Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Results for TP50 in 2020 season

Open v ^ M/K Position v ^ Category Veteran position v ^ First Name v ^ Last Name v ^ Team v ^ Open TP50 v ^ K TP50 v ^
1 1 M - Tomasz Duda - 189.10 -
2 2 M - Piotr Kwitowski Mazurskie Tropy 152.82 -
3 3 M - Sławomir Szczepański SS 151.52 -
4 4 M - Marcin Sontowski Morenka Team 147.27 -
5 5 MW 1 Wojciech Hołdakowski - 133.31 -
6 6 M - Karol Gostomczyk RELAKS 128.86 -
7 7 MW 2 Leszek Herman-Iżycki - 120.33 -
8 8 M - Jacek Litewka Drużyna Gabrysi 118.35 -
9 21 M - Paweł Fidelak - 112.58 -
10 9 MW 3 Przemysław Witczak Dreamtime Trails 110.33 -
11 10 M - Grzegorz Malicki T-Mobile Cycling Club 108.58 -
12 11 M - Piotr Kopacz - 104.83 -
13 12 M - Mateusz Suwara SP 66 Wrocław 101.50 -
14 13 MW 4 Rysiek Pręcikowski - 100.47 -
15 14 M - Marcin Hippner Morenka Team 97.39 -
16 15 M - Andrzej Eibl Eiblu Team 95.10 -
17 16 M - Michał Jędroszkowiak - 94.76 -
18 17 MW 5 Tomasz Paluchowski - 92.09 -
19 18 M - Sebastian Wojciech Wilga Orient 89.81 -
20 19 M - Wojciech Zając Długouchy 89.46 -
21 2 K - Joanna Owczarz Włóczymordy 86.00 124.10
22 3 K - Magda Horova - 85.81 123.98
23 20 M - Rafał Bogacki - 84.17 -
24 22 M - Łukasz Siejko - 80.72 -
25 1 K - Justyna Dalecka - 78.36 124.84
26 4 K - Anna Sejbuk - 77.77 99.50
27 23 M - Marek Porębski Dziewiąty 77.06 -
28 24 M - Łukasz Szmyt - 76.31 -
29 25 M - Mariusz Opioła Równia Pochyła 74.36 -
30 26 M - Adam Michalski Hałabała 73.79 -
31 27 MW 6 Wiesław Prozorowski Ambit Racing Team 73.74 -
31 27 M - Mariusz Błachowiak MARATON LESZNO 73.74 -
33 29 M - Tomasz Kaźmierczak T-MAKS 71.22 -
34 30 MW 7 Jerzy Ścibisz - 68.09 -
35 31 MW 8 Waldemar Binkowski - 67.16 -
36 32 MW 9 Wojciech Wiatr :) 67.13 -
37 33 M - Łukasz Słomiany PIANA Z PYSKA 66.53 -
38 34 MW 10 Zbigniew Rajtar - 66.32 -
39 35 M - Tomasz Domin sevencoins.pl 65.01 -
40 36 M - Grzegorz Matura Sąsiedzi 64.59 -
41 37 MW 11 Rafał Fałowski - 61.68 -
42 38 M - Bartłomiej Kuriata - 59.81 -
43 39 MW 12 Stanisław Kaczmarek Szach Sękowo 59.72 -
44 40 MW 13 Marcin Witkowski ZASZYCI 58.99 -
45 41 M - Wojciech Wybraniec - 58.85 -
46 5 K - Klaudia Petters Romet Factory Team 56.47 88.64
47 42 M - Lech Latecki - 54.55 -
48 43 M - Marcin Roszkowski ZABIEGANI PO USZY 53.59 -
49 44 M - Dariusz Czechowicz Dzikie Życie RunTeam 52.58 -
50 45 M - Daniel Stanowski Elton&Borys 52.57 -
51 46 M - Paweł Żak Browery Team 48.52 -
52 47 M - Piotr Dopierała AR Poznań 46.85 -
53 6 K - Monika Gradek - 46.68 82.11
