Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Nocny Marek 2019

Organizer Adventure Sport Marek Galla
Place woj. kujawsko-pomorskie
Date 16 - 17 nov 2019
Headquarter
Web page http://rajdkonwalii.pl/nocnymarek
Regualation http://rajdkonwalii.pl/nocnymarek/regulamin
Description 8h rogaining
All participants count 72

Results

Route: TP8h
Start time
Nov. 16, 2018, 5:30 p.m.
Limit time
8
PK count
36
Runners count
72
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M - - 242 08:00:00 - 08:00:00 53.00 -   |   -
2 110 Karol Gostomczyk Studzienice RELAKS M - - 203 07:44:00 - 07:44:00 43.94 -   |   -
3 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - - 194 07:52:00 - 07:52:00 40.58 -   |   -
3 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW - - 194 07:52:00 - 07:52:00 40.58 -   |   -
5 27 Sebastian Wojciech Rokietnica Wilga Orient M - - 193 08:00:00 - 08:00:00 39.88 -   |   -
5 784 Wojciech Wiatr Poznań :) M - - 193 08:00:00 - 08:00:00 39.88 -   |   -
7 191 Tomasz Pryjma Warszawa funexsports MW - - 184 07:39:00 - 07:39:00 38.02 -   |   -
8 689 Diana Gordon Warszawa KU AZS WAT Warszawa K - - 174 07:46:00 - 07:46:00 35.95 -   |   -
8 687 Maciej Gędziorowski Warszawa KU AZS WAT Warszawa M - - 174 07:46:00 - 07:46:00 35.95 -   |   -
10 1366 Marek Malinowski Kurcze15 - M - - 148 07:57:00 - 07:57:00 30.58 -   |   -
11 343 Marcin Skawiński Oborniki - M - - 146 07:51:00 - 07:51:00 30.17 -   |   -
12 1364 Witold Ciesielski Gdansk MR M - - 144 07:55:00 - 07:55:00 29.75 -   |   -
13 206 Dorota Duszak Brwinów 2PU K - - 141 07:48:00 - 07:48:00 29.13 -   |   -
13 205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M - - 141 07:48:00 - 07:48:00 29.13 -   |   -
15 107 Paweł Wolniewicz Dąbrówka - M - - 136 07:32:00 - 07:32:00 28.10 -   |   -
16 4433 Ania Farbotko - - K - - 122 07:48:00 - 07:48:00 25.21 -   |   -
16 102 Artur Małowiński Bydgoszcz :-) MW - - 122 07:48:00 - 07:48:00 25.21 -   |   -
18 763 Tomasz Kowalski Bydgoszcz KTG Trawers MW - - 122 07:53:00 - 07:53:00 24.94 -   |   -
19 489 Marcin Grabowski Poznań Leśni Poznań M - - 120 07:56:00 - 07:56:00 24.53 -   |   -
20 1443 Magdalena Matelska Poznan - K - - 120 07:58:00 - 07:58:00 24.43 -   |   -
21 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M - - 119 08:01:00 - 08:01:00 24.23 -   |   -
22 4434 Grzegorz Raciborski - - M - - 111 07:43:00 - 07:43:00 22.60 -   |   -
22 4435 Michał Rudnicki - - M - - 111 07:43:00 - 07:43:00 22.60 -   |   -
24 1401 Tomasz Pająk Złotów Aboriginals M - - 106 07:08:00 - 07:08:00 21.58 -   |   -
25 672 Łukasz Gmurczyk Zlotow - M - - 106 07:13:00 - 07:13:00 21.33 -   |   -
26 4436 Waldemar FIJOR - - MW - - 106 07:58:00 - 07:58:00 19.32 -   |   -
27 502 Jarosław Wojciechowski Poznań Autsaider MW - - 98 06:10:00 - 06:10:00 17.86 -   |   -
27 503 Katarzyna Wojciechowska Poznań Autsaider KW - - 98 06:10:00 - 06:10:00 17.86 -   |   -
29 1487 Małgorzata Filipek Bydgoszcz Forest Gang K - - 98 07:50:00 - 07:50:00 14.06 -   |   -
29 4437 Patrycja Podemska - - K - - 98 07:50:00 - 07:50:00 14.06 -   |   -
29 4438 Robert Ptaszyński - - MW - - 98 07:50:00 - 07:50:00 14.06 -   |   -
32 1357 Edyta Szczepańska-Dolna Bydgoszcz Forest Gang Bydgoszcz KW - - 98 07:52:00 - 07:52:00 14.00 -   |   -
