Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Bike Orient 2015

Organizer KTR BikeOrient / Imperactive
Place woj. mazowieckie - Przysucha
Date 27 jun 2015
Headquarter OW Marysieńka, Topornia 23, 26-400 Przysucha
Web page http://www.bikeorient.pl/2-edycja-2015
Regualation
Description None
All participants count 86
Results status Official results

Results

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
55
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA100.00
1-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl100.00
2-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan95.27
-28908Skompska Anna ---87.50
3-3139Wojciechowski Adam --Piastów90.50
-32510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka87.20
-467Konieczna Krystyna -Lipka-87.20
4-5097Szypliński Michał -brakTeam 360°85.74
5-783Zawadzki Artur -Marki-80.98
-5836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team86.84
6-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI80.25
-6870Polak Katarzyna -WarszawaTeam 36084.35
-711312Lipińska Katarzyna ---78.32
7-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka75.53
8-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA73.51
-81049Nawrocka Olga -KrakówMotorola Bike Team77.03
9-14506Jonas Wojciech -Łódź-73.03
-91004Dudek Magdalena 🥉-KrakówMotorola Bike Team/Rajd Hawran76.02
10-1045Bergier Tomasz -ZielonkiZgórmysyny72.09
-1011310Siudak Agata ---70.18
11-6358Grabowicz Andrzej ---72.07
-1111546Chmielarz Azja ---70.12
12-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla72.02
13-2756Kisielewski Piotr ---71.95
14-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36071.90
14-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-71.90
16-12041Wieczorek Jarek ---67.40
16-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-67.40
18-120Królikowski Roman -Modlniczka-66.56
19-2476Trzmielewski Roman -Kraków-65.44
20-7187Niessner Piotr ---65.35
21-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-65.07
22-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos63.17
23-4933Pakuła Krzysztof -RADZIONKÓW-58.96
24-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team58.55
25-14691Trojanowski Dawid -CzęstochowaIntersport57.63
25-12080Jagusiak Kamil ---57.63
27-3182Goroński Piotr --T-Mobile Sport Team57.62
28-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-57.61
29-12081Wójciński Rafał ---57.61
30-12082Wójciński Dawid ---57.61
31-12083Wójciński Adam ---57.60
32-3885Nowak Andrzej -WARSZAWA-57.35
33-893Gębarowski Piotr -Warszawa-56.65
34-4919Górecki Marcin -Tarnowskie Góry-52.60
35-3719Benesz Rafał ---51.16
36-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja50.66
37-693Smejda Andrzej -Warszawa-50.14
38-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran50.01
39-1081Gryszkalis Marcin -Łódź-49.72
40-12098Kucia Krzysztof ---45.90
41-36Mierzwicki Krzysztof -WarszawaMazurskie Tropy43.05
42-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos42.90
43-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy28.60
44-11816Strachowski Przemysław ---21.45

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
31
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1758Lisak Krzysztof 🥇-OtwockOtwock40.00
24492Latecki Lech -Warszawa-33.91
2765Komorowski Mateusz -Warszawa-33.91
46332Mikulski Piotr ---31.79
5205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU29.40
6206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU29.39
7109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra29.24
83683Banach Piotr --brak27.29
93682Skrynicki Sławomir --brak27.29
10638Skubida Ewa -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu25.34
1119Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu25.09
12332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-24.26
137643Dudek Marcin ---22.39
1463Korzeniewski Łukasz -Warszawa-20.52
15726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak20.52
16519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team18.66
178377Kębłowska-Woszczek Dominika ---16.78
18974Kucharczyk Radosław -Warszawa-16.77
19999Defeciński Radosław -TuszynLunatycy15.09
2017Roztocki Przemysław -Krasnik-14.54
207136Roztocka Anna ---14.54
222466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-14.42
228397Drożdżyńska Anna ---14.42
246313Męcina Anna ---12.81
25706Wąsik Jacek -Lublincbfs12.76
268453Mąkosa Konrad ---11.16
278522Banaszkiewicz Anna ---3.19
288532Macikowska Anna ---1.59
288533Macikowski Dariusz ---1.59
308538Sylwanowicz Monika ---1.08
31150Balana Jacek -Stare Babice-1.07