Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Grassor 2012

Organizator North Team Szczecin
Miejsce woj. zachodniopomorskie - Rosnowo
Data 23 - 24 cze 2012
Adres bazy
Strona www
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 106
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
10
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
11158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat100.00
21504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki77.78
310Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo75.43
4279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-60.28
4103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight60.28
6554Jaśkiewicz Piotr -KrakówLunatycy40.10
73642Czaja Łukasz ---36.46
76990Kowalewski Mariusz ---36.46
93807Orzechowski Piotr ---27.34
10148Jurkowski Dariusz -Szczecin-25.52

Trasa TR300

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
47
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
-112805Kłopocińska Agnieszka 🥈---100.00
1-301Paszkowski Wojciech -Białystok-100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
1-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl100.00
-23089Stanek Asia 🥇---96.00
-314592Kinowska Katarzyna -Gdańsk-92.00
-413045Wąsowska Wioleta ---90.00
4-7154Nalazek Marcin ---90.00
-513037Jaworska Urszula ---88.00
-513039Szeremietiew Marzena ---88.00
5-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka88.00
6-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-86.00
-79776Mąkolska Sylwia ---84.00
7-1392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-84.00
8-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info82.00
9-772Papis Leszek -SłupskTroll Team80.00
9-3128Świetlik Krzysztof ---80.00
11-12346Linowski Darek ---78.00
12-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-77.00
12-303Cichoń Paweł -PoznańKOPER Architektura77.00
12-4Mirowski Łukasz 🥉-WrocławCustomMapHolder.pl77.00
15-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT74.00
16-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet73.00
17-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos72.00
18-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine71.00
19-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO70.00
20-12637Ficht Wojciech ---69.00
20-8172Kowalski Marcin ---69.00
22-225Pionk Michał -Wejherowo-67.00
23-12892Fierka Grzegorz ---66.00
24-12042Marzejon Marcin ---65.00
25-12577Sitarz Jacek ---64.00
25-5034Tomaszewski Marcin -Gdańskmtbikeshop.pl64.00
27-12644Dreslewski Piotr ---62.00
28-136Żegliński Grzegorz -SzczecinCała Naprzód61.00
29-208Sobieszczański Bartłomiej -PoznańMTB MEBLOPOL60.00
30-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-59.00
31-1208Gałaguz Jacek -Koszalin-58.00
31-12049Krawczyk Bohdan ---58.00
31-11827Szamrej Wojciech ---58.00
34-3681Morawski Piotr --brak55.00
35-9552Nycek Krzysztof ---54.00
36-12908Szajduk Marek ---53.00
36-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN53.00
38-12860Otto Ryszard ---51.00
39-12912Jaworski Cezary ---50.00
40-12859Mika Bartłomiej ---49.00

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
49
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
114590Romanowski Łukasz -GdańskDebestim50.00
27342Grzesiecki Marek ---48.49
2110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS48.49
47153Fudro Edward 🥇---46.79
5849Molski Kuba -Wrocław-40.97
68771Jasiński Bartek ---40.42
7461Kłosowicz Maciej -Poznańfurious goats38.92
88713Dura Grzegorz ---37.70
87345Motała Tomasz ---37.70
88674Wrotecki Paweł ---37.70
111546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team37.11
1139Żmiejko Łukasz -Koszalin-37.11
135080Wiktorzak Tomasz -Główczyce-36.94
14102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)34.41
14763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers34.41
14178Waś Robert -MyślibórzTeam Myślibórz34.41
171178Nowak Laura 🥇-Świnoujście-34.16
177405Wroński Krzysztof ---34.16
198289Rupar Grzegorz ---33.22
20312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-33.17
21489Grabowski Marcin -PoznańLeśni Poznań31.73
21651Grabowski Łukasz -PoznańAR Poznań31.73
239466Medyński Marcin ---28.50
2310077Szczepaniak Zbigniew ---28.50
237993Szkudlarek Szymon ---28.50
267615Niezgódka Bartosz ---26.37
276873Worona Jakub ---24.05
288819Banach Tomasz ---23.91
29196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna16.57
29173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna16.57
3110080Sójka Wojciech ---16.50
32542Bednarczyk Aleksandra 🥇-PoznańSTR Poznań15.63
32541Bednarczyk Zbigniew -PoznańSTR Poznań15.63
348305Brudło Marcin ---13.98
348304Brudło Beata 🥈---13.98
369043Horanin Łukasz ---12.42
366795Horanin Paweł ---12.42
387408Runowski Jakub ---12.31
391154Jakubowski Łukasz -Kamień PomorskiKB Kamien Pomorski9.23
398770Szołtun Maciej ---9.23
4110340Atałap Artur ---9.14
427706Pawluk Michał ---8.24
427073Śmieja Piotr ---8.24
44322Szczęsny Michał -Polska-6.87
459568Worona Mirosław ---5.22
46147Krupowies Jerzy -Szczecin-3.43
4710201Babyszko Michał ---3.31
4710064Busiuk Alicja ---3.31
498820Sobczyk Mirosław ---2.65