Puchar Maratonów na Orientację

 

Kaczawska Wyrypa 2019

Organizator F.H.U.FILEMON-Joanna Rafalska
Miejsce woj. dolnośląskie - Góry Kaczawskie
Data 8 - 10 lis 2019
Adres bazy
Strona www http://www.kaczawskawyrypa.pl
Regulamin
Opis Kaczawski Maraton na Orientację „KACZAWSKA WYRYPA” jest imprezą o charakterze sportowo-turystycznym.

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Lista startowa

Trasa: TP10
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Wyniki

Trasa: TP100
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
9
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M - 34 34 20:31:00 - 20:31:00 103,00 -   |   -
2 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - 34 34 24:14:00 - 24:14:00 86,66 -   |   -
3 103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight MW - 34 34 26:15:00 - 26:15:00 78,66 -   |   -
3 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - 34 34 26:15:00 - 26:15:00 78,66 -   |   -
5 4423 Łukasz Safin - Dziki Słoik M - 24 24 19:44:00 - 19:44:00 55,17 -   |   -
6 99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M - 24 24 21:56:00 - 21:56:00 49,64 -   |   -
7 1032 Jerzy Sokulski Kraków Klub Wysokogórski Kraków MW - 20 20 22:46:00 - 22:46:00 41,36 -   |   -
8 854 Krzysztof Żak Wrocław - MW - 14 14 21:23:00 - 21:23:00 28,95 -   |   -
9 2857 Krzysztof Hurman - - M - 12 12 15:20:00 - 15:20:00 24,82 -   |   -

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
32
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 2522 Magda Horova - - KW - 24 24 10:10:00 - 10:10:00 53,00 -   |   -
2 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW - 24 24 10:33:00 - 10:33:00 50,18 -   |   -
3 51 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA SŁUPSK M - 24 24 10:54:00 - 10:54:00 47,64 -   |   -
4 2484 Tomasz Jancz Jelenia Góra - M - 24 24 11:49:00 - 11:49:00 43,02 -   |   -
5 2521 Piotr Kopacz - - M - 24 24 12:55:00 - 12:55:00 39,35 -   |   -
6 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M - 24 24 13:59:00 - 13:59:00 36,35 -   |   -
7 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW - 24 24 14:35:00 - 14:35:00 34,86 -   |   -
8 133 Sebastian Rożko Gryfino KB Hermes Gryfino M - 22 22 11:26:00 - 11:26:00 31,95 -   |   -
8 4424 Adam Bartosiewicz - - M - 22 22 11:26:00 - 11:26:00 31,95 -   |   -
10 418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW - 20 20 10:58:00 - 10:58:00 29,05 -   |   -
10 416 Mariusz Błachowiak Leszno MARATON LESZNO M - 20 20 10:58:00 - 10:58:00 29,05 -   |   -
12 1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K - 20 20 14:25:00 - 14:25:00 22,10 -   |   -
12 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW - 20 20 14:25:00 - 14:25:00 22,10 -   |   -
14 4425 Piotr Kula - - M - 19 19 11:05:00 - 11:05:00 20,99 -   |   -
15 376 Sławomir Szczepański Poznań SS M - 18 18 10:36:00 - 10:36:00 19,89 -   |   -
16 3155 Krzysztof Michalak - - M - 18 18 13:53:00 - 13:53:00 15,18 -   |   -
16 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW - 18 18 13:53:00 - 13:53:00 15,18 -   |   -
16 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW - 18 18 13:53:00 - 13:53:00 15,18 -   |   -
16 3927 Piotr Andrzejewski - - M - 18 18 13:53:00 - 13:53:00 15,18 -   |   -
20 1463 Sławomir Durka Leszno - M - 16 16 12:17:00 - 12:17:00 13,50 -   |   -
21 1080 Mariusz Jarymowicz Czadrów POPOLUPO M - 16 16 13:05:00 - 13:05:00 12,67 -   |   -
21 4426 Aleksandra Klim - - K - 16 16 13:05:00 - 13:05:00 12,67 -   |   -
23 4427 Piotr Cholewczuk - - M - 15 15 09:23:00 - 09:23:00 11,88 -   |   -
23 4428 Agnieszka Cholewczuk - - K - 15 15 09:23:00 - 09:23:00 11,88 -   |   -
23 4429 Agata Dubiel - - K - 15 15 09:23:00 - 09:23:00 11,88 -   |   -
23 4430 Piotr Dubiel - - M - 15 15 09:23:00 - 09:23:00 11,88 -   |   -
27 2528 Vladimir Hora - - MW - 15 15 14:09:00 - 14:09:00 7,88 -   |   -
28 4431 Zuzana Setinkova - - KW - 14 14 14:33:00 - 14:33:00 7,35 -   |   -
29 974 Radosław Kucharczyk Warszawa - M - 13 13 10:19:00 - 10:19:00 6,83 -   |   -
30 4432 Justyna Pacuła - - K - 10 10 08:47:00 - 08:47:00 5,25 -   |   -
30 2122 Agnieszka Wójcik - - K - 10 10 08:47:00 - 08:47:00 5,25 -   |   -
32 2121 Jerzy Wójcik - - M - 6 6 08:47:00 - 08:47:00 3,15 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR150
Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
11
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 859 Marcin Białka Jelenia Góra - M - 32 32 - - 16:27:59 50,00 -   |   -
2 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M - 28 28 - - 16:42:59 43,75 -   |   -
2 809 Mariusz Rudnicki Wołów - M - 28 28 - - 16:42:59 43,75 -   |   -
4 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - 28 28 - - 17:07:00 42,73 -   |   -
5 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - 27 27 - - 11:41:00 41,20 -   |   -
5 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - 27 27 - - 11:41:00 41,20 -   |   -
7 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek M - 26 26 - - 17:41:00 39,67 -   |   -
8 948 Wojciech Kapustka Żory ArsBona M - 25 25 - - 15:15:00 38,15 -   |   -
9 813 Krzysztof Kowalski Wołów - M - 18 18 - - 10:37:00 27,47 -   |   -
10 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - 13 13 - - 05:47:00 19,84 -   |   -
11 580 Mateusz Cieślicki Dąbrowa Górnicza AZYMUT TEAM M - 12 12 - - 10:06:00 18,31 -   |   -