Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rogaining Mikołajów 2018

Organizer Adventure Sport Marek Galla
Place woj. lubuskie - Lgiń
Date 9 dec 2018
Headquarter
Web page https://rajdkonwalii.pl/rogaining/index.php/2018/11/06/rogaining-mikolajow-2018/
Regualation
Description Rogaining Mikołajów
All participants count 61
Results status Official results

Results

Route TP8h

Start time
-
Limit time
8
PK count
-
Runners count
61
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
125Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą26.50
2155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team23.81
3117Dopierała Piotr -DopiewoPoco Loco Adventure Team20.91
42713Konczalski Jarosław ---19.15
5784Wiatr Wojciech -Poznań:)19.05
6347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-18.52
7401Bednarek Artur -PobiedziskaOriento Expresso Team17.79
730Gruhn Krzysztof -ZakrzewoOriento Expresso Team17.79
9107Wolniewicz Paweł -Dąbrówka-17.16
10141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team15.80
11105Fałowski Rafał -Gajków-15.77
12602Staniewska Aga -PoznańAR Poznań15.56
136043Plesinski Mariusz ---15.04
141097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław14.62
141252Fidelak Paweł -Wrocław-14.62
16360Lewandowski Krzysztof -Chełmno-14.52
17296Lewandowski Marek -BydgoszczLewy Team / Zasuwacz.pl13.73
18316Krasowski Tomasz -Wrocław-8.70
18320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-8.70
206173Strządała Krzysztof ---8.26
20351Kogut Szczepan -ŻagańŻagańska Grupa Biegowa8.26
226174Grbelny Alex ---8.20
224644Seidel Nikodem -Mochy-8.20
24406Szmyt Łukasz -Leszno-8.01
25403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS7.76
26459Bińkowski Borys -Oborniki ŚląskiePizca del Mundo7.51
27379Horanin Pawel -Sławoborze-7.39
284415Augustyniak Hubert -Osogóra-7.33
29482Biegański Przemysław -PoznańŻTR7.14
30344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy7.09
31763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers6.78
314433Farbotko Ania ---6.78
311357Szczepańska-Dolna Edyta -BydgoszczForest Gang Bydgoszcz6.78
34667Misiaczek Ewa -Warszawa-6.72
344651Olbrycht Janusz -Warszawa-6.72
363669Szarlik Przemysław -Dopiewiec-6.65
376221Wolff Maria ---6.53
37486Król Jakub -PoznańBluebirds6.53
39656Hajduk Jacek -OleśnicaBez Skorka6.49
40489Grabowski Marcin -PoznańLeśni Poznań6.42
412063Kaczmarek Anna -LesznoOrienteering Leszno6.30
421443Matelska Magdalena -Poznan-6.24
436244Korczyc Anna ---5.68
442202Dalecka Justyna ---5.13
441267Siedlecka Marta -Pogwizdów-5.13
466263Zielonka Berndeta ---5.00
46382Rycerska Marzena -IłowaArtemis5.00
48116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze4.75
48591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze4.75
50384Bagiński Paweł -ObrowoBagi Team4.69
51363Grodecki Sebastian -ChocianówChocianów4.46
52278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy3.93
536286Nieckarz Sebastian ---3.63
542030Galla Barbara ---3.38
556296Zaborowski Marcin ---3.16
56349Dudziak Karolina -LesznoOrienteering2.99
56425Smektała Justyna -Nowy BelęcinBukos2.99
58901Fałowska Wioletta -Gajków-2.89
596300Antkowiak Michał ---2.61
606320Bączyk Tomasz ---1.58
616322Wlaź Dariusz ---1.42