54 8 K - Katarzyna Żebrowska - 46.53 71.67
55 48 M - Marek Bojczuk - 45.92 -
56 49 M - Arkadiusz Laskowski - 45.41 -
57 50 M - Mikołaj Korabiewski 10. Ełcka Zmarzlina 2019 44.90 -
58 51 MW 14 Jan Parzybut Postęp team 44.66 -
59 52 M - Marcin Stefaniuk Maślaki 43.77 -
60 53 M - Konrad Wyganowski - 43.43 -
61 54 M - Mateusz Komorowski - 41.50 -
61 54 M - Maciej Więcek inov-8 41.50 -
63 56 M - Paweł Pruszkowski - 41.25 -
64 57 M - Hubert Augustyniak - 40.17 -
65 58 M - Marcin Miklasz - 39.78 -
66 59 M - Bogusz Grabowski - 39.53 -
67 60 M - Gracjan Cupryś - 38.89 -
67 60 M - Nikodem Seidel - 38.89 -
69 62 M - Tomasz Szopiński KB Bryza Postomino 38.80 -
70 63 M - Marcin Kowalik - 38.58 -
71 64 M - Krzysztof Banach - 38.31 -
72 65 M - Maciej Piotrowicz - 38.26 -
73 66 M - Pawel Horanin - 37.84 -
73 66 M - Michał Zieliński - 37.84 -
75 68 M - Jarek Konczalski MKMB 37.62 -
76 69 M - Sławomir Durka - 37.18 -
77 70 M - Krzysztof Gruhn Oriento Expresso Team 36.97 -
78 71 MW 15 Andrzej Toman - 36.89 -
79 72 MW 16 Jerzy Sokulski Klub Wysokogórski Kraków 36.88 -
80 73 M - Andrzej Wieczorek - 36.82 -
81 74 M - Paweł Wolniewicz - 36.26 -
82 75 M - Artur Bednarek Oriento Expresso Team 36.06 -
83 76 M - Marcin Grabowski Leśni Poznań 35.64 -
84 77 M - Jacek Ciszkowski - 35.63 -
85 78 M - Tomasz Wielgosz - 35.63 -
86 79 M - Andrzej Kudosz Wital Gołdap 35.63 -
87 80 M - Adam Nowak Straż Graniczna Gołdap 35.62 -
88 81 M - Jakub Świętek - 35.48 -
89 82 M - Marek Muszynski AR Poznan 34.81 -
90 83 M - Jacek Balana - 34.64 -
91 84 M - Borys Bińkowski Pizca del Mundo 34.60 -
92 85 M - Hubert Puka Rajd Dolnego Sanu 34.28 -
93 86 M - Wojciech Bałka - 34.17 -
93 86 M - Michał Kukuła - 34.17 -
95 88 M - Kamil Rogóż Wydry 34.02 -
95 9 K - Małgorzata Kruszek Wydry 34.02 53.28
97 89 MW 17 Maciej Pońc - 33.95 -
98 90 M - Wojciech Suchy Almanak.pl 33.55 -
99 91 M - Michał Dubil Rajd Źródeł Chodelki 33.48 -
100 92 M - Maciej Wiêcek - 33.45 -
101 93 M - Michał Bałchanowski Morenka Team 33.30 -
102 94 M - Marcin Smoliński - 33.14 -
103 95 M - Leszek Ścioch - 32.29 -
104 96 M - Zenon Lulek Motyla Noga 32.23 -
105 97 M - Janusz Majer - 32.13 -
106 98 MW 18 Marcin Witkowski - 32.03 -
107 99 M - Przemysław Biegański ŻTR 31.76 -
108 100 M - Marek Kaliciński UKA 31.58 -
109 101 M - Karol Widera - 31.48 -
110 102 M - Stanisław Ruchlicki Britenet 31.32 -
111 15 K - Joanna Grabowska WKS Wawel Kraków 30.76 46.50
112 103 M - Grzegorz Korpula - 30.76 -
113 104 M - Jacek Majkowski - 30.75 -
114 105 M - Robert Skórka - 30.61 -
