Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Włóczykij Trip Extreme 2011

Organizator Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży "Włóczykij"
Miejsce woj. zachodniopomorskie - Gryfino
Data 5 - 6 mar 2011
Adres bazy
Strona www
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 138

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
36
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
11158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat100.00
19267Giełzak Sabina 🥇---100.00
11392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-100.00
4155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi97.70
5542Bednarczyk Aleksandra 🥇-PoznańSTR Poznań94.30
68552Stefańczyk Małgorzata 🥈---93.14
760Krasuski Marcin 🥇-Warszawaorienteering.waw.pl90.11
83089Stanek Asia 🥇---83.91
88103Busiuk Małgorzata ---83.91
107153Fudro Edward 🥇---64.77
115855Bolanowski Jan ---63.48
12183Ścibisz Jerzy -Szczecin-61.58
131Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl60.02
14185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-59.57
1510Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo59.40
169812Bednarczyk Paweł ---56.81
16541Bednarczyk Zbigniew -PoznańSTR Poznań56.81
188553Stefańczyk Przemysław ---56.11
19318Szajniuk Tomasz -Kluczbork-52.38
20284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT50.55
212466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-49.84
2210485Nowysz Jakub ---47.36
234823Horbaczewski Mirosław -Poznańferraty.pl40.69
2410580Śwital Elżbieta ---40.45
2510515Banaszek Maksymilian ---38.65
26214Skierczyński Zbigniew -Dobra-34.96
279641Kamińska Celina ---33.09
2810518Świderek Marcin ---29.44
2810517Szałkowski Marcin ---29.44
3010592Olejniczak Magdalena ---29.42
3010591Andryszczak Anita ---29.42
3210519Matulis Krzysztof ---23.92
328820Sobczyk Mirosław ---23.92
3410525Grabias Damian ---20.24
3510530Gajewski Marcin ---16.56
35163Kaczyński Marcin -Szczecin-16.56

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
102
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
18801Łuczko Grzegorz 🥇---50.00
19203Marianowski Marcin ---50.00
11178Nowak Laura 🥇-Świnoujście-50.00
410015Relska Dominika ---44.91
410014Olczak Marta ---44.91
610003Wieczorek Magdalena ---44.77
78006Kociołek Ireneusz ---42.48
8159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team42.29
9322Szczęsny Michał -Polska-41.54
10142Jachymek Bartłomiej -WarszawaJacekBiega Running Team38.30
119647Mikulski Andrzej ---35.59
127445Stoltman Marcin ---33.91
137441Godlewska Sylwia 🥇---33.04
147405Wroński Krzysztof ---32.55
1510889Nowakowska Marzena ---32.37
1610890Zawadzka Sylwia ---32.23
1710717Dycha Paweł ---32.16
171125Wiśniewski Krzysztof -Leszno-32.16
198790Hyla Tomasz ---31.08
2010720Mazan Bartłomiej ---30.42
208240Hołub Marcin ---30.42
207392Ostrowski Adam ---30.42
232571Florek Tomasz ---30.33
2410684Kasprzyk Maciej ---30.28
2510089Błajet Jacek ---30.03
253111Nikonowicz Adrian ---30.03
277993Szkudlarek Szymon ---29.23
278147Adamowski Kacper ---29.23
2910085Wieczorek Wojciech ---29.14
3010730Soroko Tomasz ---29.00
319550Zarębska Agnieszka ---26.86
328111Staniszczak Paweł ---25.80
3310678Pyszny Krzysztof ---25.65
3310679Binder Maciej ---25.65
357501Staniszczak Łukasz ---25.58
3510754Jaworowicz Jakub ---25.58
37147Krupowies Jerzy -Szczecin-24.35
3810894Kaliszuk Joanna ---24.17
3910895Kawa Izabela ---23.48
40583Mańczak Michał -SzczecinLumbaGO21.07
4010783Kraśnicki Andrzej ---21.07
4210785Zawadzki Dominik ---20.98
43426Górczyński Paweł -WiryNapier...acze20.91
439574Kęcik Bogumiła ---20.91
4510255Pawelec Marek ---19.17
457307Sikorski Marcin ---19.17
471525Jankowski Dariusz ---19.07
476715Dąbrowski Tomasz ---19.07
497384Postawa Jacek ---18.22
497380Gulczyński Jacek ---18.22
498991Doleżek Krystian ---18.22
5210802Solan Mateusz ---17.57
5310899Poszumska Marta ---17.20
5410207Żydomorski Norbert ---17.10
5410205Bartoszek Radosław ---17.10
5610900Otmianowska Olga ---15.29
5710901Zahorska Milena ---14.99
587426Przybył Bartosz ---13.18
5810819Feber Tomasz ---13.18
6010904Niewińska Katarzyna ---12.83
619551Miziński Piotr ---11.98
6210905Zielnik Marta ---11.22
6310711Lisowski Przemek ---11.06
6410906Tylkowska Izabela ---10.83
659193Szczerbińska Barbara ---10.00
669649Grzejszczak Grzegorz ---9.55
6610829Wilhelm Marcin ---9.55
6810830Hołownia Filip ---9.28
683523Janiszewski Przemysław ---9.28
7010842Kotliński Piotr ---8.35
7010843Satanowski Tomasz ---8.35
7210845Migalski Krystian ---7.97
7210844Głogowski Konrad ---7.97
748910Buczma Grzegorz ---7.17
741318Kucharski Tomasz -Santok-7.17
768203Złotnicki Marcin ---6.42
7710847Szmyt Marcin ---6.24
7810850Gorący Jarosław ---5.65
79286Chmielewski Tomasz -Szczecin-5.57
7910851Piznal Piotr ---5.57
8110854Jankowski Michał ---5.20
8110855Kolczarek Przemek ---5.20
83178Waś Robert -MyślibórzTeam Myślibórz5.03
8410800Borny Bartosz ---4.96
8510856Cynk Sebastian ---4.95
8510857Glezman Marcin ---4.95
8710858Dybciak Igor ---4.91
887382Saja Radosław ---4.72
888933Czerwiński Zbigniew ---4.72
907257Andrzejczak Maciej ---4.53
9110860Troczyński Wojciech ---4.02
928339Rosiński Piotr ---4.02
9210833Stadejak Przemysław ---4.02
9410863Wójtowicz Kuba ---3.43
956884Tomicki Łukasz ---3.08
9610868Ryngwelski Wojciech ---2.70
9710306Walczak Radosław ---2.06
9710305Jaskuła Kamil ---2.06
991184Howil Waldemar -Gryfino-1.76
9910869Dziobkowski Piotr ---1.76
1018766Czerniawski Kazimierz ---1.17
10110077Szczepaniak Zbigniew ---1.17