Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Bike Orient 2017

Organizer Klub Turystyki Rowerowej BikeOrient
Place woj. śląskie - Ostrowy nad Okszą
Date 1 jul 2017
Headquarter
Web page
Regualation
Description None
All participants count 71

Results

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
71
Official results
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°100.00
-11237Dziewior Iwona -GliwiceDziewiorki100.00
-211539Brukwińska Magdalena ---95.36
2-3139Wojciechowski Adam --Piastów100.00
-33711Czeczott Małgorzata --UKA91.71
3-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure98.39
-43421Pacek Karolina 🥉---89.34
4-3092Pachulski Leszek ---98.32
-511543Domachowska Dorota ---75.94
5-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan93.94
6-967Słomka Paweł -WarszawaTeam36091.62
-6945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina74.41
-78908Skompska Anna ---65.66
7-875Grabowski Grzegorz -ŁódźWheelie garage88.92
8-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos87.79
-8883Urbanik-Redo Ewa -Głowno-52.52
9-60Krasuski Marcin 🥇-Warszawa-85.58
-911312Lipińska Katarzyna ---49.59
-1011550Kramkowska Marta ---45.46
10-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-85.25
11-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia85.24
-114905Tomczyk Anna -Kraków-45.45
12-1072Zarzycki Piotr -ŁódźKTR BikeOrient / ITOrient83.81
-1211551Grzegorczyk Agnieszka ---45.45
-131054Pytel Jolanta -Katowice-28.92
13-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl82.22
14-1236Dziewior Arkadiusz -GliwiceDziewiorki81.09
15-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla80.85
16-223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa79.95
17-11586Strachowski Przemek ---79.43
18-3960Pońc Maciej ---79.16
19-3959Pilak Piotr ---79.01
20-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-78.25
21-783Zawadzki Artur -Marki-77.96
22-7262Zawadzki Stanisław ---77.94
23-765Komorowski Mateusz -Warszawa-77.34
24-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy76.15
25-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy76.13
26-105Fałowski Rafał -Gajków-75.58
27-3723Wasiak Gerard --IBOX MTB Team73.17
28-3722Skorupowski Jacek --Cenzus PRO Team73.16
29-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos69.50
30-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-69.11
31-11380Derk Jan ---68.70
32-11364Sobczyński Sebastian ---68.25
33-3745Jonas Wojciech --Wyrwidęby68.24
34-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem64.64
35-1081Gryszkalis Marcin -Łódź-61.45
36-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja61.07
37-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient60.00
38-36Mierzwicki Krzysztof -WarszawaMazurskie Tropy59.92
39-2163Domachowski Szymon ---56.59
40-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina55.45
41-646Firuta Paweł -WrocławPG KMP Wrocław52.18
42-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona49.91
43-11596Smołka Bartosz ---49.90
44-3692Rogowski Hubert --banderolka.pl47.62
45-975Pasiecznik Wojciech -KatowiceWounded Knee41.67
46-3747Opaszowski Tomasz --Opasz41.66
47-6876Bogdan Robert ---41.20
48-11621Bińczyk Artur ---35.31
49-11622Chojwa Marcin ---35.31
50-11623Sosnowski Jacek ---35.30
51-918Baster Przemysław -Kraków-30.37
52-885Urbanik Janusz -Słowik-29.48
53-884Redo Grzegorz -Głowno-29.48
54-5100Niegowski Arkadiusz -brakSPeCe27.98
55-580Cieślicki Mateusz -Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAM27.79
56-11658Cieplak Mikołaj ---25.47
57-11667Tomczyk Krzysztof ---22.78
58-989Pytel Marek -Katowice-14.50