Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Waligóry 2019

Organizer Klub Turystyki Rowerowej BikeOrient
Place woj. małopolskie
Date 7 sep 2019
Headquarter
Web page https://www.rajdwaligory.pl/
Regualation
Description Trasy rowerowe: - Mega 50 km - Giga 100 km Trasy piesze: - trial 25 km - ultra 50 km

Results

Route: TP50
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
37
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M 91 18 18 06:53:30 - 06:53:30 47.50 -   |   -
1 2437 Piotr Leja Zakopane - M 107 18 18 06:53:30 - 06:53:30 47.50 -   |   -
3 149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M 118 18 18 07:20:00 - 07:20:00 43.29 -   |   -
4 3967 Barbara Skupień- Franczyk - - K 126 18 18 07:47:55 - 07:47:55 39.77 -   |   -
4 2800 Paweł Franczyk - - M 127 18 18 07:47:55 - 07:47:55 39.77 -   |   -
6 4 Łukasz Mirowski Wrocław - M 72 18 18 07:51:40 - 07:51:40 39.45 -   |   -
7 2450 Renata Pisarek Kraków - K 109 18 18 08:43:00 - 08:43:00 35.58 -   |   -
7 1058 Piotr Pisarek Kraków - MW 108 18 18 08:43:00 - 08:43:00 35.58 -   |   -
9 1046 Jacek Majkowski Kraków - M 120 18 18 08:47:26 - 08:47:26 35.28 -   |   -
10 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M 74 18 18 08:47:28 - 08:47:28 35.28 -   |   -
10 28 Mariusz Maryniak Kraków Compass Team M 89 18 18 08:47:28 - 08:47:28 35.28 -   |   -
12 99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M 17 18 18 08:57:47 - 08:57:47 34.60 -   |   -
13 2740 Mariusz Nowak - - M 59 18 18 09:49:02 - 09:49:02 31.59 -   |   -
13 2742 Tomasz Tuleja - - M 60 18 18 09:49:02 - 09:49:02 31.59 -   |   -
15 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie Run Team M 75 18 18 10:32:34 - 10:32:34 29.42 -   |   -
16 2806 Łukasz Piwowarczyk - - M 138 17 17 10:13:32 - 10:13:32 27.78 -   |   -
17 3980 Adam Gładki - Klubik Kaukaski M 92 16 16 10:16:58 - 10:16:58 26.15 -   |   -
18 66 Dariusz Rychlicki Wołkowyja Pogromcy kilometrów MW 14 16 16 10:32:34 - 10:32:34 25.50 -   |   -
18 2447 Sebastian Machowski Pagorzyna - M 16 16 16 10:32:34 - 10:32:34 25.50 -   |   -
20 637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M 86 15 15 10:35:54 - 10:35:54 23.91 -   |   -
21 610 Alicja Wojtala Wrocław Rajd Liczyrzepy K 52 14 14 10:31:43 - 10:31:43 22.31 -   |   -
21 592 Anna Rosłaniec Wrocław - K 53 14 14 10:31:43 - 10:31:43 22.31 -   |   -
23 567 Małgorzata Stolarek Bytom Strefa Byków K 84 14 14 10:48:32 - 10:48:32 21.74 -   |   -
23 910 Angelika Skutela Świerklaniec Strefa Byków Bytom K 85 14 14 10:48:32 - 10:48:32 21.74 -   |   -
25 2914 Tomasz Lewandowski - - MW 116 13 13 08:17:34 - 08:17:34 20.18 -   |   -
26 955 Dominik Talaga Kokotów - M 125 13 13 09:45:55 - 09:45:55 17.14 -   |   -
27 1104 Anna Falkiewicz Łódź - KW 48 13 13 10:03:28 - 10:03:28 16.64 -   |   -
27 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K 51 13 13 10:03:28 - 10:03:28 16.64 -   |   -
27 1105 Michał Falkiewicz Łódź - MW 49 13 13 10:03:28 - 10:03:28 16.64 -   |   -
30 3981 Martyna Piszczek - brak K 54 13 13 10:32:15 - 10:32:15 15.88 -   |   -
30 3982 Agata Kukfisz - brak K 55 13 13 10:32:15 - 10:32:15 15.88 -   |   -
32 2857 Krzysztof Hurman - - M 104 13 13 10:55:00 - 10:55:00 15.33 -   |   -
33 3866 Agnieszka Raczyńska - No to s..Run! K 79 10 10 10:36:51 - 10:36:51 11.79 -   |   -
33 3867 Magdalena Raczyńska - No to s..Run! K 80 10 10 10:36:51 - 10:36:51 11.79 -   |   -
33 3864 Ewa Biedrzycka - - K 81 10 10 10:36:51 - 10:36:51 11.79 -   |   -
33 3865 Karolina Jakóbowska - No to s..Run! K 82 10 10 10:36:51 - 10:36:51 11.79 -   |   -
33 3983 Marcin Pająk - no to s..Run! M 83 10 10 10:36:51 - 10:36:51 11.79 -   |   -

