Puchar Maratonów na Orientację

 

Rajd Czterech Żywiołów Zima 2019

Organizator Stowarzyszenie na Rzecz Nieustajcego Rozwoju Vajra
Miejsce woj. małopolskie - Wolbrom
Data 19 sty 2019
Adres bazy Hala Sportowa przy Szkole Podstawowej, ul. Mariacka 28, 32-340 Wolbrom
Strona www http://www.rajd.vajra.org.pl/
Regulamin
Opis Trasa piesza TP50

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
19 stycznia 2019 10:30
Limit czasu
12
liczba PK
14
Liczba zawodników
39
Oficjalne wyniki
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Pozycja v ^ Punkty kontrolne Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Linki  
940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M - 1 14 - - 4:43:00 -   |   -
35 Tomasz Duda Warszawa - M - 2 14 - - 4:44:00 -   |   -
2080 Janusz Majer - - - - 3 14 - - 5:15:00 -   |   -
2025 Mariusz Opioła - M - 4 14 - - 5:23:00 -   |   -
639 Jerzy Lekki Bielsko-Biała BB Runners MW - 5 14 - - 5:26:00 -   |   -
2081 Tomasz Kobos - - - - 6 14 - - 5:27:00 -   |   -
1159 Joanna Grabowska Kraków WKS Wawel Kraków K - 7 14 - - 5:37:00 -   |   -
703 Grzegorz Korpula Piekoszów - M - 7 14 - - 5:37:00 -   |   -
332 Anna Sejbuk Siedlce - K - 9 14 - - 5:40:00 -   |   -
376 Sławomir Szczepański Poznań SS M - 10 14 - - 5:51:00 -   |   -
417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M - 10 14 - - 5:51:00 -   |   -
1999 Marek Lachera Katowice W pogoni za duchem M - 12 14 - - 5:59:00 -   |   -
131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW - 13 14 - - 6:28:00 -   |   -
2082 Krzysztof Zębala - - - - 14 14 - - 6:43:00 -   |   -
10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - 15 14 - - 6:50:00 -   |   -
160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M - 16 14 - - 6:52:00 -   |   -
386 Rafał Polański Katowice - M - 17 14 - - 6:56:00 -   |   -
2083 Radosław Urbańczyk - - - - 17 14 - - 6:56:00 -   |   -
2084 Paweł Adamczyk - - - - 17 14 - - 6:56:00 -   |   -
2085 Wioleta Czostków - - - - 17 14 - - 6:56:00 -   |   -
8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW - 21 14 - - 7:09:00 -   |   -
1106 Katarzyna Karpa Warszawa Smashing pĄpkins K - 22 14 - - 7:47:00 -   |   -
1108 Marcin Trzeciakiewicz Warszawa - M - 22 14 - - 7:47:00 -   |   -
499 Daniel Stanowski Częstochowa Elton&Borys M - 24 14 - - 7:51:00 -   |   -
350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M - 25 14 - - 8:38:00 -   |   -
1267 Marta Siedlecka Pogwizdów - K - 25 14 - - 8:38:00 -   |   -
908 Arkadiusz Laskowski Wojkowice - M - 25 14 - - 8:38:00 -   |   -
603 Paweł Szpak Kielce Motyla Noga MW - 28 14 - - 8:49:00 -   |   -
666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW - 29 14 - - 8:55:00 -   |   -
1144 Sylwia Klepczyńska Kraków Łaziki K - 29 14 - - 8:55:00 -   |   -
1032 Jerzy Sokulski Kraków Klub Wysokogórski Kraków MW - 31 14 - - 9:57:00 -   |   -
171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M - 32 14 - - 9:59:00 -   |   -
685 Sławomir Frynas Lublin - M - 32 14 - - 9:59:00 -   |   -
637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M - 34 14 - - 10:18:00 -   |   -
591 Agnieszka Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze K - 35 11 - - 11:10:00 -   |   -
2086 Miachał Kuś - Klub InO Stowarzysze - - 35 11 - - 11:10:00 -   |   -
2087 Janusz Czarnobil - - - - 37 9 - - 5:08:00 -   |   -
116 Michal Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze M - - - - - - -   |   -
1417 Bartosz Cieśla Świebodzice - M - - - - - - -   |   -