Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Results for TR in 2020 season

M/K Position v ^ Category First Name v ^ Last Name v ^ Team v ^ M TR v ^ K TR v ^
1 M Stefan Wesołowski Cobra Rajd Team 450.05 -
2 M Radosław Walentowski LosMaruderos 448.57 -
3 M Paweł Brudło KTE Tramp 422.13 -
4 M Krystian Jakubek Mitutoyo AZS Wratislavia 373.02 -
5 M Wojciech Hołdakowski - 369.61 -
6 M Bartłomiej Bober Harpagan 341.42 -
7 M Jarek Adamczyk Zbieranina z Niesięcina 331.45 -
8 M Piotr Buciak Team 360° 289.91 -
9 M Grzegorz Liszka Trezado BikeTires.pl 287.02 -
10 M Krzysztof Szawdzin - 263.82 -
11 M Marcin Witkowski ZASZYCI 260.85 -
12 M Andrzej Jacak IT Orient 259.96 -
13 M Sławomir Ćwirko STOPA SŁUPSK 256.71 -
14 M Marek Sadowski JMDekoratornia.pl 248.48 -
15 M Mariusz Rudnicki - 247.19 -
16 M Patryk Dobosz - 225.23 -
17 M Wojciech Paszkowski - 216.48 -
18 M Jarosław Wieczorek Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia 212.92 -
19 M Daniel Staszewski - 205.52 -
20 M Krzysztof Kowalski - 205.39 -
21 M Michał Rychlik OrientAkcja 203.78 -
22 M Tomasz Szot Harpagan/GR3miasto 196.66 -
23 M Tomasz Lipiński - 192.16 -
24 M Andrzej Buchajewicz MCkwadrat 188.90 -
25 M Tomasz Stefański Welocypedy 185.92 -
26 M Andrzej Smejda - 170.41 -
27 M Grzegorz Rygalski Welocypedy 170.12 -
28 M Marek Pachulski GREY WOLF 169.84 -
28 M Leszek Pachulski - 169.84 -
30 M Tomasz Sójka RKS Fiedorek 168.35 -
31 M Łukasz Mirowski - 167.06 -
32 M Robert Potocki - 166.40 -
33 M Olgierd Bagiński NORDA Active Team 152.07 -
34 M Marcin Krasuski - 151.54 -
35 M Piotr Niewęgłowski - 148.31 -
36 M Artur Zawadzki - 147.97 -
37 M Mikołaj Waliński - 147.68 -
38 M Mirosław Potocki - 147.54 -
39 M Daniel Block - 146.08 -
39 M Krzysztof Deptuła flypics.pl 146.08 -
41 M Maciej Kot Rajd Hawran 145.65 -
42 M Zbigniew Mossoczy BIKEBOARD 145.01 -
43 M Robert Belica T-Mobile Cycling Team 143.51 -
44 M Marcin Gryszkalis - 143.01 -
45 M Arkadiusz Śpionek PTC Pabianice 142.80 -
46 M Andrzej Żelasko - 139.27 -
47 M Bartosz Adamczyk Zdezorientowani MTBO Team 139.16 -
48 M Sławomir Makowiec - 138.73 -
49 M Wojciech Bróż - 135.94 -
50 M Tomasz Procek - 135.13 -
51 M Krzysztof Cecuła - 134.98 -
52 M Waldemar Dargacz - 132.07 -
53 M Mariusz Łosiewicz Morenka Team 131.18 -
54 M Krzysztof Luks - 129.21 -
55 M Krzysztof Mański EventyrTeam 125.80 -
56 M Marcin Białka - 123.94 -
57 M Łukasz Drewniak UltraAR Team 123.54 -
58 M Jarosław Kucza Pędzące Ślimaki 121.12 -
59 M Marcin Owczarski MMGO 118.75 -
60 M Marcin Burchard KALISKA 116.86 -
61 M Cezary Maj PGR Pabianice 115.62 -
62 M Rafał Helbik - 115.56 -
63 M Krzysztof Wiktorowski - 112.18 -
64 M Tomasz Waleńczak - 101.75 -
65 M Łukasz Sompoliński - 101.19 -
66 M Staszek Korzec Bikeholicy 98.08 -
67 M Wojciech Kapustka ArsBona 93.37 -
68 M Bartek Gajkowski WKS Wawel Kraków 92.33 -
68 M Łukasz Warmuz 3 razy 1404 92.33 -
70 M Tomasz Konieczny Grupa Rowerowa Lipka 90.77 -
71 M Adam Kot - 89.84 -
72 M Marcin Prokop - 89.41 -
73 M Franciszek Galla - 89.20 -
