Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Czterech Żywiołów 2016

Organizer Stowarzyszenie na Rzecz Nieustajcego Rozwoju Vajra
Place woj. małopolskie - Bydlin
Date 16 jan 2016
Headquarter Gimnazjum w Bydlinie, ul. Legionów 32, 32-310 Bydlin
Web page http://rajd.vajra.org.pl/
Regualation
Description None
All participants count 49
Results status Official results

Results

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
49
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1496Karabin Bartłomiej -DobraPolowanie na wiewiórkę45.00
27316Ulidowski Andrzej ---40.56
34676Rajtar Zbigniew -Kraków-37.94
47285Wower Bartłomiej ---37.82
53464Stroiński Daniel ---35.33
6105Fałowski Rafał -Gajków-35.13
77295Grycz Kamil ---34.54
86728Gurbisz Anita ---34.35
835Duda Tomasz 🥈-Warszawa-34.35
10149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl34.25
102357Gajos Daniel --GrupaLuktrans.pl34.25
124831Karpiński Konrad ---33.60
137353Czosnkowski Tomasz ---33.23
143756Kurek Marta --ON-SIGHT32.97
151999Lachera Marek -KatowiceW pogoni za duchem32.53
16422Grabowska Olga -OtwockStryki - Byki Adventure Team31.45
1612Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team31.45
187371Pękala Robert ---31.29
19505Wybraniec Wojciech -Bytom-29.93
207396Milik Marcin ---29.78
207395Lipiński Robert ---29.78
22279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-29.15
22319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo29.15
24513Smoliński Marcin -Rzeszów-27.58
247287Wilk Paulina ---27.58
24841Ignacyk Marcin -Kraków-27.58
27151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam27.46
27171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad27.46
27160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi27.46
303884Litwa Szymon -Mysłowice-27.28
31580Cieślicki Mateusz -Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAM26.35
31533Pyta Krzysiek -Bytomciecierzyca wełnowiec26.35
33706Wąsik Jacek -Lublincbfs26.29
34603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga26.01
35150Balana Jacek -Stare Babice-25.53
368Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI25.16
36492Majewski Marek -WarszawaZaszyci25.16
386443Ławnik Mateusz ---23.76
387309Marzec Alicja ---23.76
40530Podraza Anna -TarnówUltraTarnów23.71
40529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów23.71
407512Kostrzewski Mateusz ---23.71
436967Mazurek Ryszard ---23.09
44305Gąsiorek Paweł -ZabrzeZłamane wiosło19.70
442686Gdowski Sławomir ---19.70
46341Jabłoński Rafał -RydułtowyZłamane Wiosło19.36
471032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków17.92
48205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU16.43
494866Łyscarz Józef ---12.62