115 106 MW 19 Gabriel Bujakiewicz On-Sight 30.60 -
116 107 M - Maciej Bowszys - 30.14 -
117 108 M - Marek Smolarz Bobry & Borsuki 30.08 -
118 109 M - Tadeusz Podraza UltraTarnów 29.97 -
119 110 M - Marcin Skawiński - 29.60 -
120 111 M - Sławomir Ćwirko STOPA SŁUPSK 29.57 -
121 112 M - Andrzej Mackiewicz Bosco Team Rumia 29.38 -
122 113 M - Artur Moroń - 29.14 -
123 114 M - Daniel Kokłowski Terytorials 29.13 -
124 115 M - Robak Wojciech - 28.86 -
125 116 M - Sebastian Rożko KB Hermes Gryfino 28.84 -
126 117 M - Wojciech Robak ZK Nowy Wiśnicz 28.73 -
127 118 M - Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 28.65 -
127 13 K - Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 28.65 49.40
129 10 K - Kamila Chrząstowska - 28.30 51.68
130 119 MW 20 Tomasz Łaski KInO Stowarzysze 28.18 -
130 26 K - Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE Warszawa 28.18 35.71
130 26 K - Renata Łaska - 28.18 35.71
133 7 K - Ewa Ogrodowicz - 28.10 74.44
134 120 MW 21 Roman Gorczyca Running tortoise 27.85 -
135 121 M - Tomasz Krasowski - 27.82 -
136 122 M - Jarosław Zioło - 27.67 -
137 12 K - Aleksandra Czerwińska Cwane lisy 27.64 50.36
138 123 M - Marcin Jakubczyk - 27.37 -
139 124 MW 22 Wojciech Wilkowski Stowarzyszenie FORMA. 27.29 -
140 125 MW 23 Robert Stanek RUDY KOT 27.23 -
141 126 M - Krzysztof Michalak - 26.78 -
142 127 MW 24 Władsław Sienkiewicz Sam w lesie 26.63 -
142 127 M - Tomasz Wiktorzak - 26.63 -
142 127 M - Piotr Melnyk - 26.63 -
145 130 M - Marcin Korzeniewski - 26.60 -
146 31 K - Alicja Kozłowska - 26.33 33.52
147 131 M - Krzysztof Niecko KInO Rekin 26.12 -
148 20 K - Dominika Welz Wataha / Morenka Team 25.85 38.32
149 132 M - Tomasz Gąsiorek Speleoklub GAWRA 25.84 -
150 133 M - Sławomir Adamczuk MKS Wyzwolenie 25.62 -
151 134 M - Łukasz Lemanowicz MKB Dreptak 25.53 -
152 135 M - Jędrzej Walczak - 25.28 -
152 14 K - Monika Jaroszewska - 25.28 49.19
154 136 MW 25 Jan Bobrowski - 24.97 -
155 137 M - Dariusz Gabruś - 24.97 -
156 138 MW 26 Jacenty Łapanowski Dzika Czesia 24.91 -
157 139 M - Artur Opoński - 24.87 -
158 140 M - Grzegorz Grabowski Wheelie garage 24.67 -
159 141 M - Sebastian Zabielski STOPA Słupsk 24.60 -
160 142 M - Michał Masalski - 24.50 -
161 143 M - Kamil Tomczyk - 24.47 -
161 143 M - Łukasz Turczanik - 24.47 -
163 145 MW 27 Krzysztof Łazowski Łaziki KInO Stowarzysze 24.42 -
163 16 K - Sylwia Łazowska Łaziki 24.42 44.27
165 146 MW 28 Adrian Król - 24.04 -
166 147 M - Kamil Olszewski - 24.01 -
166 147 M - Kamil Gwadera - 24.01 -
