Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

KoRNO 2014

Organizer Rowerowa Norka
Place woj. śląskie - Dąbrowa Górnicza
Date 23 aug 2014
Headquarter
Web page
Regualation
Description None
All participants count 44
Results status Official results

Results

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
44
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-12375Janerka Marzka -Chorzów-100.00
1-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl100.00
2-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36082.81
-21296Nieduziak Angelika -Gołcza-81.22
-312296Haja Magdalena ---80.90
3-783Zawadzki Artur -Marki-81.64
4-7Zadworny Tomasz -Łódź-79.53
-411310Siudak Agata ---73.55
-511309Chmielarz Joanna ---73.54
5-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI79.42
-61005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS66.18
6-12041Wieczorek Jarek ---78.49
7-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-78.47
8-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla78.32
9-12042Marzejon Marcin ---78.29
10-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos77.81
11-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM77.40
12-1983Moroń Artur ---77.38
13-11282Odróbka Stanisław ---73.30
14-4074Bluza Łukasz ---73.05
15-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran71.01
16-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team71.00
17-3962Kołodziejczyk Marcel ---69.57
18-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy66.58
19-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy66.55
20-3722Skorupowski Jacek --Cenzus PRO Team65.73
21-3723Wasiak Gerard -WarszawaIBOX MTB Team65.72
22-6880Stasiak Krzysztof ---65.04
23-3830Pytlik Wojciech -Katowice-65.01
24-3905Płachta Łukasz -Dąbrowa Górnicza-64.96
25-693Smejda Andrzej -Warszawa-62.65
26-1078Nastuła Mariusz -BytomNight Runners Śląsk61.45
27-9039Kicun Maciej ---61.44
28-12115Jasonek Jerzy ---59.48
29-12345Ślusarczyk Krzysztof ---59.46
30-12064Turowski Adam ---59.17
31-8430Trojanowski Dawid ---55.22
32-12080Jagusiak Kamil ---55.21
33-12379Bartyzel Jarosław ---54.58
34-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-49.62
35-11636Pluciński Dominik ---44.66
36-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS44.63
37-931Malawski Filip -KrakówVelocilamy39.67
38-4724Kozłowski Rafał ---34.71