Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Hawran 2020

Organizer Stowarzyszenie Towarzystwo z Beskidu Niskiego
Place woj. podkarpackie - Krempna
Date 3 oct 2020
Headquarter
Web page http://rajdhawran.pl
Regualation http://rajdhawran.pl/regulamin/
Description Rowerowa turystyczna – ok. 50 km ( limit czasu 7 h ) Rowerowa sportowa– ok. 100 km ( limit czasu 9,5 h )
All participants count 29

Results

Route: TR100
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
29
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 2633 Maciej Dubaj - - M - - 133 - - 09:33:00 50.00 -   |   -
2 5048 Justyna Frączek - brak K - - 127 - - 09:51:00 50.00 -   |   -
2 919 Łukasz Drewniak Kraków UltraAR Team M - - 127 - - 09:51:00 47.74 -   |   -
4 837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M - - 118 - - 09:57:59 44.36 -   |   -
5 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - - 113 - - 09:02:00 42.48 -   |   -
6 53 Wojciech Stolarczyk Zakopane - M - - 108 - - 09:21:59 40.60 -   |   -
7 5154 Dagmara Stolarczyk - Szybcy i Brudni K - - 104 - - 09:07:00 40.94 -   |   -
8 4136 Piotr Czerniawski Warszawa - M - - 103 - - 09:19:59 38.72 -   |   -
9 554 Piotr Jaśkiewicz Kraków Lunatycy M - - 102 - - 09:52:00 38.35 -   |   -
9 992 Paweł Gorczyca Bolechowice - M - - 102 - - 09:52:00 38.35 -   |   -
11 971 Staszek Korzec Kraków Bikeholicy M - - 93 - - 09:23:59 34.96 -   |   -
12 997 Karol Walczak Kraków - M - - 89 - - 09:12:59 33.46 -   |   -
12 1309 Artur Flis Lisia Góra Rajd Hawran M - - 89 - - 09:12:59 33.46 -   |   -
14 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - - 87 - - 09:12:59 34.25 -   |   -
14 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M - - 87 - - 09:12:59 32.71 -   |   -
16 5155 Marcin Górka - KPP Team M - - 84 - - 09:12:00 31.58 -   |   -
17 1767 Dominik Kowalewski - - M - - 83 - - 09:42:00 31.20 -   |   -
18 882 Daniel Staszewski Dąbrowa Górnicza - M - - 80 - - 09:23:59 30.08 -   |   -
19 1099 Renata Nowińska Łódź OrientAkcja K - - 75 - - 09:04:59 29.53 -   |   -
19 938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M - - 75 - - 09:04:59 28.20 -   |   -
21 5156 Krzysztof Mazur - KPP Team M - - 75 - - 09:12:00 27.84 -   |   -
22 5157 Marcin Konarzewski - Victoria Rąbień M - - 75 - - 09:29:59 26.96 -   |   -
23 5158 Radosław Mrozek - Bractwo J III S M - - 75 - - 09:33:00 26.82 -   |   -
23 5159 Adrian Wojtas - Bractwo J III S M - - 75 - - 09:33:00 26.82 -   |   -
23 5160 Marek Wszołek - Bractwo J III S M - - 75 - - 09:33:00 26.82 -   |   -
23 5161 Bartłomiej Zieliński - Bractwo J III S M - - 75 - - 09:33:00 26.82 -   |   -
23 5162 Maciej Przybycień - Bractwo J III S M - - 75 - - 09:33:00 26.82 -   |   -
28 3722 Jacek Skorupowski - Cenzus PRO Team M - - 67 - - 09:02:00 23.96 -   |   -
29 918 Przemysław Baster Kraków - M - - 56 - - 09:19:59 20.02 -   |   -