Puchar Maratonów na Orientację

 

Puchar Maratonów na Orientację 2019 Ikony Mapa Tabela

L.p. Nazwa Data startu Data końcowa Lokalizacja TP50 TP100 TR1 TR2
1 Ełcka Zmarzlina MP PMnO 100km 4 stycznia 2019 5 stycznia 2019 Ełk TP50 (W 50) TP100 (W 100) - -
2 Rajd Czterech Żywiołów Zima 19 stycznia 2019 19 stycznia 2019 Wolbrom TP50 (W 50) - - -
3 Śnieżne Konwalie 26 stycznia 2019 26 stycznia 2019 Trzebiechów TP50 (W 45) - - -
4 Silesia Race - zima 9 lutego 2019 9 lutego 2019 Jaworzno TP50 (W 45) - - -
5 Skorpion 15 lutego 2019 17 lutego 2019 Skierbieszów TP50 (W 40) TP100 (W 100) - -
6 Rajd Liczyrzepy - Zima 23 lutego 2019 23 lutego 2019 Bystrzyca TP8h (W 50) - TR100 (W 50) -
7 Rajd Dolnego Sanu 16 marca 2019 16 marca 2019 Stalowa Wola TP50 (W 40) - - -
8 XVII SZAGO 30 marca 2019 30 marca 2019 Gdańsk - - TR100 (W 50) -
9 Wiosenne 360 6 kwietnia 2019 6 kwietnia 2019 Warszawa TP50 (W 40) - TR100 (W 50) -
10 LISZKOR 6 kwietnia 2019 6 kwietnia 2019 Świnna Poręba TP50 (W 50) - TR150 (W 100) -
11 Harpagan 57 12 kwietnia 2019 13 kwietnia 2019 Miastko TP50 (W 45) TP100 (W 100) TR100 (W 45) TR200 (W 100)
12 Na przijmo bez Gaszowice i okolice 27 kwietnia 2019 27 kwietnia 2019 Gaszowice TP50 (W 40) - - -
13 Rudawska Wyrypa 3 maja 2019 5 maja 2019 Rudawy Janowickie TP50 (W 45) TP100 (W 100) TR200 (W 50) -
14 Jaszczur 1 (Podlasie) 4 maja 2019 5 maja 2019 woj. podlaskie TP50 (W 40) - - -
15 Rajd Hawran 11 maja 2019 11 maja 2019 woj. małopolskie - - TR100 (W 50) -
16 Pazur Gryfa 11 maja 2019 11 maja 2019 Łupawa TP50 (W 50) - TR120 (W 100) -
17 Rajd Liczyrzepy - Wiosna 18 maja 2019 18 maja 2019 Węgliniec TP50 (W 45) - TR100 (W 45) TR200 (W 100)
18 Kierat 24 maja 2019 26 maja 2019 Słopnice k. Limanowej - TP100 (W 100) - -
19 Złoto dla Zuchwałych - Nocna Jazda 25 maja 2019 26 maja 2019 Puszcza Bydgoska - - TR150 (W 50) -
20 OrientAkcja 25 maja 2019 25 maja 2019 Łobudzice - - TR110 (W 50) -
21 Roztoczańska 13 25 maja 2019 26 maja 2019 Kraśnik TP8h (W 40) - TR100 (W 50) -
22 XVI Rajd "Z Kompasem" 25 maja 2019 26 maja 2019 KROKOWA - - TR100 (W 100) -
23 07 Pomorski Rogaining 25 maja 2019 26 maja 2019 woj. pomorskie TP8h (W 45) - - -
24 DyMnO 1 czerwca 2019 1 czerwca 2019 Stoczek (k.Małkini) TP50 (W 50) - TR150 (W 100) -
25 Mazurskie Tropy 8 czerwca 2019 8 czerwca 2019 woj. warmińsko-mazurskie TP50 (W 50) - TR130 (W 100) -
26 Rajd Czterech Żywiołów Lato 15 czerwca 2019 15 czerwca 2019 Klucze TP50 (W 45) - - -
27 Grassor 444 21 czerwca 2019 22 czerwca 2019 Szurpiły - - TR222 (W 45) TR444 (W 100)
28 Rajd Bike Orient 29 czerwca 2019 29 czerwca 2019 woj. świętokrzyskie - - TR100 (W 100) -
29 17 ZnO Grassor MP PMnO 50km 29 czerwca 2019 30 czerwca 2019 Trzebież TP50 (W 50) - - -
30 Leśne Dukty 6 lipca 2019 6 lipca 2019 Lipka - - TR120 (W 100) -
