Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

DAJAR Czarna Cobra 2017

Organizer Łukasz Żmiejko
Place woj. zachodniopomorskie - Trawica
Date 29 jul 2017
Headquarter Trawica 8, 76-004 Sianów (Nadleśnictwo Karnieszewicze)
Web page http://www.cobra.js1373.pl/
Regualation
Description None
All participants count 45
Results status Official results

Results

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
45
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team26.50
2155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team24.61
21392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-24.61
414590Romanowski Łukasz -GdańskDebestim21.13
5131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team18.19
627Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń16.81
71546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team16.34
8316Krasowski Tomasz -Wrocław-15.74
96879Ciućka Tomek ---15.09
91169Ciućka Mateusz -KoszalinSzwędacze Koszalin15.09
11279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-15.07
121106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins14.25
121108Trzeciakiewicz Marcin -Warszawa-14.25
14403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS13.35
155080Wiktorzak Tomasz -Główczyce-13.29
1628Maryniak Mariusz -KrakówCompass Team13.05
166897Wisniewski Marcin ---13.05
181429Purczyński Rafał -SzczecinCFR13.03
181421Miętek Piotr -BiałogardCFR13.03
186899Wilczyński Łukasz ---13.03
21157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise10.53
22504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy10.27
226942Kwaśniewski Maciej ---10.27
22763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers10.27
25110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS8.68
26811Sawaniewski Rafał -Malbork-7.38
277028Błaszczyk-Sawicka Justyna ---6.46
277029Sawicki Michał ---6.46
297030Sawicki Ireneusz ---6.45
307048Wojciechowski Mateusz ---5.79
307047Wilczak Piotr ---5.79
32591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze5.48
32116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze5.48
34213Kacprzycki Olaf -Warszawa-5.07
357074Jaworski Piotr ---5.04
361190Kluza-Howil Lila -Gryfino-4.51
361184Howil Waldemar -Gryfino-4.51
381191Skotnicki Jakub -Koszalin-4.29
387096Skotnicki Witek ---4.29
407097Leda Marek ---4.25
417103Sawaniewski Szymon ---3.95
421975Sawaniewska Beata --Gdzie są łosie?3.95
427104Sawaniewska Dominika ---3.95
447105Goc Grażyna ---3.94
457116Dziegiel Eugeniusz ---3.23