Puchar Maratonów na Orientację

 

Front Wschodni 2019

Organizator Fundacja Dzika Krew
Miejsce woj. podlaskie - Wasilków k.Białegostoku
Data 23 - 24 sie 2019
Adres bazy ul. Adama Mickiewicza 2, 16-010 Wasilków
Strona www http://www.dzikakrew.pl
Regulamin http://dzikakrew.pl/wp-content/uploads/2019/07/FW-2019-Regulamin-2019.07.26.pdf
Opis https://www.youtube.com/watch?v=JBvnORW3nZM www.facebook.com/fundacjaDK www.dzikakrew.pl

Lista startowa

Trasa: TP5
Czas startu
24 sierpnia 2019 12:00
Limit czasu
4
liczba PK
10
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
24 sierpnia 2019 09:00
Limit czasu
8
liczba PK
12
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Wyniki

Trasa: TP100
Czas startu
23 sierpnia 2019 22:00
Limit czasu
24
liczba PK
25
Liczba zawodników
8
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 159 Marcin Hippner Gdańsk Morenka Team M 21 26 26 14:52:00 - 14:52:00 93,00 -   |   -
2 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M 12 26 26 16:45:00 - 16:45:00 81,88 -   |   -
3 1504 Krzysztof Borowiec Gdańsk Borówki M 49 26 26 17:43:00 - 17:43:00 76,52 -   |   -
4 2516 Marek Kawecki Niewodnica Nargilewska Kolonia - M 34 26 26 21:16:00 - 21:16:00 62,92 -   |   -
5 1517 Paweł Makoś - - M 15 15 15 23:41:00 - 23:41:00 36,30 -   |   -
5 2029 Paweł Pałat Węgorzewo 11 Mazurski Pułk Artylerii M 13 15 15 23:41:00 - 23:41:00 36,30 -   |   -
7 1520 Dorota Milczarek - - K 9 12 12 20:55:00 - 20:55:00 29,04 -   |   -
8 3824 Radosław Kasprzyk Poznań - M 3 8 8 12:58:00 - 12:58:00 19,36 -   |   -

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
24 sierpnia 2019 09:00
Limit czasu
13
liczba PK
15
Liczba zawodników
16
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M 19 15 15 07:23:00 - 07:23:00 43,00 -   |   -
2 61 Barbara Szmyt Warszawa Klub InO STOWARZYSZE Warszawa K 41 15 15 09:07:00 - 09:07:00 33,89 -   |   -
2 556 Adam Michalski Piaseczno Hałabała M 53 15 15 09:07:00 - 09:07:00 33,89 -   |   -
4 164 Jerzy Sawicki Ełk - MW 30 15 15 09:30:00 - 09:30:00 31,09 -   |   -
5 157 Roman Gorczyca Ełk - MW 8 15 15 09:32:00 - 09:32:00 30,98 -   |   -
6 706 Jacek Wąsik Lublin cbfs MW 28 15 15 09:59:00 - 09:59:00 29,58 -   |   -
7 211 Jarosław Prądzyński Ełk - M 31 15 15 10:03:00 - 10:03:00 29,39 -   |   -
7 793 Sylwia Prądzyńska Ełk - K 32 15 15 10:03:00 - 10:03:00 29,39 -   |   -
7 31 Wiesław Rusak X Ełcka Zmarzlina 2019 X Ełcka Zmarzlina 2019 MW 54 15 15 10:03:00 - 10:03:00 29,39 -   |   -
10 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW 22 15 15 10:13:00 - 10:13:00 28,91 -   |   -
10 1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K 23 15 15 10:13:00 - 10:13:00 28,91 -   |   -
12 1375 Marek Wągrodzki Górzno Na Skuśkę M 29 15 15 10:25:00 - 10:25:00 28,35 -   |   -
13 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW 55 15 15 10:31:00 - 10:31:00 28,08 -   |   -
14 1644 Mariusz Pełszyński - - M 10 15 15 10:57:00 - 10:57:00 26,97 -   |   -
15 3915 Krzysztof Leszczyński - - - 44 15 15 11:37:00 - 11:37:00 25,42 -   |   -
16 1295 Andrzej Szymczak Ciechanów - M 33 1 1 13:24:00 - 13:24:00 1,69 -   |   -

Lista startowa

Trasa: TR50
Czas startu
24 sierpnia 2019 09:30
Limit czasu
7
liczba PK
15
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Lista startowa

Trasa: TR100
Czas startu
24 sierpnia 2019 10:00
Limit czasu
11
liczba PK
25
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^