Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Skorpion 2020

Organizator Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Województwa Lubelskiego
Miejsce woj. lubelskie - Roztocze
Data 15 - 16 lut 2020
Adres bazy
Strona www http://ino.lublin.pttk.pl/skorpion/
Regulamin
Opis Trasy: 50, 20 i 10 km.
Liczba zapisanych zawodników 62

Wyniki

Trasa TP50

Czas startu
15 lutego 2020 08:00
Limit czasu
16
liczba PK
-
Liczba zawodników
62
Wyniki nieoficjalne
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas trasyCzas karyCzas całkowityPunkty
1765Komorowski Mateusz -Warszawa-1608:18:0000:00:0008:18:0041.50
2376Szczepański Sławomir -PoznańSS1608:18:0000:10:0008:28:0040.21
399Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy1609:28:0000:00:0009:28:0035.57
4695Siejko Łukasz -Lublin-1609:09:0000:25:0009:34:0034.70
5725Kukuła Michał -Lublin-1609:43:0000:00:0009:43:0034.17
52712Bałka Wojciech ---1609:43:0000:00:0009:43:0034.17
7236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails1609:30:0000:25:0009:55:0033.48
759Dubil Michał -Kłodnica GórnaRajd Źródeł Chodelki1609:55:0000:00:0009:55:0033.48
9513Smoliński Marcin -Rzeszów-1610:01:0000:00:0010:01:0033.14
10276Ścioch Leszek -Warszawa-1609:52:0000:25:0010:17:0032.29
10556Michalski Adam -PiasecznoHałabała1609:52:0000:25:0010:17:0032.29
12578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga1610:18:0000:00:0010:18:0032.23
12278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy1610:18:0000:00:0010:18:0032.23
14141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team1610:19:0000:00:0010:19:0032.18
146Hołdakowski Wojciech -Warszawa-1610:19:0000:00:0010:19:0032.18
168Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI1609:57:0000:25:0010:22:0032.03
17183Ścibisz Jerzy -Szczecin-1610:23:0000:00:0010:23:0031.97
18279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-1610:00:0000:25:0010:25:0031.87
19202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet1610:36:0000:00:0010:36:0031.32
205093Kopacz Piotr -Gdynia-1611:10:0000:00:0011:10:0029.73
2161Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa1611:47:0000:00:0011:47:0028.18
21158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze1611:47:0000:00:0011:47:0028.18
21201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze1611:47:0000:00:0011:47:0028.18
24710Zioło Jarosław -Sanok-1611:00:0001:00:0012:00:0027.67
25717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty1612:56:0000:00:0012:56:0025.67
251261Pręcikowski Rysiek -Wieliczka-1612:56:0000:00:0012:56:0025.67
271327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-1613:50:0000:50:0014:40:0022.64
27778Kowalik Marcin -Lublin-1613:50:0000:50:0014:40:0022.64
27739Buczek Adam -Biłgoraj-1613:50:0000:50:0014:40:0022.64
27685Frynas Sławomir -Lublin-1614:40:0000:00:0014:40:0022.64
272114Bojczuk Marek ---1614:40:0000:00:0014:40:0022.64
274889Buczek Sylwia ---1613:50:0000:50:0014:40:0022.64
332156Motyka Mariusz ---1613:50:0001:00:0014:50:0022.38
34730Stefaniuk Marcin -WarszawaMaślaki1512:56:0000:25:0013:21:0019.45
352061Cwalina Karol ---1408:01:0000:25:0008:26:0018.16
36205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU1411:26:0000:00:0011:26:0013.39
36206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU1411:26:0000:00:0011:26:0013.39
38688Czacharowski Michał -Biłgoraj-1414:20:0000:00:0014:20:0010.68
382310Pruszkowski Paweł ---1414:20:0000:00:0014:20:0010.68
40551Kamiński Jan -LublinBIEGNĄCE BAŁWANKI1415:08:0000:00:0015:08:0010.12
40562Koryciński Wojciech -LublinBIEGNĄCE BAŁWANKI1415:08:0000:00:0015:08:0010.12
40738Albiniak Tomasz -Kraśnik-1415:08:0000:00:0015:08:0010.12
432111Słowik Kamil ---1415:10:0000:00:0015:10:0010.10
444892Kokłowski Daniel ---1310:24:0000:00:0010:24:009.37
45706Wąsik Jacek -Lublincbfs1212:18:0000:35:0012:53:008.65
462119Łoniewska Katarzyna ---1215:13:0000:00:0015:13:007.33
46754Kudlicki Bartosz -Tomaszów LubelskiBiuro Turystyczne QUAND1215:13:0000:00:0015:13:007.33
484890Demchuk Oleg ---1012:15:0000:00:0012:15:006.11
49507Południuk Radosław -LublinSII POWER PEOPLE1015:14:0000:00:0015:14:004.91
491981Szczęśniak Michał ---1015:14:0000:00:0015:14:004.91
49508Wójcik Łukasz -Lublin-1015:14:0000:00:0015:14:004.91
524896Pich Ela ---1015:36:0000:00:0015:36:004.79
5232Suchy Wojciech -GdańskAlmanak.pl1015:36:0000:00:0015:36:004.79
541425Sierżęga Andrzej 3DRerunRzeszówELMAK910:02:0000:00:0010:02:004.31
554895Niewęgłowski Łukasz ---910:31:0000:00:0010:31:004.12
554891Grochowski Paweł ---910:31:0000:00:0010:31:004.12
554888Bober Krzysztof ---910:31:0000:00:0010:31:004.12
58511Węglińska Daniela -Majdan StaryRoztocze Cycling Team914:38:0000:00:0014:38:002.96
58728Karaś Artur -Lublin-914:38:0000:00:0014:38:002.96
58510Konopka Marek -TarnogródRoztocze Cycling Team914:38:0000:00:0014:38:002.96
6119Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu808:15:0000:00:0008:15:002.63
622469Słopiecki Janusz -Kielce-615:08:0000:00:0015:08:001.97

Trasa 20

Czas startu
15 lutego 2020 09:00
Limit czasu
10
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się

Trasa 10

Czas startu
15 lutego 2020 10:00
Limit czasu
8
liczba PK
-
Liczba zawodników
0
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się