33 447 Marek Dolatowski Świebodzin i tak się zgubię M - - 94 07:56:00 - 07:56:00 13.43 -   |   -
33 4439 Olga Wache - - K - - 94 07:56:00 - 07:56:00 13.43 -   |   -
35 282 Maciej Tadeusz Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - - 93 07:15:00 - 07:15:00 13.29 -   |   -
35 297 Sebastian Wolny Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - - 93 07:15:00 - 07:15:00 13.29 -   |   -
37 1434 Kajetan Sakowicz Złotów, Pow. Złotowski Złotów M - - 93 08:14:00 - 08:14:00 11.70 -   |   -
38 4440 Radoslaw Glowinski - - M - - 92 07:05:00 - 07:05:00 11.58 -   |   -
38 4441 Sławomir Przastek - - M - - 92 07:05:00 - 07:05:00 11.58 -   |   -
40 1872 Szymon Pełszyński - - M - - 92 07:53:00 - 07:53:00 10.40 -   |   -
41 4442 Karol Kłodziński - - M - - 91 07:42:00 - 07:42:00 10.29 -   |   -
41 4443 Karolina Chojnacka - - K - - 91 07:42:00 - 07:42:00 10.29 -   |   -
43 4444 Michalina Studzińska - - K - - 90 07:51:00 - 07:51:00 10.17 -   |   -
43 4445 Kamila Dziennik - - K - - 90 07:51:00 - 07:51:00 10.17 -   |   -
45 1644 Mariusz Pełszyński - - M - - 88 07:53:00 - 07:53:00 9.95 -   |   -
46 4421 Klaudiusz Zawadzki Pobiedziska Wiewiór Adventure Team M - - 86 07:21:00 - 07:21:00 9.72 -   |   -
46 4446 Joanna Skrobała - - K - - 86 07:21:00 - 07:21:00 9.72 -   |   -
46 4447 Michał Miller - - M - - 86 07:21:00 - 07:21:00 9.72 -   |   -
49 1475 Jolanta Bagińska Obrowo Bagi Team K - - 86 07:30:00 - 07:30:00 9.53 -   |   -
49 820 Paweł Bagiński Obrowo Bagi Team M - - 86 07:30:00 - 07:30:00 9.53 -   |   -
49 974 Radosław Kucharczyk Warszawa - M - - 86 07:30:00 - 07:30:00 9.53 -   |   -
52 4448 Maciej Knopkiewicz - - M - - 79 07:48:00 - 07:48:00 8.75 -   |   -
52 4449 Patryk Olejniczak - - M - - 79 07:48:00 - 07:48:00 8.75 -   |   -
54 300 Monika Sokołowska Warszawa Zawsze Ostatni K - - 75 07:40:00 - 07:40:00 8.31 -   |   -
54 299 Przemysław Gawroński Warszawa Zawsze Ostatni M - - 75 07:40:00 - 07:40:00 8.31 -   |   -
56 1032 Jerzy Sokulski Kraków Klub Wysokogórski Kraków MW - - 73 07:45:00 - 07:45:00 8.09 -   |   -
57 4450 Jędrzej Piotrowski - - M - - 68 07:42:00 - 07:42:00 7.53 -   |   -
57 4451 Katarzyna Piotrowska - - K - - 68 07:42:00 - 07:42:00 7.53 -   |   -
59 147 Jerzy Krupowies Szczecin - MW - - 65 08:00:00 - 08:00:00 7.20 -   |   -
60 4478 Katarzyna Żebrowska Trzcianka - KW - - 63 07:23:00 - 07:23:00 6.98 -   |   -
60 4473 Tomasz Bednarczyk Trzcianka - M - - 63 07:23:00 - 07:23:00 6.98 -   |   -
62 504 Janusz Stocki Białe Błota Nogi Szybsze od Głowy MW - - 61 07:36:00 - 07:36:00 6.76 -   |   -
63 4454 Wiktoria Jarczak - - K - - 57 07:15:00 - 07:15:00 6.32 -   |   -
63 4455 Filip Sobecki - - M - - 57 07:15:00 - 07:15:00 6.32 -   |   -
63 4456 Jan Kuczkowski - - M - - 57 07:15:00 - 07:15:00 6.32 -   |   -
66 4457 Jerzy Nowachowicz - - MW - - 52 07:05:00 - 07:05:00 5.76 -   |   -
66 4458 Zdzisław Ratajczyk - - MW - - 52 07:05:00 - 07:05:00 5.76 -   |   -
66 4459 Michał Nowachowicz - - M - - 52 07:05:00 - 07:05:00 5.76 -   |   -
69 4460 Dominik Stolinski - - M - - 48 06:13:00 - 06:13:00 5.32 -   |   -
69 4461 Tomasz Nelke - - M - - 48 06:13:00 - 06:13:00 5.32 -   |   -
71 2014 Tomasz Kościelniak - - M - - 30 07:01:00 - 07:01:00 3.32 -   |   -
71 568 Adam Szych Rokietnica - M - - 30 07:01:00 - 07:01:00 3.32 -   |   -