Results

Route: TR100
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
32
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - 25 25 - - 08:26:15 50.00 -   |   -
2 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - 25 25 - - 10:42:49 39.38 -   |   -
3 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - 25 25 - - 10:49:50 38.95 -   |   -
3 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - 25 25 - - 10:49:50 38.95 -   |   -
5 1072 Piotr Zarzycki Łódź KTR BikeOrient / ITOrient M - 24 24 - - 09:27:49 37.39 -   |   -
6 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M - 24 24 - - 10:34:32 33.46 -   |   -
7 3418 Maciek Konopiński - Bikeholicy M - 24 24 - - 10:54:00 32.47 -   |   -
8 837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M - 23 23 - - 10:21:57 31.11 -   |   -
9 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M - 22 22 - - 10:28:40 29.76 -   |   -
10 3745 Wojciech Jonas - Wyrwidęby M - 20 20 - - 09:01:44 27.06 -   |   -
11 1033 Mikołaj Książek Kraków - M - 20 20 - - 10:24:38 23.46 -   |   -
11 3931 Michał Melon - brak M - 20 20 - - 10:24:38 23.46 -   |   -
11 1028 Piotr Jakubas Kraków Rajd Hawran M - 20 20 - - 10:24:38 23.46 -   |   -
11 1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K - 20 20 - - 10:24:38 50.00 -   |   -
15 3845 Anna Kwitowska Warszawa - K - 20 20 - - 10:26:00 49.89 -   |   -
16 1262 Andrzej Żelasko Mielec - M - 20 20 - - 10:38:56 22.94 -   |   -
16 982 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS M - 20 20 - - 10:38:56 22.94 -   |   -
16 1005 Barbara Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS K - 20 20 - - 10:38:56 48.88 -   |   -
19 1296 Angelika Nieduziak Gołcza - K - 20 20 - - 10:56:01 47.61 -   |   -
20 3689 Tadeusz Szczepaniak - VerOn Team M - 19 19 - - 10:21:34 21.79 -   |   -
20 3710 Weronika Szczepaniak - VerOn Team K - 19 19 - - 10:21:34 45.23 -   |   -
22 2515 Marcin Prokop Żabia Wola - M - 18 18 - - 10:19:27 20.65 -   |   -
22 3693 Rafał Matera - - M - 18 18 - - 10:19:27 20.65 -   |   -
24 3932 Marcin Sobczak - Crossbikers M - 18 18 - - 10:45:26 19.81 -   |   -
25 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - 17 17 - - 09:41:30 18.71 -   |   -
26 1299 Michał Mączka Siemianowice Śląskie - M - 17 17 - - 09:51:02 18.41 -   |   -
26 975 Wojciech Pasiecznik Katowice Wounded Knee M - 17 17 - - 09:51:02 18.41 -   |   -
28 970 Wojciech Małodobry Miechów - M - 17 17 - - 10:08:36 17.88 -   |   -
29 938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M - 17 17 - - 10:41:47 16.96 -   |   -
29 1099 Renata Nowińska Łódź OrientAkcja K - 17 17 - - 10:41:47 40.47 -   |   -
31 884 Grzegorz Redo Głowno - M - 16 16 - - 10:27:00 15.96 -   |   -
31 883 Ewa Urbanik-Redo Głowno - K - 16 16 - - 10:27:00 38.09 -   |   -