Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Harpagan 59 - zmiana terminu

Drodzy uczestnicy Harpagana,

Po odbytych spotkaniach, konsultacjach oraz analizie przebiegu i możliwym rozwoju epidemii, w porozumieniu z władzami Gminy Lipusz podjęliśmy w dniu dzisiejszym decyzję o przeniesieniu 59. edycji Rajdu Harpagan na termin 26 – 28 czerwca 2020 roku.
Mamy nadzieję, że do tego czasu sytuacja na tyle się unormuje, iż każdy będzie mógł bez ryzyka przyjechać i wziąć udział w kultowym Harpaganie w samym sercu Kaszub.
Szczegółowe informacje o zmianach w regulaminie, możliwych zwrotach, zamianach oraz innych ustaleniach przekażemy Wam najszybciej jak to będzie możliwe.

W tej chwili pozostaje nam zaapelować:
Dbajcie o siebie i swoich bliskich!
 --
 Zmiana terminu to ekstremalnie ekspresowa aktualizacja regulaminu, zasad zapisywania się, zamiany uczestników czy rezygnacji. Regulamin i formularz zgłoszeniowy w języku polskim już są aktualne.
Szybki skrót informacji:
❌ jeśli nie możesz wystartować w nowym terminie 26-28 czerwca 2020 - rozumiemy, kalendarz nie jest z gumy i bierzemy na siebie koszty organizacyjne. REZYGNACJA Z UDZIAŁU DO 23 MARCA (do 23:59) jest bezpłatna! Nie poniesiesz żadnych kosztów. Musisz jedynie wypełnić formularz rezygnacji na stronie (nie sms, mail - tylko formularz!), a my oddamy Ci całe wpisowe.
Od 24 marca do 15 czerwca rezygnacja jest możliwa wg starych zasad regulaminowych.
🥳 Nowy termin pasuje Ci i startujesz z nami - świetnie!
Przedłużamy I termin zgłoszeń. Do 27 kwietnia do 23:59 zapiszesz się najtaniej.
❓ Możesz zamienić uczestnika na innego. Nie poniesiesz kosztów. Nowa osoba, która Cię zastąpi zgłasza się jako nowa, a następnie Ty wysyłasz maila na rajd@harpagan.pl z informacją o zamianie
❌ Rozliczamy rajdy edycyjnie. Nie ma możliwości przerzucenia opłaty na kolejną edycję. W tym wypadku proponujemy powyższe rozwiązania

Organizatorzy Rajdu Harpagan 59

utworzone: 13 marca 2020 21:22 przez Daniel Śmieja