Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

XXIII RAJD Z KOMPASEM 2023

Organizer Klub Imprez na Orienację ZKOMPASEM.PL
Place woj. pomorskie - STRZEPCZ, Gmina LINIA
Date 27 - 28 may 2023
Headquarter Szkoła Podstawowa w STRZEPCZU, ul. Derdowskiego 3
Web page https://zkompasem.pl/
Regualation
Description 🧭 Czołem Aktywni ‼ Rajd XXIII RAJD Z KOMPASEM już tuż, tuż... Zapraszamy Was Kochani do rywalizacji na Trasie Fioletowej TR100 Jest to nasza najdłuższa rajdowa trasa, uczestnicząca w Pucharze Polski w Maratonach Rowerowych na Orientację https://pmno.pl/pl/marathons/2023/cup/ 🧭 Nasi Uczestnicy zgodnie podkreślają, że dużą wartość ma dla nich przerwa w połowie dystansu (tzw. "stopczas") kiedy można się posilić w naszym wypasionym Rajdowym Bufecie. 🧭 Trasa Fioletowa TR 100 💜🚴 składa się z dwóch pętli, na każdej z nich kolejność zaliczania PK jest całkowicie dowolna. 🧭 Punkty tradycyjnie będą tak rozsiane, że wcale nie będzie to takie oczywiste jaką drogę wybrać Rywalizacja z pewnością będzie arcyciekawa- już teraz zapraszamy Was na linię startu w dniu 27 maja na godzinę 10:00 do STRZEPCZA, Gmina LINIA. 🧭 Szczegóły i zapisy: https://zkompasem.pl/xxiii-rajd-z-kompasem/
All participants count 40
Results status Unofficial results

Results

Route TR100

Start time
May 27, 2023, 10 a.m.
Base time (+Late time)
20 h
PK count
20
Runners count
40
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal time
1-16268Białogrodzki Kuba -GdyniaUrazisz się w stopę2006:18:59
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-2008:24:59
2-3090Piwakowski Wojciech ---2006:33:59
-23160Stencel Joanna ---2008:30:59
3-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF2007:16:00
3-4123Pachulski Leszek -Sopot-2007:16:00
-314324Friede Aleksandra --Frytka Dawaj1810:53:59
5-776Wesołowski Stefan 🥇-KołobrzegCobra Rajd Team2007:21:59
6-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan2008:00:59
7-3093Potocki Mirosław ---2008:05:59
8-3643Rekowski Karol ---2008:22:00
9-3105Luks Krzysztof ---2008:25:59
10-3991Jankowski Tomasz ---2008:27:59
11-5457Głowala Marek ---2008:30:59
12-3173Kauss Dawid ---2008:32:59
12-3172Cenkier Julian --SISU OWB Team2008:32:59
14-3097Potocki Robert ---2008:37:59
15-3240Burchard Marcin --KALISKA2008:41:59
16-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI2008:45:59
17-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-2009:07:59
18-5441Manthey Krzysztof -GdańskR3NO2009:31:59
19-16227Miller Bartosz --Zagubieni2010:25:59
19-16228Jemioł Marcin --Zagubieni2010:25:59
19-15211Jankowski Stanisław ---2010:25:59
22-16229Jakielaszek Michał --RoweRoza2011:17:59
23-4073Ilek Sławomir -olsztyn-2011:56:59
24-14940Boliński Marcin ---2012:10:59
24-14941Reiwer Łukasz ---2012:10:59
26-113Makowiec Sławomir -GdańskSzum Lasu2013:01:59
27-16230Zemfler Marcin ---1908:28:59
28-3426Dziamara Jarosław ---1810:53:59
28-3427Friede Daniel ---1810:53:59
30-5383Nikonowicz Adrian -Małe Gacno-1709:48:59
30-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-1709:48:59
30-16231Kletkiewicz Józef --Kletek1709:48:59
33-3188Florek Przemysław ---1608:24:59
34-15291Kachniarz Marcin --OLIMA PROJEKT1107:38:59
34-16232Kachniarz Maciej --treningteam1107:38:59
36-16233Gałęziewski Robert ---808:10:59
36-16234Kopyszke Grzegorz ---808:10:59