Orienteering Marathon Cup

 

Skorpion 2019

Organizer Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Województwa Lubelskiego
Place woj. lubelskie - Skierbieszów
Date 15 - 17 feb 2019
Headquarter Skierbieszów, ul. Zamojska 8

Runners list

Route: TP 20
Start time
Feb. 16, 2019, 9 a.m.
Limit time
10
PK count
15
Runners count
68
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
676 Piotr Dobrowolski Lublin 2 LBOT M - - Jan. 10, 2019, 3:19 p.m.
535 Marcin Wolańczuk Warszawa - M - - Jan. 10, 2019, 8:17 p.m.
574 Grzegorz Szabała Lublin - M - - Jan. 10, 2019, 9:18 p.m.
1499 Jan Grosman Zamość UKS "Azymut" Gmina Zamość M - - Jan. 11, 2019, 12:18 a.m.
1981 Michał Szczęśniak - M - - Jan. 15, 2019, 8:54 p.m.
584 Arkadiusz Król Lublin - M - - Jan. 21, 2019, 11:57 a.m.
740 Tomasz Kawalec Goraj - M - - Jan. 21, 2019, 7:44 p.m.
2052 Piotr Papierz - M - - Jan. 23, 2019, 11:29 p.m.
2066 Anna Malanowska - K - - Jan. 26, 2019, 2:32 p.m.
2067 Adam Krochmal - M - - Jan. 26, 2019, 3:46 p.m.
671 Ela Malinowska Kolechowice - K - - Jan. 28, 2019, 9:13 p.m.
746 Katarzyna Toborek Lublin - K - - Jan. 28, 2019, 9:13 p.m.
735 Michał Toborek Lublin - M - - Jan. 28, 2019, 11:05 p.m.
679 Witold Zimny Łańcut - M - - Jan. 30, 2019, 10:31 p.m.
2089 Rafał Garbowski Białystok - M - - Jan. 31, 2019, 6:02 p.m.
2075 Janusz Kapecki Szczebrzeszyn - MW - - Jan. 31, 2019, 10:52 p.m.
732 Leszek Maliszewski Otwock Stryki-Byki M - - Feb. 1, 2019, 10:24 a.m.
2092 Ryszard Kuna Warszawa - M - - Feb. 1, 2019, 1:54 p.m.
558 Mateusz Niezabitowski Kraśnik - M - - Feb. 1, 2019, 3:04 p.m.
2094 Beata Somerschaf - KW - - Feb. 1, 2019, 7:54 p.m.
2096 Karol Macherzyński Kraków - M - - Feb. 2, 2019, 11:36 a.m.
1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K - - Feb. 2, 2019, 7:58 p.m.
1478 Grzegorz Gajek Czółna - M - - Feb. 3, 2019, 12:52 p.m.
2101 magdalena gajek - K - - Feb. 3, 2019, 12:58 p.m.
2100 Katarzyna Bosiak - K - - Feb. 3, 2019, 9:42 p.m.
2106 Robert Wybraniec - M - - Feb. 4, 2019, 11:42 a.m.
2102 Marcin Pszenniak - M - - Feb. 5, 2019, 8:14 p.m.
356 Dariusz Miśkiewicz Osowiec - MW - - Feb. 5, 2019, 9:12 p.m.
2108 Anna Świtalska - K - - Feb. 5, 2019, 9:23 p.m.
2109 Łukasz Prościński - M - - Feb. 6, 2019, 2:24 p.m.
2112 Dariusz Nurzyński - M - - Feb. 6, 2019, 11:38 p.m.