73 M Konrad Rochowski KS HADES 89.20 -
73 M Piotr Dopierała AR Poznań 89.20 -
76 M Michał Młynarkiewicz Immotion Specialized Team Wrocław 88.61 -
77 M Sebastian Beszterda Nietoperze Koszalin 88.21 -
78 M Jakub Szumański - 87.83 -
79 M Szymon Wojtczak Init 86.96 -
80 M Rafał Podleś - 86.90 -
80 M Robert Stanek RUDY KOT 86.90 -
82 M Jacek Kostrzewa tańczący z kompasem 85.69 -
83 M Piotr Jaśkiewicz Lunatycy 85.31 -
84 M Grzegorz Malicki T-Mobile Cycling Club 84.80 -
85 M Łukasz Wrona TOWANDA 83.28 -
86 M Paweł Ćwidak SKPT Gdańsk 82.92 -
87 M Piotr Tiszbein - 81.68 -
88 M Adrian Nikonowicz - 81.67 -
89 M Tomasz Zadworny - 80.86 -
90 M Krzysztof Melon-Mika Los Maruderos 80.71 -
91 M Bartłomiej Gonciarz Aktywny Ćmińsk 80.10 -
92 M Tomasz Popczyk - 79.59 -
93 M Tomasz Jankowski - 79.26 -
94 M Piotr Zarzycki KTR BikeOrient / ITOrient 79.05 -
95 M Stanisław Ruchlicki Britenet 78.10 -
96 M Piotr Marszałek InO SCI 75.80 -
97 M Dominik Kowalewski - 73.55 -
98 M Ciesielski Witold - 72.98 -
98 M Michał Złomańczuk - 72.98 -
100 M Michał Fiedosiuk - 72.55 -
100 M Czarek Wichniewicz Mokre Nogi 72.55 -
102 M Maciej Guguł - 72.54 -
103 M Łukasz Ballerstadt - 70.99 -
104 M Andrzej Piwakowski Harpagan 70.33 -
105 M Dawid Stolc Norda Active TEAM 69.15 -
106 M Zbigniew Kowal STOPA SŁUPSK, MORPOL 69.03 -
107 M Paweł Sadowski - 68.98 -
108 M Grzegorz Redo - 68.48 -
109 M Artur Moroń - 68.23 -
110 M Michał Bedyk IT Orient 67.59 -
111 M Roman Królikowski - 67.49 -
112 M Arkadiusz Dziewior Dziewiorki 66.96 -
113 M Maciej Pońc - 65.31 -
114 M Radosław Laskowski KS PIDRINA GDYNIA 64.74 -
115 M Bogumił Bardzik - 64.54 -
116 M Michał Bałchanowski Morenka Team 62.99 -
117 M Dawid Kauss - 62.31 -
117 M Grzegorz Gałązka Road to nowhere 62.31 -
117 M Julian Cenkier SISU OWB Team 62.31 -
120 M Jerzy Ścibisz - 61.46 -
121 M Grzegorz Czarny Szkoła Fechtunku ARAMIS 60.22 -
122 M Radek Bilski brak 58.23 -
123 M Przemysław Baster - 57.52 -
124 M Grzegorz Korpula - 56.79 -
125 M Rafał Matera - 56.76 -
125 M Krzysztof Rudnicki - 56.76 -
127 M Marcin Mińkowski - 55.83 -
128 M Piotr Gębarowski - 55.61 -
129 M Krzysztof Mierzwicki Mazurskie Tropy 52.77 -
130 M Artur Flis Rajd Hawran 52.49 -
130 M Karol Walczak - 52.49 -
132 M Krzysztof Lewosz - 51.85 -
133 M Maciej Konopinski Bikeholicy 51.38 -
134 M Krzysztof Siemieniuk Ślepe Kociaki Team 51.26 -
135 M Sławomir Kielak - 50.94 -
136 M Piotr Pisarek - 50.45 -
137 M Maciej Dubaj - 50.00 -
137 M Sebastian Mański Eventyr Team 50.00 -
139 M Dmytro Strashko - 49.65 -
139 M Nick Karpov - 49.65 -
141 M Janusz Urbanik - 48.89 -
142 M Krzysztof Wieszczeczyński - 48.67 -
143 M Andrzej Dzich Alive! 48.61 -
144 M Piotr Myszkiewicz - 47.64 -
145 M Daniel Friede - 47.63 -
145 M Jarosław Dziamara - 47.63 -
147 M Michał Ścibor-Rylski SPeCe 47.51 -
148 M Piotr Szaciłowski - 47.22 -
149 M Piotr Banaszkiewicz KTR BikeOrient 46.56 -
150 M Łukasz Sławski - 46.32 -
150 M Tomasz Sławski - 46.32 -
152 M Sebastian Zabielski STOPA Słupsk 45.76 -
