Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Pazur Gryfa 2015

Organizer Słupskie Towarzystwo Osób Pozytywnie Aktywnych „STOPA” Słupsk
Place woj. pomorskie - Damnica
Date 25 jul 2015
Headquarter Zespół Szkół w Damnicy, ul. Konopnickiej 1, 76-231 Damnica
Web page http://www.pazurgryfa.slupsk.pl
Regualation
Description None
All participants count 59
Results status Official results

Results

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
59
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
11151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk40.00
2159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team35.98
3121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team29.89
48010Plenkiewicz Damian ---27.75
58011Jeliński Krzysztof ---27.74
64045Kuchciński Sławomir -Mława-26.50
723Paszek Tomasz -SzczecinNorth Team Szczecin25.98
83492Bernatowicz Ziemowit ---25.62
95166Łazarek Daniel --Kawaler Wieczorową Porą23.88
10893Gębarowski Piotr -Warszawa-23.17
1115007Kłaczkowski Kamil -GdyniaAKT GDAKK22.23
128020Marczewski Bartosz ---21.86
127344Zięciak Michał ---21.86
127342Grzesiecki Marek ---21.86
157389Łepek Marcin ---21.51
16763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers21.51
171153Jankowski Remigiusz -Kołobrzeg-21.51
18800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team20.53
19556Michalski Adam -PiasecznoHałabała19.55
208333Kobierowski Sławomir ---19.52
206727Siwilewicz Józef ---19.52
221565Szeląg Tomasz ---18.79
221514Pawlak Paweł ---18.79
246713Strusiński Marcin ---18.51
242573Wiśniewski Michał ---18.51
267836Hadam Daniel ---16.96
278008Spisak Piotr ---16.38
286066Dworakowski Tomasz ---15.95
297772Świrydczuk Wojciech ---15.63
295616Świrydczuk Jerzy ---15.63
318384Firszt Mariusz ---14.92
328408Rodziewicz Jakub ---13.85
331177Wilkowski Piotr -Koszalin-13.85
348416Drapiewski Rafał ---13.23
348414Król Marcelina ---13.23
348415Drapiewski Karol ---13.23
377194Bałachowski Krzysztof ---13.10
375954Sztygiel Maciej ---13.10
397074Jaworski Piotr ---12.94
40512Gąsiorowski Maciej -Opole-12.87
411305Weiss Marcin -Kolanowice-12.87
422486Weiss Szymon ---12.87
43255Pawłowski Marcin -Szczecin-12.30
4439Żmiejko Łukasz -Koszalin-12.14
458436Klein Robert ---12.01
467030Sawicki Ireneusz ---11.81
461154Jakubowski Łukasz -Kamień PomorskiKB Kamien Pomorski11.81
461204Sawicki Michał -Kołobrzeg-11.81
494225Socha Tadeusz ---11.81
507533Gursztyn Tomasz ---11.74
517015Kuchta Elżbieta ---11.38
517016Pela Mariusz ---11.38
538452Rekwirowicz Jarosław ---11.23
536015Tuliszka Jarosław ---11.23
558457Kaluźny Marcin ---10.91
558456Kurpisz-Kasprzak Magda ---10.91
573561Pochylski Maciej ---10.71
578303Grabkowska Magda ---10.71
598468Malinowski Łukasz ---10.02