Puchar Maratonów na Orientację

 

Silesia Race - zima 2019

Organizator Silesia Adventure Sport
Miejsce woj. śląskie - Jaworzno
Data 9 lut 2019
Adres bazy Szkoła Podstawowa w Jaworznie.
Strona www http://www.silesiarace.pl
Regulamin http://silesiarace.pl/php/regulamin.php
Opis Zimowe zawody na orientację spod znaku Silesia Race. Cztery opcje do wyboru: - trasa turystyczno - rekreacyjna 10 - 15 km, kategorie: rodzinna i dorosła - trasy piesze 25 i 50 km - trasa rowerowa 50 km - rajdy przygodowe 60 i 125 km

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
9 lutego 2018 09:30
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
45
Oficjalne wyniki
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M - 23 23 - - 05:20:00 48,00 -   |   -
2 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M - 23 23 - - 05:54:30 42,62 -   |   -
3 2403 Marcin Zdąbłarz Chrzanów - M - 23 23 - - 06:02:28 40,73 -   |   -
4 703 Grzegorz Korpula Piekoszów - M - 23 23 - - 06:04:16 39,53 -   |   -
5 1159 Joanna Grabowska Kraków WKS Wawel Kraków K - 23 23 - - 06:06:16 39,32 -   |   -
6 2231 Zbigniew Rajtar - - MW - 23 23 - - 06:32:35 36,68 -   |   -
7 376 Sławomir Szczepański Poznań SS M - 23 23 - - 06:38:35 36,13 -   |   -
8 452 Arkadiusz Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M - 23 23 - - 06:42:48 35,75 -   |   -
9 937 Mateusz Wiktorowicz Krzeszowice Górzanka Nawojowa Góra M - 23 23 - - 06:53:33 34,82 -   |   -
10 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - 23 23 - - 06:56:00 34,62 -   |   -
11 942 Anna Hoduń Słomniki MUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ K - 23 23 - - 07:12:35 33,29 -   |   -
11 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M - 23 23 - - 07:12:35 33,29 -   |   -
13 1993 Łukasz Słomiany Katowice PIANA Z PYSKA M - 23 23 - - 07:15:01 33,10 -   |   -
14 2232 Jakub Świętek - - M - 23 23 - - 07:15:05 33,10 -   |   -
15 2377 Marcin Bębenek Jaworzno - M - 23 23 - - 07:29:59 32,00 -   |   -
16 505 Wojciech Wybraniec Bytom - M - 23 23 - - 07:43:13 31,09 -   |   -
17 2234 Szymon Litwa - - M - 23 23 - - 07:52:24 30,48 -   |   -
18 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - 23 23 - - 07:53:00 30,44 -   |   -
19 1023 Andrzej Osyszko Kobyle - M - 23 23 - - 07:59:08 30,05 -   |   -
20 417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M - 23 23 - - 08:09:10 29,44 -   |   -
21 157 Roman Gorczyca Ełk - MW - 23 23 - - 08:33:00 28,07 -   |   -
22 341 Rafał Jabłoński Rydułtowy Złamane Wiosło M - 23 23 - - 08:35:00 27,96 -   |   -
23 2235 Kamil Dziubecki - - M - 23 23 - - 08:37:00 27,85 -   |   -
23 2236 Przemysław Rajkowski - - M - 23 23 - - 08:37:00 27,85 -   |   -
25 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie Run Team M - 23 23 - - 08:45:38 27,40 -   |   -
25 63 Łukasz Korzeniewski Warszawa - M - 23 23 - - 08:45:38 27,40 -   |   -
27 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M - 23 23 - - 08:45:39 27,39 -   |   -
28 386 Rafał Polański Katowice - M - 23 23 - - 08:58:56 26,72 -   |   -
29 2084 Paweł Adamczyk - - M - 23 23 - - 08:58:58 26,72 -   |   -
30 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW - 23 23 - - 10:50:10 22,15 -   |   -
30 1032 Jerzy Sokulski Kraków Klub Wysokogórski Kraków MW - 23 23 - - 10:50:10 22,15 -   |   -
32 603 Paweł Szpak Kielce Motyla Noga MW - 23 23 - - 10:50:15 22,15 -   |   -
33 305 Paweł Gąsiorek Zabrze Złamane wiosło M - 22 22 - - 08:35:00 21,18 -   |   -
34 908 Arkadiusz Laskowski Wojkowice - M - 22 22 - - 10:23:20 17,50 -   |   -
34 1168 Roman Cedrych Mikołów - MW - 22 22 - - 10:23:20 17,50 -   |   -
34 350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M - 22 22 - - 10:23:20 17,50 -   |   -
34 2202 Justyna Dalecka - - K - 22 22 - - 10:23:20 17,50 -   |   -
38 2237 Marcin Pastecki - - M - 22 22 - - 11:24:00 15,95 -   |   -
38 2238 Anna Cibis - - K - 22 22 - - 11:24:00 15,95 -   |   -
38 2239 Kasia Nigbor-Fogel - - K - 22 22 - - 11:24:00 15,95 -   |   -
41 931 Filip Malawski Kraków Velocilamy M - 18 18 - - 07:24:15 13,05 -   |   -
41 932 Kamila Malawska Kraków Velocilamy K - 18 18 - - 07:24:15 13,05 -   |   -
43 2240 Piotr Ryskalok - - M - 17 17 - - 06:57:05 12,32 -   |   -
44 2241 Rafał Szarek - - M - 15 15 - - 09:28:24 10,87 -   |   -
45 2242 Przemysław Boś - - M - 15 15 - - 09:28:34 10,87 -   |   -