Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Izerska Wielka Wyrypa 2013

Organizator Oddział Łużycki PTSM w Lubaniu
Miejsce woj. dolnośląskie - Lwówek Śląski
Data 16 - 18 sie 2013
Adres bazy Szkoła Podstawowa Nr 2, Al. Wojska Polskiego 1a, Lwówek Śląski
Strona www http://izerskawyrypa.mcrace.pl/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 181

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
29
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi100.00
2191Pryjma Tomasz -Warszawafunexsports86.33
32025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła77.08
4496Karabin Bartłomiej -DobraPolowanie na wiewiórkę77.05
52123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa69.13
6703Korpula Grzegorz -Piekoszów-67.92
72706Dymek Rafał ---67.71
8722Kopczewski Michał -Warszawa-65.29
9316Krasowski Tomasz -Wrocław-58.03
1099Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy58.02
11646Firuta Paweł -WrocławPG KMP Wrocław45.93
123523Janiszewski Przemysław ---42.52
139436Leszek Grzegorz ---38.04
149437Franczak Bartosz ---38.04
15223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa35.80
16603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga31.79
1710Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo25.83
187890Rzeszowski Przemysław ---22.13
192930Fajfer Marek ---21.20
209270Wojnarowski Piotr ---21.18
21565Kaczmarek Beata -PoznańSTR Poznań18.10
22542Bednarczyk Aleksandra 🥇-PoznańSTR Poznań18.10
23541Bednarczyk Zbigniew -PoznańSTR Poznań18.10
242688Zakrzyński Franciszek ---16.23
259447Szafrański Grzegorz ---15.96
269448Bader Marek ---15.88
27854Żak Krzysztof -Wrocław-12.22
287277Pucek Przemysław ---11.00
29109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra9.77

Trasa TR150

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
55
Oficjalne wyniki
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°100.00
-1836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team100.00
2-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp96.00
-212805Kłopocińska Agnieszka 🥈---96.00
3-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos92.00
-312807Listopadzka Ewa ---92.00
-41005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS90.00
4-11691Konopiński Maciek ---90.00
5-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia88.00
-511538Stachura Magdalena ---88.00
-612810Witak Małgorzata ---86.00
6-911Sambor Rafał -Bielsko-BiałaSłoneczny Patrol86.00
-712321Szczepkowska Ewelina ---84.00
7-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-84.00
-83089Stanek Asia 🥇---82.00
8-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-82.00
-912829Mendak Magdalena ---80.00
9-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI80.00
-1012831Hrynowiecka Aleksandra ---79.00
10-4Mirowski Łukasz 🥉-Wrocław-79.00
-1112808Piotrowicz Urszula ---78.00
11-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT78.00
-1211312Lipińska Katarzyna ---77.00
12-12042Marzejon Marcin ---77.00
13-860Jańczak Wiesław -Bydgoszcz-76.00
14-141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team75.00
15-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla74.00
16-7Zadworny Tomasz -Łódź-73.00
17-986Mossoczy Zbigniew -ZabierzówBIKEBOARD72.00
18-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team71.00
19-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN70.00
20-971Korzec Staszek -KrakówBikeholicy69.00
21-8283Ciesłowski Marcin ---68.00
22-634Świerczyński Ryszard -PolskaOrientop Wrocław67.00
23-10299Parzyszek Adam ---66.00
24-12611Korzętkowski Adam ---65.00
25-12612Stuczyński Hubert ---64.00
26-12337Kleina Dariusz ---63.00
27-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM62.00
28-3273Marcinkiewicz Mariusz ---61.00
29-12044Brzezicki Przemysław ---60.00
30-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team59.00
31-772Papis Leszek -SłupskTroll Team58.00
32-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS57.00
33-1469Widera Maciej -ChorzowWodzionka CSC Adventure56.00
34-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-55.00
35-12634Wolski Marek ---54.00
36-9654Parzyszek Dariusz ---53.00
37-1342Jóźwiuk Piotr -PszczółkiBrotherhood of Moonshine52.00
38-12580Płudowski Leszek ---51.00
39-12150Sobków Szymon ---50.00
40-12640Figas Sebastian ---49.00
41-12643Gromysz Wiesław ---48.00
42-5015Walacik Krzysztof -Lubin-47.00
43-3341Chrześciański Bartosz --Cycliści46.00