153 M Maciej Kłosowicz - 45.36 -
154 M Sebastian Baszterda - 45.00 -
155 M Piotr Kuźniarowicz Wesołe Jeże 44.62 -
156 M Jacek Śmietański Recykling przede wszystkim 42.93 -
157 M Mikołaj Śmietański Recykling Przede Wszystkim 42.92 -
158 M Robert Halamus - 42.32 -
159 M Piotr Jakubik 31BLT 42.28 -
160 M Jacek Grundkowski - 42.17 -
161 M Lesław Grundkowski - 42.14 -
162 M Marek Redlarski - 42.05 -
163 M Leszek Herman-Iżycki - 42.01 -
164 M Michał Szypliński Team 360° 40.75 -
165 M Wojciech Stolarczyk - 40.60 -
166 M Rafał Kucharski - 40.59 -
167 M Marcin Banach 3Gravity 40.58 -
168 M Patryk Szymański Napier...Acze 40.08 -
169 M Dariusz Poślednik - 40.07 -
170 M Bartłomiej Kowalczyk brak 39.70 -
171 M Krzysztof Hapczyn Niedzielna Grupa Rowerowa 39.66 -
171 M Grzegorz Dominik Niedzielna Grupa Rowerowa 39.66 -
173 M Piotr Czerniawski - 38.72 -
174 M Paweł Gorczyca - 38.35 -
175 M Artur Semsch KS Pidrina 38.22 -
176 M Paweł Olszański - 37.89 -
177 M Bartosz Majtczak RWD 37.86 -
178 M Michał Wesołowski www.dimen.pl 37.05 -
178 M Łukasz Skraburski - 37.05 -
180 M Sławomir Wejher - 35.99 -
181 M Michał Mączka - 35.82 -
182 M Grzegorz Szawkało Sąsiedzi 34.87 -
183 M Dariusz Błaszczyk - 34.55 -
184 M Jacek Hajduk Bez Skorka 34.54 -
185 M Maciek Kotwa - 34.43 -
185 M Kamil Kowalewski - 34.43 -
187 M Marcin Kromer - 34.38 -
188 M Cezary Marczak - 34.25 -
189 M Rafał Fałowski - 33.48 -
190 M Gabriel Bujakiewicz On-Sight 33.16 -
191 M Maciej Konopiński Bikeholicy 33.13 -
192 M Tomasz Arkuszewski DZTZKLSNU 32.82 -
193 M Krzysztof Ciosek - 32.77 -
194 M Seweryn Kucharczyk - 31.99 -
195 M Marcin Górka KPP Team 31.58 -
196 M Arkadiusz Duszak 2PU 31.27 -
197 M Maciek Złotnicki - 31.12 -
198 M Jakub Zwoliński Snowdog Trailteam.Pl 31.04 -
199 M Daniel Paciorek brak 30.90 -
200 M Grzegorz Kwiatek brak 30.90 -
201 M Marek Wąsik Akademicki Klub Górski Halny 30.83 -
202 M Paweł Cichoń KOPER Architektura 29.76 -
203 M Grzegorz Maruszak Szalone naleśniki 28.55 -
203 M Maciej Hadyś Szalone naleśniki 28.55 -
203 M Józef Kotowski Szalone naleśniki 28.55 -
206 M Jakub Bielewicz - 28.00 -
207 M Zbigniew Bohdanowicz SPeCe 27.84 -
207 M Aleksander Wojtasik - 27.84 -
207 M Arkadiusz Niegowski SPeCe 27.84 -
210 M Krzysztof Mazur KPP Team 27.84 -
211 M Wojciech Małodobry - 27.41 -
212 M Andrzej Barszczewski JEŹDŹCY APOKALIPSY 27.35 -
213 M Przemysław Lesman PTC Pabianice 27.18 -
214 M Sebastian Gibiec - 27.07 -
215 M Marcin Konarzewski Victoria Rąbień 26.96 -
216 M Marek Wszołek Bractwo J III S 26.82 -
216 M Maciej Przybycień Bractwo J III S 26.82 -
216 M Bartłomiej Zieliński Bractwo J III S 26.82 -
216 M Radosław Mrozek Bractwo J III S 26.82 -
216 M Adrian Wojtas Bractwo J III S 26.82 -
221 M Łukasz Czaja - 26.37 -
221 M Michał Roszkowski - 26.37 -
223 M Przemek Ferdek - 26.36 -
224 M Tomasz Wróblewski - 25.21 -
225 M Piotr Koperski tańczący z kompasem 24.52 -
226 M Jacek Skorupowski Cenzus PRO Team 23.96 -
227 M Grzegorz Bogucki - 23.62 -
228 M Jarosław Wojciechowski Autsaider 23.23 -