168 149 M - Marcin Sowa - 23.96 -
169 150 MW 29 Sławomir Toporowski MKB Dreptak 23.94 -
170 151 M - Adrian Lasłowski - 23.86 -
170 151 M - Krzysztof Kołakowski - 23.86 -
170 151 M - Marek Latusek - 23.86 -
170 28 K - Marta Kołakowska - 23.86 34.90
174 154 M - Tomasz Mikiewicz - 23.57 -
175 155 M - Maciej Gędziorowski KU AZS WAT Warszawa 23.55 -
175 17 K - Diana Gordon KU AZS WAT Warszawa 23.55 42.69
177 156 M - Michał Stanek - 23.48 -
177 24 K - Małgorzata Stolarek - 23.48 36.36
177 24 K - Katarzyna Stanek - 23.48 36.36
180 157 MW 30 Olaf Kacprzycki - 23.39 -
181 158 M - Cezary Żyźniewski - 23.39 -
182 159 M - Maciej Kłosowicz furious goats 23.04 -
183 160 M - Patryk Dobosz - 23.00 -
184 161 MW 31 Janusz Lic - 22.80 -
185 162 M - Andrzej Andruszkiewicz - 22.78 -
186 163 MW 32 Marcin Weiss - 22.73 -
186 163 M - Piotrek Weiss - 22.73 -
188 165 M - Sławomir Frynas - 22.64 -
188 165 M - Adam Buczek - 22.64 -
188 38 K - Sylwia Buczek - 22.64 28.09
191 11 K - Malwina Banaś Pustelnik 22.59 50.42
192 167 MW 33 Mariusz Motyka - 22.38 -
193 168 MW 34 Janusz Karp - 22.20 -
194 169 MW 35 Artur Małowiński :-) 22.19 -
195 170 M - Przemo Lutomski COREclinic 22.02 -
196 171 MW 36 Roman Cedrych - 21.93 -
196 32 K - Magdalena Niedźwiedzka - 21.93 32.08
198 172 MW 37 Jarosław Wojciechowski Autsaider 21.86 -
198 18 K - Katarzyna Wojciechowska Autsaider 21.86 39.62
200 173 MW 38 Tomasz Szeląg - 21.70 -
201 174 M - Michał Michalak - 21.70 -
202 175 M - Andrzej Milewski - 21.70 -
203 176 M - Paweł Roman - 21.69 -
204 177 M - Ireneusz Wiśniewski - 21.69 -
205 19 K - Magdalena Matelska - 21.69 39.31
206 178 MW 39 Tomasz Rekowski Szesnastka 21.15 -
207 179 M - Łukasz Górowski - 21.14 -
207 179 M - Paweł Szczurek - 21.14 -
207 179 M - Mariusz Szczurek - 21.14 -
210 182 M - Krzysztof Spychała - 21.09 -
211 183 M - Krzysztof Jabłoński - 20.98 -
212 184 MW 40 Robert Jendrzejewski Skraj Bagna 20.93 -
212 184 M - Łukasz Żurawski Skraj Bagna 20.93 -
212 184 M - Grzegorz Wójtowicz Skraj Bagna 20.93 -
215 21 K - Marzena Łaskowska - 20.64 37.76
216 187 MW 41 Tomasz Łaskowski - 20.64 -
217 23 K - Anita Sznejder - 20.63 36.72
218 188 MW 42 Paweł Szpak Motyla Noga 20.24 -
219 189 MW 43 Dariusz Rychlicki Pogromcy kilometrów 20.21 -
220 190 M - Marcin Durmaj 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 20.01 -
220 29 K - Natalia Dzika - 20.01 34.65
222 30 K - Izabela Szczech - 20.00 34.65
223 191 M - Marek Górnicki - 20.00 -
224 192 M - Michał Gabała - 19.99 -
224 192 M - Sergiusz Białucha Saint-Gobain Squad 19.99 -
