Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Wiosenne 360 2023 2023

Organizer Stowarzyszenie Team 360 Stopni
Place woj. mazowieckie - Kozienice
Date 7 may 2023
Headquarter Ul. Bohaterów Studzianek 30, 26-900 Kozienice
Web page https://wiosenne2023.team360.pl/pl
Regualation https://wiosenne2023.team360.pl/pl/node/14403
Description Cykliczna impreza, organizowana przez Team 360. W programie rywalizacja na dystansach: TP 10, TP 25, TP 50 oraz TR 20, TR 50 i TR 100. Jak zwykle - oferujemy zawody, podczas których wykorzystywane są mapy do orientacji sportowej. Pomiar czasu za pomocą systemu SI, fanty dla czempionów, dobra atmosfera dla wszystkich :)
All participants count 34
Results status Unofficial results

Results

Route TR100

Start time
-
Base time (+Late time)
-
PK count
-
Runners count
22
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal time
-116206Leszczyńska Olga ---2308:36:04
1-3911Kielak Hubert ---2306:27:11
-25393Czeczott Małgorzata -WarszawaSnowdog TrailTeam2108:44:48
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°2306:39:34
3-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team2306:40:15
-316207Brukwińska Magda ---2108:54:53
-41201Witkowska Ania 🥈-KatowiceOddział Patologii Sportu im. Królika Stefana2008:59:04
4-1072Zarzycki Piotr -ŁódźBikeOrient2307:10:49
5-2185Kielak Sławomir ---2307:23:42
6-2544Bogumił Dariusz ---2307:25:43
7-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy2308:19:07
8-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-2308:35:57
9-578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga2308:37:39
10-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina2308:44:21
11-14670Wysocki Przemysław --Catapult2308:44:29
12-5097Szypliński Michał -brakTeam 360°2308:44:43
13-14313Ścibor-Rylski Michał -Warszawa-2008:21:39
14-14463Niegowski Arkadiusz -WarszawaSPeCe2008:21:42
15-3693Matera Rafał ---1908:58:55
16-2515Prokop Marcin -Żabia Wola-1808:58:57
17-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-1808:59:09
18-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan1708:45:31

Route TP50

Start time
-
Base time (+Late time)
-
PK count
-
Runners count
12
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1191Pryjma Tomasz -Warszawafunexsports202006:28:19
2778Kowalik Marcin -Lublin-202007:48:19
3695Siejko Łukasz -Lublin4S202007:48:21
4158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze202007:58:39
51252Fidelak Paweł 🥈-Wrocław-202008:06:40
61097Suwara Mateusz -WrocławSP 66 Wrocław202008:10:27
716104Kaltenberg Cezary ---202008:36:43
814849Kaltenberg Norbert -Kraków-202008:36:45
91375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę151508:17:13
102360Lis Dominika --Na Skuśkę151508:17:15
112370Wasilewski Tomasz --Na Skuśkę151508:17:16
1215915Konarski Michał ---141405:45:48

Route TPh

Start time
-
Base time (+Late time)
-
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date

Route TR20

Start time
-
Base time (+Late time)
-
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date

Route TR50

Start time
-
Base time (+Late time)
-
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date

Route TPh

Start time
-
Base time (+Late time)
-
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date