Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Dolnego Sanu 2015

Organizer Hubert Puka
Place woj. podkarpackie - Dwikozy
Date 14 mar 2015
Headquarter Szkoła Podstawowa, ul. Sandomierska 55, 27-620 Dwikozy, Baza w hali za szkołą, ul. Szkolna 1
Web page http://dolnysan.blog.onet.pl/tag/rajd-dolnego-sanu/
Regualation
Description None
All participants count 110
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
33
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
11158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat100.00
114591Noga Witold -Gdańsk-100.00
1758Lisak Krzysztof 🥇-OtwockOtwock100.00
4496Karabin Bartłomiej -DobraPolowanie na wiewiórkę98.46
56333Baszczak Mirosław 🥈---84.78
62516Kawecki Marek -Niewodnica Nargilewska Kolonia-83.87
75855Bolanowski Jan ---80.41
8703Korpula Grzegorz -Piekoszów-78.70
9529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów78.61
102699Łach Piotr ---78.52
112366Piotrowski Maciej --Ultramind74.21
1299Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy72.60
137791Wachulec Władysław ---72.37
142110Czarnobil Janusz ---71.63
1435Duda Tomasz 🥈-Warszawa-71.63
16228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team68.96
17550Talaga Tomasz -Dąbrowa 21MKS Wyzwolenie66.60
17559Talaga Robert -SzarówMKS Wyzwolenie66.60
19105Fałowski Rafał -Gajków-64.88
19141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team64.88
21319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo62.79
222466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-58.89
222098Rogocz Maciej -GdyniaRogaś z Doliny Roztoki58.89
24316Krasowski Tomasz -Wrocław-57.03
25603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga53.63
251449Mleczek Tadeusz -Świdnica-53.63
2558Sochoń Andrzej -Warszawa-53.63
28325Skowron Michał -Zgierz-30.43
296803Kruk Mateusz ---28.26
297978Rzetelski Rafał ---28.26
312364Pawluczuk Elżbieta ---25.60
322469Słopiecki Janusz -Kielce-24.42
337980Wasiela Jacek ---21.30

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
77
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1759Reczek Sebastian -Minsk MazowieckiKS Zielono-Czarni45.00
212Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team44.07
3123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy43.02
46743Chyczewski Piotr 🥈---41.21
57283Arseniuk Krzysztof ---39.55
63464Stroiński Daniel ---34.99
62456Talanda Mateusz -Bielsko-Biała-34.99
87994Maliszewska Magdalena 🥈---33.08
87998Ludkowska Urszula ---33.08
87999Ludkowski Mariusz ---33.08
8726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak33.08
8732Maliszewski Leszek 🥉-OtwockStryki-Byki33.08
132679Osyszko Izabela ---32.57
131023Osyszko Andrzej -Kobyle-32.57
15149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl32.16
168091Kisiel Mateusz ---32.00
16490Robak Wojciech -KobyleZK Nowy Wiśnicz32.00
181469Widera Maciej -ChorzowWodzionka CSC Adventure31.92
196735Studencki Dawid ---31.84
20765Komorowski Mateusz -Warszawa-31.68
216730Goleń Jan ---31.60
227325Jończyk Jakub ---31.06
227326Marzec Krystian ---31.06
24131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team30.91
25721Wyciślak Grzegorz -Rzeszównavigare necesse est30.54
26513Smoliński Marcin -Rzeszów-29.96
267287Wilk Paulina ---29.96
26893Gębarowski Piotr -Warszawa-29.96
26717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty29.96
30206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU29.82
30205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU29.82
32183Ścibisz Jerzy -Szczecin-29.75
336739Bieńko Łukasz ---29.69
3463Korzeniewski Łukasz -Warszawa-29.62
35160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi29.34
368119Marut Wojciech ---27.81
37578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga27.62
388122Dudek Paweł ---27.56
388123Jeż Stanisław ---27.56
4050Szarlip Paweł -LublinSkorpion27.45
418022Bugaj Teresa ---26.70
41841Ignacyk Marcin -Kraków-26.70
436757Szczepińska Agnieszka ---26.59
4417Roztocki Przemysław -Krasnik-26.26
452358Juraszewski Sławomir --http://www.juraszewski.pl23.94
46329Drażan Mateusz -WarszawaKSAT22.66
46288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT22.66
483682Skrynicki Sławomir --brak22.03
483683Banach Piotr --brak22.03
508276Łaba Marek ---21.58
502128Buczek Sylwia ---21.58
522686Gdowski Sławomir ---21.55
526793Wiaterek Barbara ---21.55
548156Niewczas Agnieszka ---20.77
548157Malka Paweł ---20.77
568315Raczek Wojciech ---20.44
568314Goliński Grzegorz ---20.44
587771Janek Sławomir ---19.59
59341Jabłoński Rafał -RydułtowyZłamane Wiosło19.15
596422Błach Krzysztof ---19.15
617542Wieczorek Wiesław ---18.84
626313Męcina Anna ---18.70
62706Wąsik Jacek -Lublincbfs18.70
648368Linek Róża ---17.40
648369Linek Michał ---17.40
661032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków16.56
673891Jamroz Paweł -Lublin-15.78
688031Ropielewski Aleksander ---14.47
698401Lebiedź Krzysztof ---14.17
698400Lebiedź Dariusz ---14.17
691595Kokociński Krzysztof ---14.17
728404Kalka Piotr ---14.12
728402Kalka Jan ---14.12
728403Kalka Marcin ---14.12
758409Skwarek Sławomir ---13.56
76695Siejko Łukasz -Lublin-13.50
77530Podraza Anna -TarnówUltraTarnów7.96