224 192 M - Mirosław Masłowski - 19.99 -
227 195 M - Robert Kapczyński - 19.90 -
227 195 M - Michalak Krzysztof - 19.90 -
227 195 M - Piotr Andrzejewski - 19.90 -
230 198 M - Łukasz Junko - 19.84 -
231 199 MW 44 Władysław Sienkiewicz Sam w lesie 19.68 -
232 200 M - Radosław Kucharczyk - 19.68 -
233 201 M - Jerzy Wójcik - 19.65 -
234 202 M - Grzegorz Milan - 19.52 -
234 202 M - Paweł Chowaniec Degustatorzy 19.52 -
236 204 M - Jakub Szczepka - 19.48 -
237 205 M - Bartłomiej Zawada - 19.35 -
238 206 MW 45 Tomasz Kowalski KTG Trawers 19.21 -
239 50 K - Ewa Krawiec - 19.18 24.46
240 207 M - Łukasz Gmurczyk - 18.91 -
240 207 M - Sławomir Marczewski Stowarzyszenie ludzi w biegu Złotów 18.91 -
242 209 MW 46 Janusz Olbrycht - 18.45 -
242 22 K - Ewa Misiaczek - 18.45 37.47
244 210 M - Krzysztof Urbański TAKADA bękarty 18.25 -
245 211 M - Karol Cwalina - 18.16 -
246 212 M - Maciej Piasecki Samowolka 18.15 -
247 213 M - Grzegorz Damaszek - 18.03 -
247 213 M - Kamil Zander - 18.03 -
249 215 M - Łukasz Barcikowski - 18.03 -
250 216 M - Łukasz Mikulski - 17.73 -
251 217 M - Sebastian Jabłoński - 17.69 -
252 218 M - Dariusz Drankowski - 17.61 -
253 219 M - Pawel Korzec White Rabbit Running Team 17.54 -
254 220 M - Marcin Stan - 17.54 -
255 221 M - Przemysław Furmaga - 17.08 -
256 222 M - Robert Kuczyński - 17.08 -
257 223 M - Paweł Dorf - 17.07 -
258 224 M - Piotr Łoniewski - 17.07 -
259 34 K - Monika Kemicer - 16.92 31.55
260 41 K - Joanna Lewandowska - 16.78 27.08
261 225 M - arkadiusz parysek - 16.57 -
262 226 M - Jan Zaleski - 16.34 -
262 58 K - Melissa Kennedy - 16.34 20.84
264 45 K - Kamila Malewska - 15.94 26.29
265 35 K - Anita Duda - 15.93 29.71
266 227 M - Robert Majewski Orient Express Team 15.89 -
266 227 M - MATEUSZ ZDRENKA Orient Express Team 15.89 -
268 60 K - Kinga Sadura Ahoj Przygodo! 15.86 20.23
269 229 M - Robert Raczek - 15.52 -
269 229 M - Krzysztof Rajda - 15.52 -
271 231 M - Piotr Grabaszewski gRabaRz TEAM 14.93 -
272 232 M - Paweł Degórski - 14.43 -
273 233 M - Rafał Kobyliński - 14.43 -
274 234 M - Tomasz Koc - 14.42 -
275 235 M - Paweł Ignaczak Drużyna Twojej Starej 14.30 -
276 236 M - Mateusz Ambroziak - 14.29 -
277 237 M - Sebastian Wróblewski Jednostka Strzelecka 1007 Ełk 14.16 -
278 238 M - Radosław Kuczyński - 14.16 -
279 239 M - Robert Dubowski KB Castellanus to kiepski klub 14.04 -
280 240 MW 47 Robert Wist KB Castellanus 14.03 -
281 241 M - Zbigniew Krepski Trailer Park Boys 13.91 -
282 242 M - Przemyslaw Kalicki Trailer Park Boys 13.91 -
