937 Justyna Kubalewska Trzemeszno - K - OK 4 marca 2020 16:41
- 4930 Marzena Kmieciak Trzemeszno - K - OK 6 marca 2020 10:40
- 4953 Katarzyna Dziekańska Trzemeszno - K - OK 6 marca 2020 20:59
- 4954 Maciej Kmieciak Trzemeszno - M - OK 6 marca 2020 21:03
- 4949 Michał Zawada Toruń Sprytne Wiewiórki M - OK 6 marca 2020 09:09
- 1419 Piotr Prusiński Szczecin Jaskinia Behemota M - OK 10 marca 2020 08:25
- 4990 Monika Matczak Stare Gronowo - K - - 11 marca 2020 08:30
- 371 Natalia Biegała Poznań, Pow. Poznań Zmęczeni na Starcie K - - 19 lutego 2020 15:40
- 4823 Mirosław Horbaczewski Poznań ferraty.pl MW - - 19 lutego 2020 23:04
- 4834 Luiza Rauhut Poznań - K - OK 23 lutego 2020 19:30
- 4638 Ewa Mielcarek Poznań Pędzące Kury K - OK 23 lutego 2020 19:51
- 4635 Joanna Burtna Poznań Pędzące Kury K - OK 23 lutego 2020 19:54
- 1470 Marek Filipiak Poznań KS Hades Poznań M - OK 1 marca 2020 18:19
- 1471 Adrianna Filipiak Poznań KS Hades Poznań K - OK 1 marca 2020 18:21
- 541 Zbigniew Bednarczyk Poznań STR Poznań MW - OK 3 marca 2020 17:34
- 565 Beata Kaczmarek Poznań STR Poznań K - OK 3 marca 2020 18:08
- 503 Katarzyna Wojciechowska Poznań Autsaider KW - OK 3 marca 2020 22:34
- 1468 Paweł Degórski Poznań - M - OK 5 marca 2020 21:20
- 475 Sylwia Seide Poznań - K - OK 6 marca 2020 16:58
- 2315 Adam Tomaszyk Poznań - M - OK 7 marca 2020 18:57
- 4961 Maciej Tomaszyk Poznań - M - OK 7 marca 2020 19:06
- 494 Tomasz Kozłowski Poznań Los Pollos Hermanos M - - 8 marca 2020 17:54
- 4989 Katarzyna Chmielewska Poznań - K - - 10 marca 2020 13:14
- 1341 Norbert Czosnyka Luboń - M - OK 10 marca 2020 11:08
- 403 Tomasz Kaźmierczak Leszno T-MAKS M - OK 1 marca 2020 16:58
- 4671 Ewa JANIK Leszno Ambit Racing Team K - - 5 marca 2020 21:26
- 1118 Sławomir Formanowski Leszno Ambit Racing Team M - - 9 marca 2020 12:11
- 4675 Wioletta Wiśniewska Leszno AMBIT RACING TEAM KW - - 9 marca 2020 12:19
- 4980 Angela Dobrzycka Leszno - KW - - 9 marca 2020 16:27
- 4945 Zbigniew Łąkowski Koziegłowy - M - OK 5 marca 2020 20:21
- 4955 Paweł Wojciechowski Kicin Kulawy i Łysa M - OK 7 marca 2020 10:01
- 4956 Magdalena Flisikowska-Wojciechowska Kicin Kulawy i Łysa K - OK 7 marca 2020 10:08
- 1336 Katarzyna Cytryńska Gniezno - K - OK 3 marca 2020 11:50
- 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW - - 15 lutego 2020 17:56
- 3669 Przemysław Szarlik Dopiewiec - MW - OK 1 marca 2020 22:52
- 4869 Monika Gradek CZŁUCHÓW - K - - 24 lutego 2020 21:21
- 4870 Hanna Gradek CZŁUCHÓW - K - - 24 lutego 2020 21:30
- 4409 Krzysztof Michalak Człuchów - M - OK 18 lutego 2020 17:38
- 4820 Klaudia Michalak Człuchów - K - OK 18 lutego 2020 17:43
- 4946 Marek Wieszczeczyński Czerwonak - MW - OK 5 marca 2020 22:33

