Orienteering Marathon Cup

 

IT Orient 2019

Organizer Cybercom Poland Sp. z o.o.
Place woj. mazowieckie - Lucień
Date 27 jul 2019
Headquarter Lucień 46, 09-504 Lucień
Web page http://itorient.pl
Regualation http://itorient.pl/regulamin/
Description Rowerowy oraz pieszy maraton na orientację na trasach Giga (ok. 100+ km), Mega (50+ km), Rodzinnej (25 km) oraz Pieszej (30 km). Profesjonalna impreza z rodzinną atmosferą. Charytatywne wpisowe, pomagamy dzieciakom z Fundacji Słonie na Balkonie. Zawody zaliczane do Pucharu Bike Orient.

Runners list

Route: Rodzinna 25
Start time
July 27, 2019, 1 p.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  

Runners list

Route: TP30
Start time
July 27, 2019, 1 p.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  

Runners list

Route: TR50
Start time
July 27, 2019, noon
Limit time
8
PK count
-
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  

Results

Route: TR100
Start time
July 27, 2019, noon
Limit time
8
PK count
-
Runners count
27
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 3139 Adam Wojciechowski - Piastów M - 29 29 - - 06:52:07 50.00 -   |   -
2 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - 29 29 - - 07:54:07 43.46 -   |   -
3 15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M - 29 29 - - 07:55:05 43.37 -   |   -
4 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - 28 28 - - 07:50:14 41.88 -   |   -
5 3910 Kamil Marczak - BIKE-TAXI.PL M - 28 28 - - 08:04:42 40.63 -   |   -
6 967 Paweł Słomka Warszawa Team360 M - 27 27 - - 07:59:39 39.18 -   |   -
7 783 Artur Zawadzki Marki - M - 26 26 - - 07:28:20 37.73 -   |   -
8 1096 Łukasz Senderek Warszawa Team 360° / Krakowska Wielka Pętla M - 25 25 - - 07:52:26 36.27 -   |   -
9 1296 Angelika Nieduziak Gołcza - K - 24 24 - - 07:50:52 50.00 -   |   -
10 1364 Witold Ciesielski Gdansk MR M - 23 23 - - 07:44:51 33.37 -   |   -
11 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M - 22 22 - - 07:56:20 31.92 -   |   -
12 3111 Adrian Nikonowicz - - M - 21 21 - - 07:39:24 30.47 -   |   -
13 297 Sebastian Wolny Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - 21 21 - - 07:41:50 30.31 -   |   -
13 853 Maciej Wolny Skoki - M - 21 21 - - 07:41:50 30.31 -   |   -
15 38 Tomasz Konieczny Lipka Grupa Rowerowa Lipka M - 21 21 - - 07:46:14 30.02 -   |   -
16 3685 Rafał Madej - :) M - 21 21 - - 07:56:25 29.38 -   |   -
16 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - M - 21 21 - - 07:56:25 29.38 -   |   -
18 2515 Marcin Prokop Żabia Wola - M - 20 20 - - 07:36:46 27.98 -   |   -
18 938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M - 20 20 - - 07:36:46 27.98 -   |   -
20 3662 Piotr Tiszbein SOPOT - M - 20 20 - - 07:38:48 27.86 -   |   -
21 3678 Alicja Tomaszczyk-Tiszbein - - K - 20 20 - - 07:39:04 41.67 -   |   -
22 2036 Michał Młynarkiewicz Wrocław Immotion Specialized Team Wrocław M - 19 19 - - 07:23:41 26.47 -   |   -
23 1098 Krzysztof Ciosek Opole - M - 19 19 - - 07:43:34 25.33 -   |   -
24 1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M - 19 19 - - 07:49:17 25.02 -   |   -
25 3869 Maciej Michalski Łódź - M - 18 18 - - 07:04:06 23.71 -   |   -
25 2523 Marcin Górecki - - M - 18 18 - - 07:04:06 23.71 -   |   -
27 3692 Hubert Rogowski - banderolka.pl M - 18 18 - - 08:04:27 20.75 -   |   -