31 Czarna Cobra 13 lipca 2019 14 lipca 2019 Bukowo koło Polanowa TP50 (W 45) - - -
32 Szaga 19 lipca 2019 21 lipca 2019 powiat poznański TP50 (W 40) TP100 (W 100) TR150 (W 50) -
33 Orientiada 27 lipca 2019 27 lipca 2019 Mińsk Mazowiecki TP50 (W 45) - TR100 (W 50) -
34 IT Orient 27 lipca 2019 27 lipca 2019 Lucień - - TR100 (W 50) -
35 Świętokrzyska Jatka 2 sierpnia 2019 3 sierpnia 2019 woj. świętokrzyskie TP50 (W 50) TP100 (W 100) TR120 (W 50) -
36 Vestigia V 10 sierpnia 2019 10 sierpnia 2019 Przywidz TP50 (W 45) - - -
37 MnO Łapiguz 16 sierpnia 2019 18 sierpnia 2019 Jeżów Sudecki TP50 (W 45) - TR150 (W 50) -
38 Front Wschodni 23 sierpnia 2019 24 sierpnia 2019 Wasilków k.Białegostoku TP50 (W 40) TP100 (W 90) - -
39 Maczuga Stolema 24 sierpnia 2019 24 sierpnia 2019 Główczyce TP50 (W 45) - - -
40 KoRNO 31 sierpnia 2019 31 sierpnia 2019 woj. śląskie TP8h (W 45) - TR150 (W 100) -
41 Rajd Waligóry 7 września 2019 7 września 2019 woj. małopolskie TP50 (W 45) - TR100 (W 50) -
42 Abentojra 7 września 2019 8 września 2019 Olsztyn TP50 (W 40) - TR100 (W 100) -
43 Rajd Źródeł Chodelki 7 września 2019 7 września 2019 Kłodnica Górna TP8h (W 40) - - -
44 Mordownik 13 września 2019 15 września 2019 Myślenice TP50 (W 50) - TR130 (W 50) -
45 Oriento Expresso 21 września 2019 21 września 2019 woj. wielkopolskie TP50 (W 45) - - -
46 XVIII SZAGO 21 września 2019 21 września 2019 Opalenie - - TR100 (W 100) -
47 Jesienne 360 28 września 2019 28 września 2019 woj. mazowieckie TP50 (W 50) - TR100 (W 50) -
48 OrientAkcja - jesień 28 września 2019 28 września 2019 Rawa Mazowiecka - - TR110 (W 50) -
49 Silesia Race 28 września 2019 29 września 2019 Węgierska Górka TP50 (W 40) - - -
50 Jurajska Jatka 5 października 2019 5 października 2019 woj. śląskie TP50 (W 45) TP100 (W 100) TR120 (W 100) -
51 Jaszczur 4 5 października 2019 6 października 2019 Góry Sanocko-Turczańskie TP50 (W 40) - - -
52 Kiwon 12 października 2019 13 października 2019 woj. małopolskie TP50 (W 45) - - -
53 Harpagan 58 18 października 2019 19 października 2019 woj. pomorskie TP50 (W 50) TP100 (W 100) TR200 (W 100) TR100 (W 45)
54 Przejście Smoka 19 października 2019 19 października 2019 Bochotnica TP8h (W 40) - - -
55 Azymut Orient 26 października 2019 26 października 2019 pojezierze Brodnickie TP50 (W 45) - TR190 (W 50) -
56 Kaczawska Wyrypa 8 listopada 2019 10 listopada 2019 Góry Kaczawskie TP50 (W 50) TP100 (W 100) TR150 (W 50) -
57 Nocny Marek 16 listopada 2019 17 listopada 2019 woj. kujawsko-pomorskie TP8h (W 50) - - -
58 Wilga Orient 30 listopada 2019 1 grudnia 2019 woj. wielkopolskie TP50 (W 50) - TR100 (W 50) -
59 Nocna Masakra 14 grudnia 2019 15 grudnia 2019 woj. lubuskie TP50 (W 50) TP16h (W 100) TR200 (W 100) TR100 (W 45)