Orienteering Marathon Cup

 

Wiosenne 360 2019

Organizer Stowarzyszenie Team 360 Stopni
Place woj. mazowieckie - Warszawa
Date 6 apr 2019
Headquarter
Web page http://www.team360.pl
Regualation http://www.team360.pl
Description Wiosenne 360 - pieszy i rowerowy maraton na orientację; na piechotę trasy o długości 25 i 50 km (oraz, opcjonalnie, 10 km); na rowerze - 20, 50 i 100 km. Często wykorzystujemy mapy do orientacji sportowej; pomiar czasu w systemie SI, niezawodnie dobra atmosfera. Zapraszamy :)

Runners list

Route: TP25
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  

Runners list

Route: TP10
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  

Results

Route: TP50
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
30
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 758 Krzysztof Lisak Otwock Otwock M - 24 24 05:33:04 - 05:33:04 43.00 -   |   -
2 14 Jan Lenczowski Sulejówek team360 M - 24 24 05:52:46 - 05:52:46 39.77 -   |   -
3 519 Marcin Kargol Otwock Smashing pĄpkins / NBR Team M - 24 24 06:43:30 - 06:43:30 34.02 -   |   -
4 765 Mateusz Komorowski Warszawa - M - 24 24 07:17:18 - 07:17:18 30.47 -   |   -
5 191 Tomasz Pryjma Warszawa funexsports MW - 24 24 07:20:50 - 07:20:50 30.22 -   |   -
6 332 Anna Sejbuk Siedlce - K - 24 24 07:26:24 - 07:26:24 29.84 -   |   -
7 678 Marek Kaliciński Warszawa UKA M - 24 24 08:12:58 - 08:12:58 27.03 -   |   -
8 711 Katarzyna Ostaszewska Piaseczno - K - 24 24 08:12:59 - 08:12:59 27.02 -   |   -
9 55 Andrzej Krochmal Warszawa HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga MW - 24 24 08:34:50 - 08:34:50 25.88 -   |   -
10 1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K - 24 24 09:15:00 - 09:15:00 24.00 -   |   -
11 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW - 24 24 09:15:05 - 09:15:05 24.00 -   |   -
12 201 Renata Łaska Zielonka KInO Stowarzysze KW - 24 24 09:45:16 - 09:45:16 22.76 -   |   -
13 158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze MW - 24 24 09:45:17 - 09:45:17 22.76 -   |   -
14 2072 Grzegorz Krochmal - - MW - 24 24 10:10:09 - 10:10:09 21.84 -   |   -
15 2071 Małgorzata Krochmal - - KW - 24 24 10:10:12 - 10:10:12 21.83 -   |   -
16 685 Sławomir Frynas Lublin - M - 24 24 10:34:13 - 10:34:13 21.01 -   |   -
17 3393 Przemysław Szurgot - - M - 24 24 10:34:14 - 10:34:14 21.01 -   |   -
18 2037 Tomasz Żuk Warszawa Zminioj gocie po powrocie M - 24 24 11:30:50 - 11:30:50 19.28 -   |   -
19 3407 Marcin Zając - - M - 24 24 11:30:57 - 11:30:57 19.28 -   |   -
20 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M - 24 24 11:32:32 - 11:32:32 19.24 -   |   -
21 790 Agnieszka Wasiak Rogów - K - 24 24 11:38:34 - 11:38:34 19.07 -   |   -
22 807 Piotr Mozga Łódź - M - 24 24 11:38:40 - 11:38:40 19.07 -   |   -
23 788 Zbigniew Wasiak Rogów - M - 24 24 11:38:41 - 11:38:41 19.07 -   |   -
24 789 Sylwester Wojdak Wola Drzewiecka - MW - 24 24 11:38:43 - 11:38:43 19.07 -   |   -
25 116 Michał Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze M - 23 23 11:15:28 - 11:15:28 18.27 -   |   -
26 591 Agnieszka Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze K - 23 23 11:15:29 - 11:15:29 18.27 -   |   -
27 974 Radosław Kucharczyk Warszawa - M - 21 21 11:30:15 - 11:30:15 16.68 -   |   -
28 3408 Ewelina Gołębiewska - - K - 20 20 10:24:00 - 10:24:00 15.89 -   |   -
29 3409 Michał Rutkowski - - M - 20 20 10:24:03 - 10:24:03 15.89 -   |   -
30 3400 Marzena Niedźwiadek - - K - 19 19 09:35:00 - 09:35:00 15.09 -   |   -

Runners list

Route: TR50
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  

Runners list

Route: TR20
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  

Results

Route: TR100
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
13
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 3139 Adam Wojciechowski - Piastów M - 25 25 - - 05:40:01 50.00 -   |   -
2 1287 Piotr Buciak Warszawa Team 360° M - 25 25 - - 05:56:12 47.73 -   |   -
3 2185 Sławomir Kielak - - M - 25 25 - - 06:05:10 46.56 -   |   -
4 783 Artur Zawadzki Marki - M - 25 25 - - 06:58:59 40.58 -   |   -
5 3095 Andrzej Żmuda-Trzebiatowski - - M - 25 25 - - 07:09:08 39.62 -   |   -
6 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - 25 25 - - 07:26:36 38.07 -   |   -
7 3140 Grzegorz Marcinkiewicz - Nasz BIKE Team M - 25 25 - - 07:28:21 37.92 -   |   -
8 3141 Damian Kędziorek - DKE M - 25 25 - - 07:39:31 37.00 -   |   -
9 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - 25 25 - - 09:56:24 28.51 -   |   -
10 202 Stanisław Ruchlicki Białystok Britenet M - 24 24 - - 08:25:58 27.37 -   |   -
11 1106 Katarzyna Karpa Warszawa Smashing pĄpkins K - 22 22 - - 08:40:16 50.00 -   |   -
12 3142 Igor Kielak - Tłuszcz M - 21 21 - - 05:47:20 23.94 -   |   -
13 1108 Marcin Trzeciakiewicz Warszawa - M - 16 16 - - 08:40:10 18.24 -   |   -