369 Arkadiusz Wołosz Warszawa - M - - Feb. 7, 2019, 10:23 a.m.
699 Paweł Kusz Vel Sobczuk Lublin - M - - Feb. 7, 2019, 2:05 p.m.
707 Rafał Łukaszuk Chełm - M - - Feb. 7, 2019, 2:25 p.m.
2115 Marek Oleksak - MW - - Feb. 7, 2019, 3:43 p.m.
571 Bartłomiej Deptus Krasnystaw - M - - Feb. 8, 2019, 9:02 a.m.
663 Krzysztof Stępniewski Lublin - M - - Feb. 8, 2019, 3:19 p.m.
675 Damian Kiełbasa Zamość UKS Azymut Siedliska Gmina Zamość M - - Feb. 8, 2019, 3:52 p.m.
2118 Krzysztof Raczkiewicz - M - - Feb. 8, 2019, 8:58 p.m.
2124 Mateusz Ambroziak - M - - Feb. 9, 2019, 5:09 p.m.
750 Łukasz Szymczak Lubartów - M - - Feb. 9, 2019, 7:48 p.m.
2107 Grzegorz Mitruk - M - - Feb. 9, 2019, 11:04 p.m.
761 Michał Ciepielowski Kraków - M - - Feb. 10, 2019, 12:15 p.m.
762 Aneta Drążek-Ciepielowska Kraków - K - - Feb. 10, 2019, 12:20 p.m.
601 Szymon Kłoczek Zamość UKS azymut siedliska gmina Zamość M - - Feb. 10, 2019, 1:53 p.m.
2120 Krzysztof Przesmycki - M - - Feb. 10, 2019, 5:36 p.m.
2127 Dagna Przesmycka - K - - Feb. 10, 2019, 5:43 p.m.
525 Ludwik Sieczkowski Franciszków - MW - - Feb. 10, 2019, 7:43 p.m.
2129 Miłosz Mazurek - M - - Feb. 10, 2019, 7:45 p.m.
526 Sławomir Mazgajczyk Radom - MW - - Feb. 10, 2019, 7:45 p.m.
680 Jerzy Stanicki Lublin - M - - Feb. 10, 2019, 8:03 p.m.
2132 Agnieszka Kolano - K - - Feb. 10, 2019, 9:15 p.m.
2134 Piotr Madejek - M - - Feb. 10, 2019, 10 p.m.
539 Michał Wolańczuk Zamość - M - - Feb. 10, 2019, 11:41 p.m.
737 Marzena Kawałek Lublin - KW - - Feb. 11, 2019, 2:05 p.m.
2137 Łukasz Nestorowicz - M - - Feb. 11, 2019, 2:50 p.m.
690 P P Lublin - M - - Feb. 12, 2019, 9:04 a.m.
2145 Anita Duda - K - - Feb. 12, 2019, 9:07 p.m.
2150 Marcin Barwinski - M - - Feb. 13, 2019, 12:54 p.m.
2154 Łukasz Kotuła - M - - Feb. 13, 2019, 1:24 p.m.
2155 Katarzyna Krupińska - K - - Feb. 13, 2019, 1:28 p.m.
2151 Katarzyna Wawrynek - K - - Feb. 13, 2019, 2:34 p.m.
747 Krzysztof Korpiela Lublin - MW - - Feb. 14, 2019, 10:35 a.m.
2160 Monika Kincel - K - - Feb. 14, 2019, 2:36 p.m.
506 Michał Krupiński Lublin - M - - Feb. 14, 2019, 7:01 p.m.
742 Anna Krawczyk Nowy Dwór - K - - Feb. 15, 2019, 11:13 a.m.
2116 Waldemar Razik - M - - Feb. 15, 2019, 8:13 p.m.
2167 Łukasz Wójcik - M - - Feb. 15, 2019, 10:09 p.m.