283 243 M - Marcin Jurecki - 13.83 -
284 244 M - Bartosz Słodowski - 13.81 -
285 33 K - Marta Siedlecka - 13.77 31.94
286 245 M - Ferdynand Stelmach - 13.65 -
287 246 M - Arkadiusz Duszak 2PU 13.39 -
287 55 K - Dorota Duszak 2PU 13.39 22.53
289 36 K - Małgorzata Lempe - 12.60 28.38
290 247 M - Artur Lempe - 12.60 -
291 248 M - Wojciech Kulik - 12.48 -
292 37 K - Dominika Kozłowska Ita Pole Dance Studio 12.28 28.12
293 249 M - Rafał Kozłowski - 12.28 -
294 250 M - Sławomir Grubczyński - 12.28 -
295 251 MW 48 Janusz Stocki Nogi Szybsze od Głowy 12.18 -
296 252 M - Włodzimierz Oleksiak - 12.16 -
296 252 M - Radosław Szymański - 12.16 -
296 39 K - Alicja Kuberska - 12.16 27.85
299 254 M - Andrzej Chrześcijański - 12.16 -
300 255 M - Zbych Brudło Ba-Bi 11.84 -
300 71 K - Ola Pacowska-Brudło Ba-Bi 11.84 15.10
300 71 K - Basia Brudło Ba-Bi 11.84 15.10
303 256 M - Konrad Karpiński - 11.74 -
304 257 M - Paweł Firuta PG KMP Wrocław 11.60 -
304 257 M - Piotr Cebulski PG KMP Wrocław 11.60 -
304 257 M - Tomasz Heliński PG KMP Wrocław 11.60 -
304 257 M - Bartosz Wręczycki PG KMP Wrocław 11.60 -
308 44 K - Barbara Wysocka - 10.94 26.72
309 261 M - Michał Czacharowski - 10.68 -
310 262 M - Daniel Dziedzina Epic_Team™ 10.48 -
310 262 M - Jakub Dziedzina Epic_Team™ 10.48 -
312 264 M - Szymon Wadas - 10.45 -
313 265 M - Nikodem Kemicer - 10.35 -
314 266 MW 49 Stanisław Olbryś KB Legionowo 10.28 -
315 74 K - Agnieszka Wójcik - 10.18 12.99
316 267 M - Wojciech Koryciński BIEGNĄCE BAŁWANKI 10.12 -
316 267 M - Tomasz Albiniak - 10.12 -
316 267 M - Jan Kamiński BIEGNĄCE BAŁWANKI 10.12 -
319 270 M - Kamil Słowik - 10.10 -
320 271 M - Kamil Żukowski - 9.85 -
321 272 M - Dariusz Jaroniec 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 9.84 -
322 273 M - Patryk Olejniczak - 9.56 -
322 273 M - Maciej Knopkiewicz - 9.56 -
324 275 M - Daniel Kokłowski - 9.37 -
325 276 M - Michał Mormol - 9.21 -
326 277 M - Rafał Bieleniewicz ESW Climbers 9.17 -
327 278 M - Robert Roszkowiak ESW Climbers 9.17 -
328 40 K - Natalia Plesiewicz - 9.08 27.32
329 279 M - Maciej Kawałko PaintRun 8.99 -
330 280 M - Sylwester Miłkowski - 8.90 -
331 281 M - Jędrzej Rynkiewicz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 8.81 -
332 282 M - Sebastian Grodecki KB Zdyszaaani Chocianów 8.81 -
332 56 K - Justyna Machoń KB 'ZDYSZAAANI' CHOCIANÓW 8.81 21.50
332 56 K - Amelia Grodecka - 8.81 21.50
335 283 MW 50 Jacek Wąsik cbfs 8.65 -
336 284 M - Jarosław Bzura 3T Białystok 8.59 -
337 285 M - Łukasz Drażan KSAT 8.20 -
