Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Funex Orient 2011

Organizator Fundacja Extreme Sports
Miejsce woj. kujawsko-pomorskie - Brodnica
Data 25 - 27 lis 2011
Adres bazy
Strona www
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 105
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
21
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team100.00
2940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-896.66
39818Koniukhov Taras ---96.27
310385Kurilnyj Maksym ---96.27
51158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat91.13
65470Skolimowska Katarzyna 🥈---84.00
7578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga81.43
79444Michalczyk Marek ---81.43
9312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-72.00
107172Chuderski Łukasz ---61.08
11731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.58.42
1210383Olivson Oleksandr ---55.77
1310566Bilan Olena ---52.00
149267Giełzak Sabina 🥇---48.00
1514591Noga Witold -Gdańsk-47.80
168768Kotlarz Paweł ---39.83
177980Wasiela Jacek ---34.52
184092Kacprzak Paweł ---31.87
19603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga23.90
207662Majek Jarosław ---15.93
207408Runowski Jakub ---15.93

Trasa TR200

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
33
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl100.00
-13089Stanek Asia 🥇---100.00
-29531Wojciechowska Urszula 🥇---96.00
2-301Paszkowski Wojciech -Białystok-96.00
-313033Mróz Monika 🥉---92.00
3-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet92.00
4-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp90.00
-441Kosmala Monika -Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel90.00
5-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT88.00
-511780Zadworna Katarzyna ---88.00
6-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI86.00
7-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team84.00
7-772Papis Leszek -SłupskTroll Team84.00
7-3128Świetlik Krzysztof ---84.00
10-3161Grześ Tomasz ---79.00
10-7842Jakubiniec Mariusz ---79.00
12-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka77.00
13-3164Nowaczyk Michał 🥉--We mgle po łydki76.00
14-7Zadworny Tomasz -Łódź-75.00
15-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-74.00
16-3885Nowak Andrzej -WARSZAWA-73.00
16-3870Nowak Piotr -LEGIONOWOGERAPPA73.00
18-12636Eckstein Maciej ---71.00
19-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO70.00
20-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl69.00
21-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura68.00
22-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan67.00
23-136Żegliński Grzegorz -SzczecinCała Naprzód66.00
24-36Mierzwicki Krzysztof -WarszawaMazurskie Tropy65.00
25-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM64.00
26-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos63.00
27-12860Otto Ryszard ---62.00
--10841Moraczyński Grzegorz ---61.00

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
51
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
18120Karolczak Piotr ---50.00
19457Panejko-Wanat Katarzyna ---50.00
39140Wanat Wojciech 🥈---49.06
48796Pycz Daniel ---43.91
5110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS43.00
510677Ertel Radosław ---43.00
58819Banach Tomasz ---43.00
87153Fudro Edward 🥇---41.14
910084Antoniak Tadeusz ---39.51
103139Wojciechowski Adam -PiastówPiastów39.21
113647Kupczak Grzegorz ---38.28
111128Zaremba Marek -BaranówKAMIKADZE38.28
1310Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo37.79
1410681Mikulski Łukasz ---36.47
156862Kowalczyk Mariusz ---35.91
151010Mański Krzysztof -ŻoryEventyrTeam35.91
171178Nowak Laura 🥇-Świnoujście-33.65
187405Wroński Krzysztof ---33.02
19109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra32.91
20123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy32.76
2110713Sadrak Michał ---32.71
217288Krasoń Marcin ---32.71
23461Kłosowicz Maciej -Poznańfurious goats32.45
2410080Sójka Wojciech ---32.40
25817Sołtys Maciej -ChełmżaSKARMAT Toruń31.96
269477Sadowska Anna 🥈---31.79
275080Wiktorzak Tomasz -Główczyce-31.19
27763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers31.19
2922Rafalska Joanna 🥉-Jelenia Góradrużyna górskiego Skrzata30.56
302338Domański Robert -Jelenia Góradrużyna górskiego Skrzata29.99
31142Jachymek Bartłomiej -WarszawaJacekBiega Running Team29.35
3210098Naskręt Arkadiusz ---28.75
338767Kozioł Dagmara 🥇---27.12
3410749Ossowski Adam ---26.61
341366Malinowski Marek -Kurcze15-26.61
3610752Trzciński Przemysław ---25.95
3653Stolarczyk Wojciech -Zakopane-25.95
388156Niewczas Agnieszka ---24.65
388908Skompska Anna ---24.65
4010692Janota Tadeusz ---16.87
4110148Pietrzak Michał ---15.95
422553Balcerkiewicz Adam ---15.82
42313Grabski Patryk -WarszawaPolarnyj15.82
4410112Dercz Piotr ---14.38
456734Choiński Paweł ---11.42
467995Górniaczyk Jacek ---11.26
466037Skupień Andrzej ---11.26
4810399Żyto Maciej ---10.13
498006Kociołek Ireneusz ---9.01
5010849Boiński Wojciech ---5.83
517257Andrzejczak Maciej ---4.37