Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Jurajska Jatka 2017

Organizer robimyjatke
Place woj. śląskie - Olsztyn Jurajski
Date 7 oct 2017
Headquarter Hala Sportowa, ul. Zielona 66, 42-256 Olsztyn k/Częstochowy
Web page http://jurajskajatka.pl/
Regualation
Description None
All participants count 57
Results status Official results

Results

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
57
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
125Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą26.50
2346Ners Maciek -WarszawaJanusze Orienteeringu24.55
2210Mioduszewski Mateusz -WarszawaUKA24.55
4109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra20.89
5332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-20.76
619Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu20.51
7700Niedźwiedziński Rafał -Łódź-20.26
899Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy19.54
91106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins19.12
101108Trzeciakiewicz Marcin -Warszawa-19.05
11703Korpula Grzegorz -Piekoszów-18.24
12712Glinka Michal -PraszkaNoName Praszka18.18
135437Witkowski Andrzej ---17.79
14160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi17.54
151023Osyszko Andrzej -Kobyle-17.23
152679Osyszko Izabela ---17.23
171261Pręcikowski Rysiek -Wieliczka-16.35
1728Maryniak Mariusz -KrakówCompass Team16.35
196157Adamik Michał ---15.56
203884Litwa Szymon -Mysłowice-15.36
21638Skubida Ewa -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu15.32
21529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów15.32
232377Bębenek Marcin -Jaworzno-14.60
246757Szczepińska Agnieszka ---14.32
25603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga13.67
26248Jurkowska Iwona -Jeruzal-13.08
262287Glanas Dariusz ---13.08
26311Spychała Krzysztof -Poznań-13.08
26726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak13.08
261565Szeląg Tomasz ---13.08
265748Bajak Gosia ---13.08
326012Miąsik Tomasz ---12.45
33540Makola Marek -Warszawa-9.91
332130Makowczyński Krzysztof ---9.91
352099Rokoszewski Andrzej ---9.77
361375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę9.28
362360Lis Dominika --Na Skuśkę9.28
362370Wasilewski Tomasz --Na Skuśkę9.28
39974Kucharczyk Radosław -Warszawa-9.09
406860Firaza Tomasz ---8.61
41114Początek-Wójcik Barbara -GliwiceKiZK8.13
426788Parucki Zbigniew ---7.65
426010Bartkowski Waldemar ---7.65
447002Patura Ania ---7.63
44637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw7.63
447001Pastwińska Justyna ---7.63
477003Trzeciecka Magdalena ---7.62
486774Natusiewicz Anna ---7.15
484088Gumienna Monika ---7.15
507021Szanda Bogusława ---6.88
513856Łyczko Tomasz --Bolinoga5.96
517045Kuskowski Mariusz ---5.96
53151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam4.46
546915Firaza Jacek ---4.12
551032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków3.43
56499Stanowski Daniel -CzęstochowaElton&Borys3.09
56599Bogaczyk Mateusz -KrakówElton&Borys3.09