338 42 K - Renata Prawdzik - 8.20 26.79
338 42 K - Marta Czaplejewicz Super Drużyna Ełk 8.20 26.79
340 286 M - Dominik Talaga - 8.00 -
340 59 K - Gabriela Talaga - 8.00 20.32
342 287 M - Daniel Kaluza - 7.81 -
342 75 K - Agnieszka Stachurska - 7.81 9.97
344 288 MW 51 Piotr Skrodzki Spacerkiem do mety 7.80 -
345 289 M - Adam Skrodzki Spacerkiem do mety 7.80 -
346 290 MW 52 Jerzy Krupowies - 7.42 -
347 291 M - Paweł Ignaciuk En2zJaśCiRoohU 7.37 -
348 292 M - Marian Domurat - 7.37 -
349 293 M - Marcin Hanusiak En2zJaśCiRoohU 7.37 -
350 294 M - Marcin Mormol - 7.35 -
351 295 MW 53 Vladimír Hora - 7.34 -
352 296 M - Bartosz Kudlicki Biuro Turystyczne QUAND 7.33 -
352 61 K - Katarzyna Łoniewska - 7.33 19.31
354 297 M - Dawid Jawor - 7.24 -
354 63 K - Angelika Nieduziak - 7.24 18.37
356 298 M - Marcin Kwiatkowski - 7.23 -
357 299 M - Maciej Cherek - 7.23 -
358 300 M - Sebastian Sowiński - 7.08 -
359 301 M - Rafał Świrydowicz IAKMW KRAV Maga Ełk 7.07 -
360 302 M - Mateusz Dąbrowski - 7.07 -
361 303 M - Pawel Pruszkowski - 6.92 -
362 304 M - Krzysztof Hurman - 6.79 -
363 305 M - Mateusz Drażan - 6.61 -
364 306 M - Maciej Piwoński - 6.60 -
365 46 K - Iwona Grajewska - 6.60 24.94
366 307 M - Krzysztof Grajewski - 6.60 -
366 47 K - Aleksandra Kuklińska - 6.60 24.94
368 48 K - Agata Bieńk Pieńkosz - 6.60 24.94
369 308 M - Paweł Pieńkosz PAKA PIEŃKÓW 6.60 -
369 49 K - Monika Szematowicz - 6.60 24.94
371 309 M - Grzegorz Zorczykowski - 6.59 -
372 310 M - Marcin Cwaliński - 6.59 -
373 311 M - Daniel Topolski - 6.37 -
374 312 M - Oleg Demchuk - 6.11 -
375 313 M - Michał Wszeborowski - 6.08 -
376 314 M - Paweł Zieliński - 6.08 -
377 315 MW 54 Hora Vladimir - 5.88 -
378 316 M - Józef Łyscarz - 5.87 -
379 76 K - Marzena Szymańska - 5.68 7.25
380 51 K - Magdalena Mormol - 5.34 23.63
381 317 M - Maciej Borawski - 5.07 -
382 52 K - Anita Finfando - 5.01 23.36
383 318 M - Tomasz Kozicki - 5.01 -
384 319 M - Michał Bogdański - 5.01 -
385 320 M - Seweryn Hass Akademia Marynarki Wojennej 5.01 -
386 321 M - Piotr Waniek - 5.00 -
387 322 M - Michał Jurkowski - 4.95 -
388 323 M - Krzysztof Osełkowski - 4.95 -
388 53 K - Malgorzata Wiśniewska-Jurkowska - 4.95 23.10
390 324 M - Sławomir Bernat - 4.95 -
391 325 M - Radosław Południuk SII POWER PEOPLE 4.91 -
391 325 M - Michał Szczęśniak - 4.91 -
391 325 M - Łukasz Wójcik - 4.91 -
394 54 K - Katarzyna Alicka - 4.89 22.84
395 328 MW 55 Dariusz Wszeborowski - 4.80 -
396 70 K - Ela Pich - 4.79 16.09
397 329 M - Karol Senda - 4.75 -
