Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Grassor 2010

Organizator North Team Szczecin
Miejsce woj. zachodniopomorskie - Człopa
Data 19 - 20 cze 2010
Adres bazy
Strona www
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 47
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
11
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
11158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat100.00
2155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team93.12
3940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-892.29
42516Kawecki Marek -Niewodnica Nargilewska Kolonia-85.04
5191Pryjma Tomasz -Warszawafunexsports82.63
67153Fudro Edward 🥇---79.51
6279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-79.51
8603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga76.26
910Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo74.46
108766Czerniawski Kazimierz ---71.96
10461Kłosowicz Maciej -Poznańfurious goats71.96

Trasa TR300

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
31
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-13089Stanek Asia 🥇---100.00
2-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki96.00
2-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl96.00
-214592Kinowska Katarzyna -Gdańsk-96.00
-3312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-92.00
-39531Wojciechowska Urszula 🥇---92.00
4-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka90.00
5-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-88.00
-512805Kłopocińska Agnieszka 🥈---88.00
-667Konieczna Krystyna -Lipka-86.00
6-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT86.00
7-225Pionk Michał -Wejherowo-84.00
8-7154Nalazek Marcin ---82.00
9-142Jachymek Bartłomiej -WarszawaJacekBiega Running Team80.00
10-4493Dusza Krzysztof -WrocławO jeden PK za daleko79.00
11-10187Jaskuła Arkadiusz ---78.00
12-3128Świetlik Krzysztof ---77.00
12-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team77.00
12-772Papis Leszek -SłupskTroll Team77.00
15-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-74.00
16-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI73.00
17-13319Bieleszuk Filip ---72.00
18-7Zadworny Tomasz -Łódź-71.00
19-12910Bobiński Robert ---70.00
20-13085Pokojnikow Michał ---69.00
21-13329Putresza Sławek ---68.00
22-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan67.00
23-136Żegliński Grzegorz -SzczecinCała Naprzód66.00
24-1745Wielakin Dariusz ---65.00
25-918Baster Przemysław -Kraków-64.00

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
5
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
18801Łuczko Grzegorz 🥇---50.00
2654Jaskuła Kornel -WichrówTeam 360°15.93
314246Unolt Tomasz ---8.19
37332Unolt Michał ---8.19
57615Niezgódka Bartosz ---7.09