Orienteering Marathon Cup

 

Orientiada 2019

Organizer KLUB SPORTOWY KS ACTIVUM SPORTS
Place woj. mazowieckie - Mińsk Mazowiecki
Date 27 jul 2019
Headquarter Mińsk Mazowiecki
Web page http://orientiada.ksactivumsports.pl/
Regualation
Description Orientiada jest imprezą na orientację, co oznacza, że trasa jest wyznaczona w postaci punktów kontrolnych (PK) zaznaczonych na mapie, którą zawodnicy dostają na krótko przed startem. W terenie na punktach kontrolnych znajdują się lampiony oraz perforatory, przy pomocy których w odpowiednim miejscu karty startowej należy ją „skasować”. Punktów jest na ogół kilkanaście, a warianty przebiegnięcia czy przejechania pomiędzy nimi każdy z uczestników wybiera sam na podstawie mapy. Brzmi skomplikowanie? Przekonaj się, że wcale tak nie jest.

Results

Route: TP50
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
22
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 110 Karol Gostomczyk Studzienice PLATINUM Ubezpieczenia M - - 1 06:06:00 - 06:06:00 48.00 -   |   -
2 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - - 1 06:26:00 - 06:26:00 44.17 -   |   -
2 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW - - 1 06:26:00 - 06:26:00 44.17 -   |   -
4 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - - 1 07:06:00 - 07:06:00 38.66 -   |   -
5 191 Tomasz Pryjma Warszawa funexsports MW - - 1 07:08:00 - 07:08:00 38.48 -   |   -
6 706 Jacek Wąsik Lublin cbfs MW - - 1 08:05:00 - 08:05:00 33.96 -   |   -
7 1560 Szymon Wadas - - M - - 1 08:14:00 - 08:14:00 33.34 -   |   -
8 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW - - 1 08:43:00 - 08:43:00 31.49 -   |   -
8 1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K - - 1 08:43:00 - 08:43:00 31.49 -   |   -
10 3711 Małgorzata Czeczott - UKA K - - 1 08:48:00 - 08:48:00 31.19 -   |   -
10 19 Hubert Puka Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu M - - 1 08:48:00 - 08:48:00 31.19 -   |   -
12 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M - - 1 09:08:00 - 09:08:00 30.05 -   |   -
12 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M - - 1 09:08:00 - 09:08:00 30.05 -   |   -
14 3783 Ireneusz Wiśniewski - - M - - 1 09:57:00 - 09:57:00 27.59 -   |   -
15 637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M - - 1 09:58:00 - 09:58:00 27.54 -   |   -
16 1424 Maciej Paszyn Warszawa 7 bkpow M - - 1 10:01:00 - 10:01:00 27.40 -   |   -
17 3784 Robert Kominek - - MW - - 1 10:04:00 - 10:04:00 27.27 -   |   -
18 201 Renata Łaska Zielonka KInO Stowarzysze KW - - 1 10:29:00 - 10:29:00 26.18 -   |   -
18 158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze MW - - 1 10:29:00 - 10:29:00 26.18 -   |   -
20 3785 Kinga Sadura - - K - - 1 11:20:00 - 11:20:00 24.22 -   |   -
21 319 Stanisław Olbryś Nasielsk KB Legionowo MW - - 1 11:36:00 - 11:36:00 23.66 -   |   -
22 1295 Andrzej Szymczak Ciechanów - M - - 1 12:35:00 - 12:35:00 21.81 -   |   -

Runners list

Route: TR100
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^