Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Czterech Żywiołów Lato 2019

Organizer Stowarzyszenie na Rzecz Nieustajcego Rozwoju Vajra
Place woj. małopolskie - Klucze
Date 15 jun 2019
Headquarter
Web page http://www.rajd.vajra.org.pl/
Regualation
Description Trasa piesza TP50

Results

Route: TP50
Start time
-
Limit time
12
PK count
-
Runners count
31
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 514 Sławomir Adamczuk Kraków MKS Wyzwolenie M - 15 15 08:46:00 - 08:46:00 48.00 -   |   -
2 2375 Marzka Janerka Chorzów - K - 15 15 08:48:00 - 08:48:00 46.33 -   |   -
2 1010 Krzysztof Mański Żory EventyrTeam M - 15 15 08:48:00 - 08:48:00 46.33 -   |   -
4 1983 Artur Moroń - - M - 15 15 08:53:00 - 08:53:00 44.41 -   |   -
5 1469 Maciej Widera Chorzow Wodzionka CSC Adventure M - 15 15 09:16:00 - 09:16:00 42.57 -   |   -
6 28 Mariusz Maryniak Kraków Compass Team M - 15 15 09:36:00 - 09:36:00 41.09 -   |   -
6 19 Hubert Puka Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu M - 15 15 09:36:00 - 09:36:00 41.09 -   |   -
8 765 Mateusz Komorowski Warszawa - M - 15 15 09:59:00 - 09:59:00 39.52 -   |   -
9 916 Hanna Marszałek Marklowice Górne InO SCI K - 15 15 11:07:00 - 11:07:00 35.49 -   |   -
10 3454 Przemysław Niezgoda - - M - 15 15 11:12:00 - 11:12:00 35.22 -   |   -
11 3455 Marcin Bijok - - M - 15 15 11:13:00 - 11:13:00 35.17 -   |   -
12 2459 Piotr Janeczek Mogilany - M - 15 15 11:25:00 - 11:25:00 34.55 -   |   -
13 350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M - 15 15 12:00:00 - 12:00:00 32.88 -   |   -
13 1168 Roman Cedrych Mikołów - MW - 15 15 12:00:00 - 12:00:00 32.88 -   |   -
13 2202 Justyna Dalecka - - K - 15 15 12:00:00 - 12:00:00 32.88 -   |   -
16 637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M - 13 13 11:27:00 - 11:27:00 28.49 -   |   -
17 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - 12 12 08:47:00 - 08:47:00 26.30 -   |   -
18 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie Run Team M - 12 12 11:54:00 - 11:54:00 19.41 -   |   -
18 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M - 12 12 11:54:00 - 11:54:00 19.41 -   |   -
20 3457 Michał Stanowski - - M - 11 11 11:40:00 - 11:40:00 17.79 -   |   -
20 499 Daniel Stanowski Częstochowa Elton&Borys M - 11 11 11:40:00 - 11:40:00 17.79 -   |   -
20 3458 Marta Kowalska - - K - 11 11 11:40:00 - 11:40:00 17.79 -   |   -
23 3459 Marcin Brych - - M - 9 9 08:52:00 - 08:52:00 14.56 -   |   -
24 3460 Gabriela Talaga - - K - 9 9 11:54:00 - 11:54:00 10.85 -   |   -
24 955 Dominik Talaga Kokotów - M - 9 9 11:54:00 - 11:54:00 10.85 -   |   -
26 3000 Michał Gruszczyński - - M - 7 7 10:49:00 - 10:49:00 8.44 -   |   -
26 3001 Michał Sadziak - - M - 7 7 10:49:00 - 10:49:00 8.44 -   |   -
28 2316 Sebastian Mański Reszta Świata Eventyr Team M - 4 4 08:24:00 - 08:24:00 4.82 -   |   -
28 2068 Daniel Dziedzina Rabka Zdrój Epic_Team™ M - 4 4 08:24:00 - 08:24:00 4.82 -   |   -
28 2157 Łukasz Majchrzyk Kraków - M - 4 4 08:24:00 - 08:24:00 4.82 -   |   -
28 2142 Jakub Dziedzina Rabka-Zdrój Epic_Team™ M - 4 4 08:24:00 - 08:24:00 4.82 -   |   -