Puchar Maratonów na Orientację

 

Azymut Orient 2019

Organizator BikeBoys Paweł Mantycki
Miejsce woj. kujawsko-pomorskie - Jabłonowo Pomorskie
Data 26 paź 2019
Adres bazy Dom Seniora ul. Główna 22 Jabłonowo Pomorskie
Strona www http://azymut.orientujemy.pl/
Regulamin http://azymut.orientujemy.pl/regulamin-bydgoszcz
Opis Jesienny rajd w Kujawsko-Pomorskim dla piechurów i rowerzystów na dystansach długich, średnich i krótkich. Zapraszamy na pojezierze Brodnickie. Do zobaczenia w Jabłonowie Pomorskim!

Wyniki

Trasa: TP25
Czas startu
26 października 2019 08:00
Limit czasu
6
liczba PK
12
Liczba zawodników
17
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Linki  

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
26 października 2019 06:00
Limit czasu
12
liczba PK
25
Liczba zawodników
17
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW 5 21 600 09:58:00 - 09:58:00 47,50 -   |   -
1 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M 17 21 600 09:58:00 - 09:58:00 47,50 -   |   -
3 191 Tomasz Pryjma Warszawa funexsports MW 6 21 600 11:17:00 - 11:17:00 40,75 -   |   -
4 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M 13 21 569 12:31:00 - 12:31:00 37,70 -   |   -
5 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M 14 21 568 12:32:00 - 12:32:00 37,63 -   |   -
6 1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K 10 18 510 11:36:00 - 11:36:00 33,79 -   |   -
6 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW 9 18 510 11:36:00 - 11:36:00 33,79 -   |   -
8 4033 Maciej Kawałko Szafranki PaintRun M 8 18 510 11:39:00 - 11:39:00 33,64 -   |   -
9 157 Roman Gorczyca Ełk - MW 4 19 487 12:53:00 - 12:53:00 32,12 -   |   -
10 102 Artur Małowiński Bydgoszcz :-) MW 7 17 480 11:15:00 - 11:15:00 31,66 -   |   -
11 763 Tomasz Kowalski Bydgoszcz KTG Trawers MW 3 16 450 11:15:00 - 11:15:00 29,68 -   |   -
12 637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M 1 16 450 11:41:00 - 11:41:00 28,58 -   |   -
12 470 Barbara Wysocka Poznań - K 15 16 450 11:41:00 - 11:41:00 28,58 -   |   -
14 4028 Jakub Adamczyk Toruń - M 2 15 420 11:52:00 - 11:52:00 26,68 -   |   -
15 1424 Maciej Paszyn Warszawa 7 bkpow M 16 15 340 13:20:00 - 13:20:00 21,60 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR50
Czas startu
26 października 2019 08:30
Limit czasu
6
liczba PK
12
Liczba zawodników
12
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Linki  

Wyniki

Trasa: TR190
Czas startu
26 października 2019 07:00
Limit czasu
13
liczba PK
25
Liczba zawodników
22
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Kolo Brzegu M 202 31 900 - - 12:10:00 50,00 -   |   -
2 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M 205 31 900 - - 12:21:00 49,26 -   |   -
2 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M 219 31 900 - - 12:21:00 49,26 -   |   -
4 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M 203 28 810 - - 12:54:00 44,33 -   |   -
5 260 Szymon Wojtczak Szczecin #fitInfinIT Infinit Codelab M 208 27 780 - - 12:49:00 42,69 -   |   -
6 4117 Tomasz Wadowski Pruszcz Gdanski - M 213 27 770 - - 13:10:00 42,14 -   |   -
6 4116 Michał Złomańczuk Straszyn - M 214 27 770 - - 13:10:00 42,14 -   |   -
8 895 Radosław Gołębiewski Toruń ecom CUK Racing Team M 215 26 749 - - 13:01:00 40,99 -   |   -
9 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M 220 25 720 - - 12:01:00 39,41 -   |   -
10 202 Stanisław Ruchlicki Białystok Britenet M 200 26 695 - - 13:55:00 38,04 -   |   -
11 38 Tomasz Konieczny Lipka Grupa Rowerowa Lipka M - 24 690 - - 11:21:00 37,76 -   |   -
12 866 Jacek Śmietański Skawina Recykling przede wszystkim M 201 22 630 - - 12:55:00 34,48 -   |   -
13 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M 206 21 600 - - 10:45:00 32,84 -   |   -
14 1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M 211 21 600 - - 12:51:00 27,47 -   |   -
15 303 Paweł Cichoń Poznań KOPER Architektura M 204 19 540 - - 12:38:00 24,72 -   |   -
16 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M 217 14 369 - - 13:21:00 16,90 -   |   -