Lista startowa

Trasa: TP50
Czas startu
14 marca 2020 10:00
Limit czasu
10 godz
liczba PK
-
Liczba zawodników
25
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^  
- 1480 Krzysztof Gruhn Zakrzewo Oriento Expresso Team M - OK 5 marca 2020 12:53
- 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M - OK 5 marca 2020 06:57
- 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M - OK 5 marca 2020 06:57
- 4804 Marzena Szymańska Wierzenica - K - OK 10 marca 2020 07:47
- 678 Marek Kaliciński Warszawa UKA M - - 9 marca 2020 10:38
- 4478 Katarzyna Żebrowska Trzcianka - KW - - 11 marca 2020 11:37
- 447 Marek Dolatowski Świebodzin i tak się zgubię M - OK 24 lutego 2020 11:02
- 1449 Tadeusz Mleczek Świdnica - MW - - 6 marca 2020 18:05
- 308 Katarzyna Sochacka Rokietnica - K - - 9 marca 2020 15:12
- 227 Paweł Ignaczak Poznań Drużyna Twojej Starej M - - 14 lutego 2020 10:47
- 470 Barbara Wysocka Poznań - K - OK 20 lutego 2020 10:53
- 311 Krzysztof Spychała Poznań - M - OK 7 marca 2020 19:08
- 278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K - - 9 marca 2020 08:13
- 784 Wojciech Wiatr Poznań :) MW - - 10 marca 2020 22:52
- 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW - OK 17 lutego 2020 16:47
- 711 Katarzyna Ostaszewska Piaseczno - K - - 9 marca 2020 10:48
- 418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW - - 21 lutego 2020 08:06
- 347 Waldemar Binkowski Leszno - MW - OK 23 lutego 2020 19:20
- 4914 Ewa Śliwicka Koziegłowy - K - OK 2 marca 2020 17:47
- 1359 Robert Kędziora Karczewko PAGANRUNNER M - OK 20 lutego 2020 18:10
- 4958 Piotr Orzechowski Kamionki - M - OK 7 marca 2020 16:25
- 4959 Anna Orzechowska Kamionki - K - OK 7 marca 2020 16:33
- 4664 Tomasz Gąsiorek Gorzów Wielkopolski Speleoklub GAWRA M - - 3 marca 2020 09:16
- 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - - 11 marca 2020 11:31
- 3805 ALICJA KOZŁOWSKA - - KW - OK 23 lutego 2020 19:29

Lista startowa

Trasa: TR60
Czas startu
14 marca 2020 11:00
Limit czasu
8,5 godz
liczba PK
-
Liczba zawodników
12
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^  
- 283 Zbyszek Kerger Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - OK 1 marca 2020 18:15
- 297 Sebastian Wolny Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - OK 3 marca 2020 21:17
- 4822 Robert Piotrowski Poznań - M - OK 19 lutego 2020 13:46
- 779 Łukasz Prętki Poznań Faworyci Bukmacherów M - OK 27 lutego 2020 11:10
- 889 Adam Benamer Poznań Benek Team M - OK 4 marca 2020 20:57
- 891 Łukasz Sawicki Poznań - M - OK 5 marca 2020 18:54
- 4957 Michał Gromadziński Poznań KS Tęcza M - OK 7 marca 2020 14:46
- 4966 Arkadiusz Brzegowy Poznań - M - OK 8 marca 2020 19:09
- 4824 Joanna Radomska-Trafas Kicin - K - OK 20 lutego 2020 20:46
- 4940 Adrian Umyszkiewicz Gądki - M - OK 4 marca 2020 21:20
- 879 Krzysztof Wieszczeczyński Czerwonak - M - OK 5 marca 2020 22:20
- 4821 Krzysztof Pietrzyński Bolechówko - M - OK 19 lutego 2020 12:44

Lista startowa

Trasa: TR120
Czas startu
14 marca 2020 09:30
Limit czasu
10 godz
liczba PK
-
Liczba zawodników
22
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zapisania się v ^  
- 813 Krzysztof Kowalski Wołów - MW - OK 21 lutego 2020 12:29
- 809 Mariusz Rudnicki Wołów - MW - OK 23 lutego 2020 14:33
- 822 Tomasz Stefański Warszawa Welocypedy M - OK 20 lutego 2020 22:55
- 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M - OK 20 lutego 2020 12:46
- 4420 Przemysław Kijak Swarzędz - M - OK 7 marca 2020 13:48
- 4963 Tomasz Skrzypiński Swarzędz - M - OK 7 marca 2020 22:18
- 502 Jarosław Wojciechowski Poznań Autsaider MW - OK 17 lutego 2020 18:50
- 597 Kuba Zwolinski Poznań SNOW.DOG Adventure M - OK 25 lutego 2020 15:27
- 2510 Joanna Konieczna Poznań Grupa Rowerowa Lipka K - OK 9 marca 2020 07:02
- 4991 Magdalena Marcinkowska Poznań - KW - - 11 marca 2020 15:24
- 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek MW - OK 27 lutego 2020 12:56
- 67 Krystyna Konieczna Lipka - KW - - 8 marca 2020 20:17
- 1082 Tomasz Konieczny Lipka Grupa Rowerowa Lipka MW - - 8 marca 2020 20:51
- 2498 Adam Wiśniewski Leszno AMBIT RACING TEAM MW - - 3 marca 2020 08:48
- 1126 Artur Janik Leszno Ambit Racing Team M - - 3 marca 2020 09:46
- 1120 Krzysztof Wisniewski Leszno AMBIT RACING TEAM MW - - 5 marca 2020 10:22
- 847 Przemysław Gładysiak Komorniki Gładko biegamy;-) M - - 8 marca 2020 09:04
- 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Cobra Rajd Team M - OK 19 lutego 2020 09:48
- 771 Grzegorz Rygalski Józefów Welocypedy M - OK 20 lutego 2020 16:24
- 4093 Michał Zieliński Gdynia - M - OK 8 marca 2020 20:00
- 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - OK 18 lutego 2020 12:16
- 1436 Marcin Owczarski Chojnice MMGO M - OK 11 marca 2020 19:43