Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

DAJAR Czarna Cobra 2015

Organizer Łukasz Żmiejko
Place woj. zachodniopomorskie - Kłos k. Sianowa
Date 8 - 9 aug 2015
Headquarter Bukowo Polanowskie
Web page http://www.cobra.js1373.pl/
Regualation
Description None
All participants count 48

Results

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
48
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
11151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk45.00
2121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team42.73
2159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team42.73
4829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team26.82
41147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team26.82
6109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra22.27
71421Miętek Piotr -BiałogardCFR15.89
78052Szulc Szymon ---15.89
78386Wilczak Łukasz ---15.89
78385Maksymiec Bartosz ---15.89
71429Purczyński Rafał -SzczecinCFR15.89
127286Fankidejski Artur ---12.65
128426Dettlaff Anna ---12.65
143496Januszewski Maciej ---12.00
148437Kurak Mateusz ---12.00
146441Grabowski Wiktor ---12.00
173554Kowalczyk Tomasz ---11.82
185166Łazarek Daniel --Kawaler Wieczorową Porą10.99
197047Wilczak Piotr ---10.39
197545Telega Michał ---10.39
198462Gibes Maciej ---10.39
228467Zięba Janusz ---10.10
223768Ziejewski Krzysztof ---10.10
241204Sawicki Michał -Kołobrzeg-9.80
247030Sawicki Ireneusz ---9.80
247028Błaszczyk-Sawicka Justyna ---9.80
248085Gołdyn Renata ---9.80
248086Gołdyn Andrzej ---9.80
248470Szornak Aleksandra ---9.80
30307Zabielski Sebastian -SłupskSTOPA Słupsk8.91
317746Polak Szymon ---8.02
317745Bieliński Michał ---8.02
338488Lautenbach Magda ---7.13
338489Żmiejko Halina ---7.13
338490Lautenbach Paweł ---7.13
338491Lautenbach Ryszard ---7.13
338487Lautenbach Barbara ---7.13
388495Trejder Józef ---6.98
387776Trejder Maria ---6.98
401149Żmiejko Michał -LubińKlasztor Lubiń6.69
418499Przybyła Bogdan ---5.57
418498Wiktorzak Michał ---5.57
415080Wiktorzak Tomasz -Główczyce-5.57
441153Jankowski Remigiusz -Kołobrzeg-3.54
44537Schmidt Dariusz -Kołobrzeg-3.54
461186Pawluch Marek -Kościerzyna-3.39
478529Szumiłowski Jan ---1.85
487533Gursztyn Tomasz ---1.08