Puchar Maratonów na Orientację

 

Silesia Race - zima 2019

Organizator Silesia Adventure Sport
Miejsce woj. śląskie - Jaworzno
Data 9 lut 2019
Adres bazy Szkoła Podstawowa w Jaworznie.
Strona www http://www.silesiarace.pl
Regulamin http://silesiarace.pl/php/regulamin.php
Opis Zimowe zawody na orientację spod znaku Silesia Race. Cztery opcje do wyboru: - trasa turystyczno - rekreacyjna 10 - 15 km, kategorie: rodzinna i dorosła - trasy piesze 25 i 50 km - trasa rowerowa 50 km - rajdy przygodowe 60 i 125 km

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
9 lutego 2018 09:30
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
45
Oficjalne wyniki
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Pozycja v ^ Punkty kontrolne Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Linki  
940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M - 1 23 - - 5:20:00 -   |   -
236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M - 2 23 - - 5:54:30 -   |   -
2230 Marcin Zdąbłarz - - M - 3 23 - - 6:02:28 -   |   -
703 Grzegorz Korpula Piekoszów - M - 4 23 - - 6:04:16 -   |   -
1159 Joanna Grabowska Kraków WKS Wawel Kraków K - 5 23 - - 6:06:16 -   |   -
2231 Zbigniew Rajtar - - MW - 6 23 - - 6:32:35 -   |   -
376 Sławomir Szczepański Poznań SS M - 7 23 - - 6:38:35 -   |   -
452 Arkadiusz Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M - 8 23 - - 6:42:48 -   |   -
937 Mateusz Wiktorowicz Krzeszowice Górzanka Nawojowa Góra M - 9 23 - - 6:53:33 -   |   -
123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - 10 23 - - 6:56:00 -   |   -
942 Anna Hoduń Słomniki MUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ K - 11 23 - - 7:12:35 -   |   -
160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M - 11 23 - - 7:12:35 -   |   -
1993 Łukasz Słomiany Katowice PIANA Z PYSKA M - 13 23 - - 7:15:01 -   |   -
2232 Jakub Świętek - - M - 14 23 - - 7:15:05 -   |   -
2233 Marcin Bębenek - - M - 15 23 - - 7:29:59 -   |   -
505 Wojciech Wybraniec Bytom - M - 16 23 - - 7:43:13 -   |   -
2234 Szymon Litwa - - M - 17 23 - - 7:52:24 -   |   -
10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - 18 23 - - 7:53:00 -   |   -
1023 Andrzej Osyszko Kobyle - M - 19 23 - - 7:59:08 -   |   -
417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M - 20 23 - - 8:09:10 -   |   -
157 Roman Gorczyca Ełk - MW - 21 23 - - 8:33:00 -   |   -
341 Rafał Jabłoński Rydułtowy Złamane Wiosło M - 22 23 - - 8:35:00 -   |   -
2235 Kamil Dziubecki - - M - 23 23 - - 8:37:00 -   |   -
2236 Przemysław Rajkowski - - M - 23 23 - - 8:37:00 -   |   -
151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie Run Team M - 25 23 - - 8:45:38 -   |   -
63 Łukasz Korzeniewski Warszawa - M - 25 23 - - 8:45:38 -   |   -
1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M - 27 23 - - 8:45:39 -   |   -
386 Rafał Polański Katowice - M - 28 23 - - 8:58:56 -   |   -
2084 Paweł Adamczyk - - M - 29 23 - - 8:58:58 -   |   -
1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW - 30 23 - - 10:50:10 -   |   -
1032 Jerzy Sokulski Kraków Klub Wysokogórski Kraków MW - 30 23 - - 10:50:10 -   |   -
603 Paweł Szpak Kielce Motyla Noga MW - 32 23 - - 10:50:15 -   |   -
305 Paweł Gąsiorek Zabrze Złamane wiosło M - 33 22 - - 8:35:00 -   |   -
908 Arkadiusz Laskowski Wojkowice - M - 34 22 - - 10:23:20 -   |   -
1168 Roman Cedrych Mikołów - MW - 34 22 - - 10:23:20 -   |   -
350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M - 34 22 - - 10:23:20 -   |   -
2202 Justyna Dalecka - K - 34 22 - - 10:23:20 -   |   -
2237 Marcin Pastecki - - M - 38 22 - - 11:24:00 -   |   -
2238 Anna Cibis - - K - 38 22 - - 11:24:00 -   |   -
2239 Kasia Nigbor-Fogel - - K - 38 22 - - 11:24:00 -   |   -
931 Filip Malawski Kraków Velocilamy M - 41 18 - - 7:24:15 -   |   -
932 Kamila Malawska Kraków Velocilamy K - 41 18 - - 7:24:15 -   |   -
2240 Piotr Ryskalok - - M - 43 17 - - 6:57:05 -   |   -
2241 Rafał Szarek - - M - 44 15 - - 9:28:24 -   |   -
2242 Przemysław Boś - - M - 45 15 - - 9:28:34 -   |   -