Results

Route: TP100
Start time
Feb. 15, 2019, 8 p.m.
Limit time
28
PK count
35
Runners count
20
Official results
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Position v ^ PK points Route time Penalty time Total time Links  
159 Marcin Hippner Gdańsk Morenka Team M - 1 35 - - 1 day, 0:06:00 -   |   -
141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - 2 35 - - 1 day, 2:30:00 -   |   -
1504 Krzysztof Borowiec Gdańsk Borówki M - 3 35 - - 1 day, 2:51:00 -   |   -
2123 Mariusz Pietrzak Piastów SKPB Warszawa M - 4 35 - - 1 day, 3:52:00 -   |   -
131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW - 5 33 - - 1 day, 3:01:00 -   |   -
236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M - 6 32 - - 1 day, 2:52:00 -   |   -
639 Jerzy Lekki Bielsko-Biała BB Runners MW - 7 30 - - 1 day, 0:09:00 -   |   -
722 Michał Kopczewski Warszawa - M - 8 27 - - 1 day, 1:31:00 -   |   -
731 Adam Skolimowski Żabokliki EuRoPol GAZ S.A. MW - 9 25 - - 1 day, 2:28:00 -   |   -
279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW - 10 25 - - 1 day, 3:54:00 -   |   -
99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M - 11 24 - - 21:26:00 -   |   -
276 Leszek Ścioch Warszawa - M - 11 24 - - 21:26:00 -   |   -
2077 Paweł Makoś Węgorzewo 11 Mazurski Pułk Artylerii M - 13 22 - - 1 day, 2:25:00 -   |   -
2029 Paweł Pałat Węgorzewo 11 Mazurski Pułk Artylerii M - 13 22 - - 1 day, 2:25:00 -   |   -
59 Michał Dubil Kłodnica Górna Rajd Źródeł Chodelki M - 15 21 - - 22:16:00 -   |   -
2306 Stanisław Olbryś - - MW - 16 14 - - 1 day, 3:21:00 -   |   -
319 Stanisławadam Olbryś Nasielsk KB Legionowo M - - - - - - -   |   -
2037 Tomasz Żuk Warszawa Zminioj gocie po powrocie M - - - - - - -   |   -
2136 Jacek Białas - M - - - - - - -   |   -
2051 Marcin Zając Warszawa - M - - - - - - -   |   -

