Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Czterech Żywiołów - Zima 2020

Organizer Stowarzyszenie na Rzecz Nieustajcego Rozwoju Vajra
Place woj. małopolskie - Bydlin
Date 18 jan 2020
Headquarter Szkoła Podstawowa ul. Legionów 32, Bydlin
Web page http://www.rajd.vajra.org.pl/
Regualation
Description Trasa TP50

Results

Route: TP50
Start time
Jan. 18, 2020, 9 a.m.
Limit time
12h
PK count
0
Runners count
46
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M - 30 30 06:48:00 - 06:48:00 41.50 -   |   -
2 4686 Rafał Bogacki Kraków - M - 30 30 07:25:00 - 07:25:00 37.67 -   |   -
3 4676 Zbigniew Rajtar Kraków - MW - 30 30 07:27:00 - 07:27:00 37.01 -   |   -
4 2025 Mariusz Opioła Brzesko Równia Pochyła M - 30 30 07:31:00 - 07:31:00 36.19 -   |   -
5 417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M - 30 30 07:40:00 - 07:40:00 35.48 -   |   -
5 1993 Łukasz Słomiany Katowice PIANA Z PYSKA M - 30 30 07:40:00 - 07:40:00 35.48 -   |   -
5 2232 Jakub Świętek - - M - 30 30 07:40:00 - 07:40:00 35.48 -   |   -
8 149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M - 30 30 08:08:00 - 08:08:00 33.44 -   |   -
9 2080 Janusz Majer - - M - 30 30 08:28:00 - 08:28:00 32.13 -   |   -
10 376 Sławomir Szczepański Poznań SS M - 30 30 08:48:00 - 08:48:00 30.91 -   |   -
11 505 Wojciech Wybraniec Bytom - M - 30 30 09:04:00 - 09:04:00 30.00 -   |   -
12 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M - 30 30 09:18:00 - 09:18:00 29.25 -   |   -
13 1983 Artur Moroń - - M - 30 30 09:20:00 - 09:20:00 29.14 -   |   -
14 490 Wojciech Robak Kobyle ZK Nowy Wiśnicz M - 30 30 09:28:00 - 09:28:00 28.73 -   |   -
14 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW - 30 30 09:28:00 - 09:28:00 28.73 -   |   -
16 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW - 30 30 09:53:00 - 09:53:00 27.52 -   |   -
17 4411 Magda Horova Praha, Czechy - KW - 30 30 10:23:00 - 10:23:00 26.20 -   |   -
18 514 Sławomir Adamczuk Kraków MKS Wyzwolenie M - 30 30 10:37:00 - 10:37:00 25.62 -   |   -
19 499 Daniel Stanowski Częstochowa Elton&Borys M - 30 30 10:38:00 - 10:38:00 25.58 -   |   -
20 2202 Justyna Dalecka - - K - 30 30 11:35:00 - 11:35:00 23.48 -   |   -
20 908 Arkadiusz Laskowski Wojkowice - M - 30 30 11:35:00 - 11:35:00 23.48 -   |   -
20 2279 Katarzyna Stanek - - K - 30 30 11:35:00 - 11:35:00 23.48 -   |   -
20 4826 Małgorzata Stolarek - - K - 30 30 11:35:00 - 11:35:00 23.48 -   |   -
20 350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M - 30 30 11:35:00 - 11:35:00 23.48 -   |   3Drerun
20 2452 Michał Stanek Bytom - M - 30 30 11:35:00 - 11:35:00 23.48 -   |   -
26 717 Marek Porębski Targowisko Dziewiąty M - 27 27 11:24:00 - 11:24:00 21.13 -   |   -
26 1261 Rysiek Pręcikowski Wieliczka - MW - 27 27 11:24:00 - 11:24:00 21.13 -   |   -
28 4827 Andrzej Toman - - MW - 24 24 11:01:00 - 11:01:00 18.79 -   |   -
29 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW - 22 22 11:36:00 - 11:36:00 17.22 -   |   -
29 1032 Jerzy Sokulski Kraków Klub Wysokogórski Kraków MW - 22 22 11:36:00 - 11:36:00 17.22 -   |   -
31 4828 Kamila Malewska - - K - 22 22 12:32:00 - 12:32:00 15.94 -   |   -
32 4829 Marcin Miklasz - - M - 22 22 12:33:00 - 12:33:00 15.92 -   |   -
33 1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K - 20 20 11:32:00 - 11:32:00 14.47 -   |   -
34 4830 Marcin Jurecki - - M - 20 20 12:04:00 - 12:04:00 13.83 -   |   -
35 949 Bartosz Słodowski Łaganów - M - 20 20 12:05:00 - 12:05:00 13.81 -   |   -
36 4119 Małgorzata Kruszek Katowice - K - 19 19 10:14:00 - 10:14:00 13.12 -   |   -
36 4120 Kamil Rogóż Katowice Przekoty M - 19 19 10:14:00 - 10:14:00 13.12 -   |   -
38 682 Krzysztof Urbański Kraków TAKADA bękarty M - 18 18 10:41:00 - 10:41:00 12.43 -   |   -
39 4831 Konrad Karpiński - - M - 17 17 07:43:00 - 07:43:00 11.74 -   |   -
40 3460 Gabriela Talaga - - K - 17 17 11:19:00 - 11:19:00 8.00 -   |   -
40 955 Dominik Talaga Kokotów - M - 17 17 11:19:00 - 11:19:00 8.00 -   |   -
42 4652 Ewa Ogrodowicz Łódź - K - 16 16 11:26:00 - 11:26:00 7.53 -   |   -
43 4832 Dawid Jawor - - M - 16 16 11:54:00 - 11:54:00 7.24 -   |   -
43 1296 Angelika Nieduziak Gołcza - K - 16 16 11:54:00 - 11:54:00 7.24 -   |   -
45 2857 Krzysztof Hurman - - M - 15 15 12:03:00 - 12:03:00 6.79 -   |   -
46 4833 Hora Vladimir - - MW - 13 13 11:34:00 - 11:34:00 5.88 -   |   -