Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Jesienny Tułacz 2012

Organizator Bractwo Przygody ALMANAK
Miejsce woj. pomorskie - Gołubie Kaszubskie
Data 6 - 7 paź 2012
Adres bazy
Strona www
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 68
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
68
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
19996Ćwidak Anna 🥈---50.00
1461Kłosowicz Maciej -Poznańfurious goats50.00
114590Romanowski Łukasz -GdańskDebestim50.00
11151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk50.00
1159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team50.00
110Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo50.00
79510Rychły Damian ---48.98
77153Fudro Edward 🥇---48.98
711Galla Marek -Bydgoszcz-48.98
108856Janus Robert ---47.52
101158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat47.52
106743Chyczewski Piotr 🥈---47.52
1039Żmiejko Łukasz -Koszalin-47.52
101546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team47.52
15763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers46.78
1510077Szczepaniak Zbigniew ---46.78
1710095Rosiński Radosław ---46.07
1710094Janiak Jakub ---46.07
1710096Szpanowski Jakub ---46.07
209280Dargacz Krystian ---45.54
206334Jasiński Rafał ---45.54
221436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO45.45
23185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-45.28
235080Wiktorzak Tomasz -Główczyce-45.28
233128Świetlik Krzysztof ---45.28
238759Sęczkowski Grzegorz ---45.28
238650Chmiel Adrian ---45.28
283642Czaja Łukasz ---44.04
2914591Noga Witold -Gdańsk-37.80
2914592Kinowska Katarzyna -Gdańsk-37.80
313647Kupczak Grzegorz ---35.29
311128Zaremba Marek -BaranówKAMIKADZE35.29
3310134Wojak Emil ---35.04
34110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS33.10
347342Grzesiecki Marek ---33.10
368600Domańska Ewelina ---31.54
377349Mazerski Grzegorz ---30.30
3810168Ziemianowicz Krzysztof ---28.17
3910202Olejniczak Bartosz ---25.42
399196Olejniczak Andrzej ---25.42
419894Rachubiński Hubert ---21.05
42519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team20.51
43399Musielak Sebastian -Suchy Las-20.27
447336Olecki Paweł ---19.69
4510140Maziarczyk Paweł ---17.27
4510139Adamczyk Arkadiusz ---17.27
4710047Śliwińska Anna ---17.01
477186Apanel Dorian ---17.01
4910292Kisiel Jarosław ---17.00
494140Szwed Paweł --Biegowy Świat17.00
498622Szwed Piotr ---17.00
5210295Sobański Adam ---16.61
5210294Adrjanczyk Dawid ---16.61
5410051Raasz Dorota ---15.96
5410052Wolska Magdalena ---15.96
5410298Pupacz Tomasz ---15.96
575666Pronobis Wojciech ---15.38
577200Romaszko Wojciech ---15.38
571090Bąk Piotr -Brzezia ŁąkaSNOB / BRUBECK Team15.38
6010312Woźniak Michał ---14.77
616991Dettlaff Anna ---14.56
618990Wruck Jan ---14.56
6310097Wittmann Adam ---14.41
649176Hinc Jan ---13.06
658767Kozioł Dagmara 🥇---12.34
6553Stolarczyk Wojciech -Zakopane-12.34
673153Socha Tomasz ---11.82
678378Gołowienko Adrian ---11.82