Results

Route: TP50
Start time
Feb. 16, 2019, 8 a.m.
Limit time
16
PK count
25
Runners count
71
Official results
ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Position v ^ PK points Route time Penalty time Total time Links  
35 Tomasz Duda Warszawa - M - 1 25 - - 9:00:00 -   |   -
1533 Paweł Pakuła - - M - 2 25 - - 9:10:00 -   |   -
556 Adam Michalski Piaseczno - M - 3 25 - - 13:02:00 -   |   -
55 Andrzej Krochmal Warszawa HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga MW - 4 25 - - 13:27:00 -   |   -
6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - 5 25 - - 14:02:00 -   |   -
753 Anna Hołdakowska Warszawa - K - 5 25 - - 14:02:00 -   |   -
725 Michał Kukuła Lublin - M - 5 25 - - 14:02:00 -   |   -
202 Stanisław Ruchlicki Białystok - M - 8 25 - - 15:18:00 -   |   -
662 Andrzej Pająk Przybysławice - M - 9 25 - - 15:59:00 -   |   -
150 Jacek Balana Stare Babice - M - 10 25 - - 16:17:00 -   |   -
326 Piotr Szpakowski Dąbrowa BT Quand M - 11 24 - - 13:02:00 -   |   -
1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K - 12 24 - - 15:27:00 -   |   -
666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW - 13 24 - - 15:37:00 -   |   -
730 Marcin Stefaniuk Warszawa Maślaki M - 14 23 - - 13:37:00 -   |   -
685 Sławomir Frynas Lublin - M - 15 23 - - 15:44:00 -   |   -
2114 Marek Bojczuk - M - 15 23 - - 15:44:00 -   |   -
667 Ewa Misiaczek Warszawa - KW - 17 23 - - 16:02:00 -   |   -
695 Łukasz Siejko Lublin - M - 18 22 - - 10:48:00 -   |   -
2126 Kamil Niemczak - M - 19 22 - - 14:40:00 -   |   -
2141 Mateusz Jabłoński - M - 19 22 - - 14:40:00 -   |   -
560 Iza Osyszko Kobyle - K - 21 22 - - 15:26:00 -   |   -
201 Renata Łaska Zielonka KInO Stowarzysze KW - 22 20 - - 14:44:00 -   |   -
158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze MW - 22 20 - - 14:44:00 -   |   -
706 Jacek Wąsik Lublin cbfs MW - 24 20 - - 15:31:00 -   |   -
734 Robert Kamela Warszawa - M - 25 19 - - 10:01:00 -   |   -
2128 Sylwia Buczek - K - 26 19 - - 13:26:00 -   |   -
2099 Andrzej Rokoszewski - M - 27 18 - - 12:43:00 -   |   -
2130 Krzysztof Makowczyński - M - 27 18 - - 12:43:00 -   |   -
2307 Marek Makoła - - M - 27 18 - - 12:43:00 -   |   -
2156 Mariusz Motyka - MW - 30 17 - - 12:20:00 -   |   -
191 Tomasz Pryjma Warszawa funexsports MW - 31 16 - - 8:14:00 -   |   -
1261 Rysiek Pręcikowski Wieliczka - M - 32 16 - - 11:55:00 -   |   -
717 Marek Porębski Targowisko Dziewiąty M - 32 16 - - 11:55:00 -   |   -
2119 Katarzyna Łoniewska - K - 34 16 - - 14:09:00 -   |   -
754 Bartosz Kudlicki Tomaszów Lubelski Biuro Turystyczne QUAND M - 35 16 - - 14:20:00 -   |   -
2071 Małgorzata Krochmal - KW - 36 15 - - 10:53:00 -   |   -
2072 Grzegorz Krochmal - MW - 36 15 - - 10:53:00 -   |   -
693 Andrzej Smejda Warszawa - MW - 38 15 - - 12:21:00 -   |   -
702 Filip Smejda Warszawa - M - 38 15 - - 12:21:00 -   |   -
510 Marek Konopka Tarnogród Roztocze Cycling Team M - 40 15 - - 13:34:00 -   |   -
511 Daniela Węglińska Majdan Stary Roztocze Cycling Team KW - 40 15 - - 13:34:00 -   |   -
728 Artur Karaś Lublin - M - 40 15 - - 13:34:00 -   |   -
2111 Kamil Słowik - M - 43 15 - - 15:07:00 -   |   -
534 Wojciech Januszczyk Lublin - M - 43 15 - - 15:07:00 -   |   -
551 Jan Kamiński Lublin BIEGNĄCE BAŁWANKI M - 45 15 - - 15:22:00 -   |   -
562 Wojciech Koryciński Lublin BIEGNĄCE BAŁWANKI M - 45 15 - - 15:22:00 -   |   -
738 Tomasz Albiniak Kraśnik - M - 45 15 - - 15:22:00 -   |   -
2149 Karol Słomka - M - 45 15 - - 15:22:00 -   |   -
2308 Przemysław Osękowski - - M - 49 12 - - 11:23:00 -   |   -
2309 Dymitr Osękowski - - M - 49 12 - - 11:23:00 -   |   -
688 Michał Czacharowski Biłgoraj - M - 51 12 - - 12:17:00 -   |   -
2310 Paweł Pruszkowski - - M - 51 12 - - 12:17:00 -   |   -
2002 Paweł Krużyński Płock - M - 53 11 - - 15:08:00 -   |   -
2065 Maciej Krużyński - M - 53 11 - - 15:08:00 -   |   -
631 Przemysław Wojdat Otwock - M - 55 10 - - 7:11:00 -   |   -
2113 Wiesław Bać Racławówka - M - 56 9 - - 12:37:00 -   |   -
2033 Kamila Wieczorek Warszawa - K - 57 9 - - 13:51:00 -   |   -
2091 Artur Kołacz Warszawa - M - 57 9 - - 13:51:00 -   |   -
540 Marek Makola Warszawa - M - - - - - - -   |   -
1998 Paweł Antoni Pakuła - M - - - - - - -   |   -
332 Anna Sejbuk Siedlce - K - - - - - - -   |   -
513 Marcin Smoliński Rzeszów - M - - - - - - -   |   -
466 Pawel Pruszkowski Kraśnik UKS Traper Złocieniec M - - - - - - -   |   -
2110 Janusz Czarnobil - M - - - - - - -   |   -
2117 Przemyslaw Osekowski - M - - - - - - -   |   -
213 Olaf Kacprzycki Warszawa - MW - - - - - - -   |   -
726 Sławomir Toporowski Mińsk Mazowiecki MKB Dreptak MW - - - - - - -   |   -
739 Adam Buczek Biłgoraj - M - - - - - - -   |   -
2131 Michał Kukuła1 - - M - - - - - - -   |   -
1106 Katarzyna Karpa Warszawa Smashing pĄpkins K - - - - - - -   |   -
1108 Marcin Trzeciakiewicz Warszawa - M - - - - - - -   |   -