229 M Adam Majchrzak brak 23.22 -
230 M Konrad Gruda - 22.69 -
231 M Krzysztof Kletkiewicz - 22.58 -
232 M Mateusz Cieślicki AZYMUT TEAM 22.57 -
233 M Marcin Tomaszewski - 22.18 -
234 M Michał Adamczyk Tytani znad Grabi 21.94 -
234 M Wojciech Wodzyński Tytani znad Grabi 21.94 -
236 M Tadeusz Szczepaniak VerOn Team 21.77 -
237 M Michał Sikora Seta i galareta 21.61 -
238 M Dariusz Miśkiewicz - 21.29 -
238 M Arkadiusz Wołosz - 21.29 -
240 M Wojciech Pasiecznik Wounded Knee 21.21 -
241 M Krzysztof Kopacz - 20.96 -
242 M Krzysztof Pieczara - 20.78 -
242 M Leszek Skrudlik - 20.78 -
244 M Krzysztof Pyta - 20.62 -
245 M Igor Kielak Tłuszcz 20.32 -
246 M Mateusz Nycz Wataha 19.23 -
247 M Piotr Nycz Wataha 19.22 -
247 M Piotr Wiewiórski Wataha 19.22 -
247 M Paweł Mirowski Wataha 19.22 -
247 M Dawid Wiewiórski Wataha 19.22 -
251 M Bogusz Raczyński Rodzinna Grupa Rowerowa 17.94 -
252 M Michał Mańczak LumbaGO 16.58 -
252 M Tomasz Sokołowski - 16.58 -
254 M Dobromir Korzewski Włóczymordy 15.86 -
255 M Wojciech Piwakowski - 15.13 -
256 M Paweł Sadowski STOPA SŁUPSK 14.88 -
257 M Mariusz Szczerbiński Niedzielna Grupa Rowerowa 14.05 -
258 M Szymon Gradka GFT Racing Team 13.65 -
259 M Grzegorz Rajca brak 12.53 -
260 M Cezariusz Rytych brak 12.30 -
261 M Adam Gulbinowicz - 11.84 -
262 M Marcin Kędziora - 9.23 -
263 M Ryszard Borko KS Pidrina Gdynia 8.07 -
264 M Karol Hala Browar Kaszubski Bytów 4.79 -
264 M Piotr Jaś - 4.79 -
264 M Przemysław Florek - 4.79 -
1 K Ewa Adamczyk Zbieranina z Niesięcina - 482.53
2 K Kamila Truszkowska - - 276.50
3 K Magdalena Dudek Motorola Bike Team/Rajd Hawran - 220.00
4 K Renata Nowińska OrientAkcja - 217.88
5 K Alicja Tomaszczyk-Tiszbein - - 187.58
6 K Agnieszka Kucza Pędzące Ślimaki - 168.44
7 K Justyna Frączek brak - 150.00
8 K Joanna Konieczna Grupa Rowerowa Lipka - 147.49
9 K Danuta Blank TOWANDA - 143.60
10 K Ewa Urbanik-Redo - - 128.58
11 K Anna Rychlik OrientAkcja - 125.03
12 K Krystyna Konieczna - - 100.00
12 K Marta Drzeżdżon - - 100.00
14 K Barbara Nieścioruk - - 92.31
15 K Iwona Dziewior Dziewiorki - 91.72
16 K Dorota Kwiatkowska brak - 83.33
17 K Barbara Czarny Szkoła Fechtunku ARAMIS - 82.80
18 K Paulina Rożek - - 79.74
19 K Karolina Rosińska RWD - 78.50
20 K Marzka Janerka - - 76.67
21 K Weronika Biała - - 68.76
22 K Ania Witkowska Klub Królika Stefana - 50.00
22 K Agata Motyl-Adamczyk Zdezorientowani MTBO Team - 50.00
22 K Nowacka Elżbieta Nietoperze Koszalin / Roweria - 50.00
25 K Małgorzata Czeczott UKA - 45.20
26 K Weronika Szczepaniak VerOn Team - 45.12
27 K Elżbieta Nowacka Nietoperze Koszalin - 45.00
28 K Lidka Hajduk Bez Skorka - 43.97
29 K Katarzyna Marczak - - 43.59
30 K Katarzyna Sochacka - - 43.14
31 K Dagmara Stolarczyk Szybcy i Brudni - 40.94
32 K Iwona Wilkowska JEŹDŹCY APOKALIPSY - 39.49
33 K Joanna Owczarz Włóczymordy - 38.46
34 K Katarzyna Dominiak Rodzinna Grupa Rowerowa - 37.22
35 K Kinga Guźniczak - - 35.63
36 K Anna Kowalska - - 34.38
37 K Edyta Barnik - - 31.16
38 K Agnieszka Falaszek Kung-fu Panda - 18.67