Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd z Kompasem 2016

Organizer Klub Imprez na Orienację ZKOMPASEM.PL
Place woj. pomorskie - Gdynia
Date 28 - 29 may 2016
Headquarter Zespół Szkół Nr 5, ul. Orłowska 27/33, 81-522 Gdynia
Web page http://www.zkompasem.pl/index.php?a=oi
Regualation
Description None
All participants count 74
Results status Official results

Results

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
31
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
-167Konieczna Krystyna -Lipka-100.00
-12510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka100.00
1-3090Piwakowski Wojciech ---100.00
2-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-94.06
3-3093Potocki Mirosław ---93.83
-33136Kowalska Agnieszka ---69.23
4-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan88.99
5-4123Pachulski Leszek -Sopot-87.56
6-11619Hoffmann Mateusz ---86.76
7-3099Szumański Jakub ---84.26
8-11819Witt Tomek ---78.51
9-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-76.77
10-11814Nowicki Jakub ---72.11
10-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info72.11
12-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka70.90
13-1364Ciesielski Witold -GdanskMR67.35
14-113Makowiec Sławomir -Gdańsk-40.17
15-3991Jankowski Tomasz ---38.06
16-11829Lanc Damian ---35.94
17-786Jaskólski Konrad -Gdańsk-33.83
17-11811Rukszto Bartosz ---33.83
19-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team26.65
19-772Papis Leszek -SłupskTroll Team26.65
21-693Smejda Andrzej -Warszawa-24.99
22-10977Stefanek Jan ---17.99
22-4145Stefanek Łukasz ---17.99
24-11589Wojtuń Dawid ---16.79
25-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto11.99
26-702Smejda Filip -Warszawa-7.45
27-3108Piątkowski Zbigniew ---6.71
28-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan6.37

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
43
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
13492Bernatowicz Ziemowit ---40.00
27285Wower Bartłomiej ---39.33
37286Fankidejski Artur ---37.84
47170Świeca Adam ---30.16
5765Komorowski Mateusz -Warszawa-26.63
6186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin25.15
72542Kłaczkowski Kamil ---22.14
87592Kamiński Tomasz ---21.35
97609Wolski Michał ---20.83
97608Kurzak Mikołaj ---20.83
117158Rewers Dariusz ---19.53
115260Rzechowski Filip -Gdynia-19.53
137639Zaglaniczny Dominik ---18.94
142310Pruszkowski Paweł ---18.91
156037Skupień Andrzej ---15.24
167671Niewiedziała Robert ---14.23
17763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers7.08
187194Bałachowski Krzysztof ---6.57
185954Sztygiel Maciej ---6.57
202557Grochowski Michał ---5.56
211022Patyk Joanna -Chorzów-2.97
221143Krzemiński Andrzej -Koszalin-2.88
236942Kwaśniewski Maciej ---2.61
237760Gawlik Jarosław ---2.61
237761Pietrowski Sławomir ---2.61
26336Fiedosiuk Michał -Wągrowiec-2.35
277770Dudek Marcin1 ---1.48
285616Świrydczuk Jerzy ---1.47
287772Świrydczuk Wojciech ---1.47
303448Spiczak-Brzezińska Justyna ---1.23
303925Żychliński Mateusz ---1.23
307142Skierkowska Magdalena ---1.23
307779Pytkowska Aleksandra ---1.23
303926Czaplicki Piotr ---1.23
353447Bacławska Magdalena ---1.22
367780Sitowski Maciej ---1.21
377457Sawaniewski Rafał ---0.96
383549Szczęsny Tadeusz ---0.86
386829Szczęsna Magdalena ---0.86
407181Włoch Michał ---0.76
416727Siwilewicz Józef ---0.54
426916Pędziszewski Krzysztof ---0.41
427785Kołodziejska Lucyna ---0.41