Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Jesienne Trudy 2011

Organizator Stargardzki Klub Orientacji "15 Południk"
Miejsce woj. zachodniopomorskie - Cieszyno
Data 23 - 25 wrz 2011
Adres bazy
Strona www
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 83

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
13
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
17247Trykozko Anna 🥇---100.00
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi100.00
35470Skolimowska Katarzyna 🥈---87.75
4940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-881.01
51392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-79.90
51158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat79.90
71359Kędziora Robert 🥈-KarczewkoPAGANRUNNER59.96
8183Ścibisz Jerzy -Szczecin-55.42
95855Bolanowski Jan ---51.56
103147Noga Witold 🥇---46.16
10279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-46.16
12731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.39.24
132556Kozłowski Jan ---30.19

Trasa TR200

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
27
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
-13089Stanek Asia 🥇---100.00
1-3139Wojciechowski Adam --Piastów100.00
-241Kosmala Monika -Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel96.00
2-301Paszkowski Wojciech -Białystok-96.00
3-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl92.00
-311780Zadworna Katarzyna ---92.00
-413286Piotrowska Magda ---90.00
4-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp90.00
4-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-90.00
6-7Zadworny Tomasz -Łódź-86.00
7-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO84.00
8-1366Malinowski Marek -Kurcze15-82.00
9-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos80.00
9-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos80.00
11-772Papis Leszek -SłupskTroll Team78.00
11-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine78.00
11-3128Świetlik Krzysztof ---78.00
11-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team78.00
15-3273Marcinkiewicz Mariusz ---74.00
16-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI73.00
17-13090Olszewski Zenon Michał ---72.00
18-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura71.00
19-12860Otto Ryszard ---70.00
20-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT69.00
21-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM68.00
22-12644Dreslewski Piotr ---67.00
23-7257Andrzejczak Maciej ---66.00

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
43
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
114Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36050.00
19477Sadowska Anna 🥈---50.00
31178Nowak Laura 🥇-Świnoujście-48.64
48006Kociołek Ireneusz ---46.57
58997Rupar Beata ---45.97
622Rafalska Joanna 🥉-Jelenia Góradrużyna górskiego Skrzata45.25
712Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team44.80
810877Groza Katarzyna 🥇---43.13
99203Marianowski Marcin ---42.84
1010536Jędra Bogumił ---37.39
107153Fudro Edward 🥇---37.39
12159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team36.24
13185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-34.95
14319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo34.74
158766Czerniawski Kazimierz ---30.91
167615Niezgódka Bartosz ---30.43
177405Wroński Krzysztof ---30.07
187993Szkudlarek Szymon ---29.97
181318Kucharski Tomasz -Santok-29.97
208790Hyla Tomasz ---29.86
2110680Rupar Grzechu ---28.42
22173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna28.02
22196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna28.02
242338Domański Robert -Jelenia Góradrużyna górskiego Skrzata27.97
25763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers26.50
2510750Kilar Grzegorz ---26.50
25178Waś Robert -MyślibórzTeam Myślibórz26.50
2510077Szczepaniak Zbigniew ---26.50
295080Wiktorzak Tomasz -Główczyce-24.93
297995Górniaczyk Jacek ---24.93
294640Paszczyński Rafał -Racibórz-24.93
2910757Gęsikiewicz Dariusz ---24.93
337996Gajewski Piotr ---24.79
34147Krupowies Jerzy -Szczecin-22.48
359193Szczerbińska Barbara ---18.50
367445Stoltman Marcin ---16.34
3710820Faron Paweł ---13.07
3710748Zawistowski Paweł ---13.07
3710161Marcinkiewicz Paweł ---13.07
4010364Stodulski Robert ---9.81
40579Pańszczyk Piotr -Wrocław-9.81
4210864Pacholczyk Filip ---3.27
4210865Pacholczyk Jarek ---3.27