Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Results for TR in 2020 season

M/K Position v ^ Category First Name v ^ Last Name v ^ Team v ^ M TR v ^ K TR v ^
1 M Paweł Brudło KTE Tramp 100.00 -
2 M Krystian Jakubek Mitutoyo AZS Wratislavia 96.71 -
3 M Konrad Rochowski KS HADES 89.20 -
3 M Franciszek Galla - 89.20 -
3 M Piotr Dopierała AR Poznań 89.20 -
6 M Łukasz Mirowski - 88.26 -
7 M Krzysztof Cecuła - 84.98 -
8 M Stefan Wesołowski Cobra Rajd Team 84.17 -
9 M Piotr Zarzycki KTR BikeOrient / ITOrient 79.05 -
10 M Tomasz Szot Harpagan/GR3miasto 78.12 -
11 M Mariusz Rudnicki - 77.19 -
11 M Krzysztof Kowalski - 77.19 -
11 M Patryk Dobosz - 77.19 -
14 M Marcin Witkowski ZASZYCI 76.26 -
15 M Krzysztof Mański EventyrTeam 75.80 -
15 M Łukasz Drewniak UltraAR Team 75.80 -
15 M Piotr Marszałek InO SCI 75.80 -
18 M Marcin Białka - 73.94 -
19 M Maciej Kot Rajd Hawran 73.01 -
20 M Maciej Guguł - 72.54 -
21 M Jarek Adamczyk Zbieranina z Niesięcina 70.68 -
22 M Arkadiusz Dziewior Dziewiorki 66.96 -
23 M Daniel Staszewski - 64.64 -
24 M Marek Sadowski JMDekoratornia.pl 62.31 -
25 M Piotr Niewęgłowski - 61.85 -
25 M Robert Belica T-Mobile Cycling Team 61.85 -
27 M Radosław Walentowski LosMaruderos 61.38 -
28 M Andrzej Smejda - 60.45 -
29 M Grzegorz Czarny Szkoła Fechtunku ARAMIS 60.22 -
29 M Andrzej Żelasko - 60.22 -
31 M Tomasz Sójka RKS Fiedorek 59.55 -
32 M Marcin Gryszkalis - 57.26 -
33 M Michał Rychlik OrientAkcja 56.80 -
34 M Andrzej Jacak IT Orient 56.35 -
35 M Krzysztof Melon-Mika Los Maruderos 55.43 -
36 M Krzysztof Wiktorowski - 53.14 -
37 M Bogumił Bardzik - 52.22 -
38 M Jarosław Kucza Pędzące Ślimaki 51.92 -
39 M Nick Karpov - 49.65 -
39 M Dmytro Strashko - 49.65 -
41 M Grzegorz Liszka Trezado BikeTires.pl 48.08 -
42 M Piotr Myszkiewicz - 47.64 -
43 M Tomasz Sławski - 46.32 -
43 M Łukasz Sławski - 46.32 -
45 M Dominik Kowalewski - 42.35 -
46 M Michał Młynarkiewicz Immotion Specialized Team Wrocław 39.26 -
47 M Przemysław Baster - 37.49 -
48 M Łukasz Skraburski - 37.05 -
48 M Michał Wesołowski www.dimen.pl 37.05 -
50 M Andrzej Barszczewski JEŹDŹCY APOKALIPSY 27.35 -
51 M Krzysztof Ciosek - 20.29 -
52 M Wojciech Paszkowski - 18.09 -
53 M Krzysztof Szawdzin - 8.38 -
54 M Roman Królikowski - 1.76 -
1 K Magdalena Dudek Motorola Bike Team/Rajd Hawran - 100.00
2 K Ewa Adamczyk Zbieranina z Niesięcina - 96.82
3 K Iwona Dziewior Dziewiorki - 91.72
4 K Barbara Czarny Szkoła Fechtunku ARAMIS - 82.80
5 K Agnieszka Kucza Pędzące Ślimaki - 72.61
6 K Iwona Wilkowska JEŹDŹCY APOKALIPSY - 39.49