398 330 M - Andrzej Szymkiewicz - 4.69 -
399 331 M - Tomasz Kitlas Jednostka Strzelecka 1007 Ełk 4.58 -
400 332 M - Szymon Rogański JS 1007 Ełk 4.58 -
401 333 M - Michał Malesiak JS 1007 Ełk 4.55 -
402 334 M - Marcin Skowroński - 4.55 -
403 335 MW 56 Andrzej Sierżęga ELMAK 4.31 -
404 336 M - Krzysztof Radzikowski Naturalnie 4x4 4.28 -
405 337 M - Piotr Prokurat Naturalnie 4x4 4.28 -
406 338 M - Paweł Charuta Naturalnie 4x4 4.28 -
407 339 M - Marcin Repczuk Naturalnie 4x4 4.27 -
408 340 M - Łukasz Kozicki - 4.22 -
409 341 M - Łukasz Niewęgłowski - 4.12 -
409 341 M - Krzysztof Bober - 4.12 -
409 341 M - Paweł Grochowski - 4.12 -
412 344 M - Cezary Winkler - 4.11 -
413 345 M - Piotr Pipiro - 4.06 -
414 346 M - Wojciech Kossak - 3.97 -
415 347 M - Marcin Graf - 3.39 -
416 348 M - Michał Jadeszko - 3.22 -
417 349 M - Sebastian Kołodziej Tryn Tryn Team 3.22 -
418 350 M - Jakub Szmigiel - 3.22 -
419 351 M - Artur Karaś - 2.96 -
419 351 M - Marek Konopka Roztocze Cycling Team 2.96 -
419 73 K - Daniela Węglińska Roztocze Cycling Team 2.96 14.48
422 353 MW 57 Mirosław Murawski - 2.68 -
423 354 MW 58 Dariusz Drabek Naturalnie 4x4 2.63 -
424 355 M - Paweł Budkiewicz Naturalnie 4x4 2.63 -
425 356 M - Maciej Gryżewski - 2.59 -
426 357 M - Rafał Garbowski - 2.58 -
427 358 M - Dawid Kołłataj Punches&Kisses 2.51 -
427 62 K - Aleksandra Kicelman - 2.51 19.16
429 359 M - Radosław Lubowicz Drink Team 2.44 -
430 360 M - Mateusz Szewc Drink Team 2.44 -
431 361 M - Maciej Zabielski - 2.14 -
432 362 MW 59 Jarosław Tompolski - 2.04 -
433 363 M - Mateusz Ciżewski - 1.98 -
434 364 MW 60 Janusz Słopiecki - 1.97 -
435 64 K - Dorota Kurpiewska Klub Morsów w Piszu 1.96 18.11
436 365 M - Przemek Połubok - 1.88 -
437 65 K - Monika Nagolska - 1.88 17.33
438 66 K - Ela Pawluczuk Apteka Gemini Team 1.88 17.32
439 67 K - Małgorzata Głuchowska - 1.88 17.32
440 366 M - Mateusz Tomala Drink Team 1.85 -
441 68 K - Agnieszka Frybes Fundacja Kierunek Ultra 1.76 16.27
441 68 K - Iwona Łobasiuk - 1.76 16.27
443 367 M - Szymon Andruszkiewicz - 1.76 -
444 368 M - Tomasz Dziemiańczuk - 1.76 -
445 369 M - Przemysław Zygmont PG KMP Wrocław 1.66 -
446 370 M - Radosław Kasprzyk - 1.53 -
447 371 M - Krzysztof Gajkowski - 1.42 -
448 372 M - Krzysztof Kosakowski Siła i Masa 1.42 -
449 373 M - Piotr Syta Siła i masa 1.42 -
449 373 M - Adam Szopiński - 1.42 -
451 375 M - Piotr Kukliński - 1.36 -
452 376 M - Grzegorz Macoch - 1.31 -
453 377 M - Bartosz Kukliński POŻ-SERWIS 1.22 -
454 378 M - Tomasz Kosakowski - 1.16 -