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
97
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
14805Galla Franciszek -Poznań-50.00
29485Ciesiółka Sebastian ---40.33
326Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient39.77
4459Bińkowski Borys -Oborniki ŚląskiePizca del Mundo38.48
57283Arseniuk Krzysztof ---37.72
64670Marciniak Tomasz ---37.26
77288Krasoń Marcin ---34.67
8322Szczęsny Michał -Polska-33.73
91117Biała Weronika -Wrocław-32.96
107405Wroński Krzysztof ---32.94
116862Kowalczyk Mariusz ---32.89
127408Runowski Jakub ---32.85
138054Giełda Jędrzej ---32.84
146734Choiński Paweł ---31.99
158807Bogucka Zuzanna ---31.42
161320Kosiński Maciej -Klaudyn-30.87
176037Skupień Andrzej ---30.82
18765Komorowski Mateusz -Warszawa-30.24
198864Wilk Bartosz ---29.64
208863Kołodziej Michał ---29.63
21149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl29.61
22160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi28.48
239373Brzoska Piotr ---28.45
247336Olecki Paweł ---28.03
25178Waś Robert -MyślibórzTeam Myślibórz27.84
263884Litwa Szymon -Mysłowice-27.81
279460Jankowska Natalia ---27.35
28653Dering Marcin -WrocławOrientop Wrocław27.35
299470Kamiński Tomasz ---27.20
309559Galla Kasia ---26.92
319560Kaczmarek Szymon ---26.92
329584Pilecki Maciej ---25.67
339467Majchrzycki Sławomir ---24.70
349595Jaworski Artur ---24.69
359596Michalak Krzysztof ---24.68
368804Turek Michał ---24.68
379599Karpowicz Paulina ---24.49
38469Duda Jakub -WleńOrientop Wrocław24.49
3962Wąsowski Marek -WrocławŁapiguz24.49
405465Kowalczyk Adam ---24.49
415464Woźniak Dawid ---24.49
426264Żuber Marcin ---24.36
439461Bernhard Piotr ---22.62
449457Panejko-Wanat Katarzyna ---20.90
458016Mehlich Agnieszka ---16.51
467403Razim Mateusz ---16.51
47319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo15.36
486131Michaś Mirosław ---14.18
495080Wiktorzak Tomasz -Główczyce-14.14
509723Wencel Waldemar ---12.96
519724Wencel Jolanta ---12.96
529132Ksycka Wiesława ---12.15
539729Kubiak Magdalena ---12.14
549497Dziewiałtowski Łukasz ---11.03
559732Maziec Dariusz ---11.02
569733Wilgocki Tomasz ---10.64
579432Fryze Wojciech ---10.15
589735Jarosiński Wojciech ---10.14
599741Hermanowicz Grzegorz ---9.12
606004Baszak Jerzy ---8.89
616193Dąbrowska Małgorzata ---8.89
626003Jakimowicz Sławomir ---8.88
636200Dąbrowski Bartłomiej ---8.87
649743Kocięcka Joanna ---8.87
659744Olearska Ola ---8.87
669111Kozakiewicz Tomasz ---8.78
672526Kwaśnicki Tomasz ---8.78
689745Herejczak Tomasz ---8.77
692893Jagoda Maciej ---8.34
709746Kapłońska Justyna ---8.33
716644Kunert Krzysztof ---8.33
726645Sobociński Paweł ---8.30
739140Wanat Wojciech 🥈---7.47
746194Jakimowicz Agnieszka ---5.64
759761Hoinka Marcin ---4.78
769082Maciejewski Leszek ---4.78
779764Kądrzycki Tomasz ---4.25
789765Rokita Wojciech ---4.17
799766Mazur Jakub ---4.07
806938Rokita Tomasz ---4.05
81753Hołdakowska Anna -Warszawa-3.77
829768Podolak Bartłomiej ---3.43
839050Troszczyński Przemysław ---3.00
849770Jakubowska Katarzyna ---2.94
859771Tomaszewski Stanisław ---2.93
869772Sobota Mateusz ---2.79
879773Koch Adrian ---2.79
889775Howsa Ewa ---2.24
892492Pierzchalska Dorota -Zgorzelec-2.24
90657Skowroński Janusz -Oleśnica-1.92
919782Kuczyński Krzysztof ---1.28
929783Kaczor Bartosz ---1.28
939784Leśniak Magdalena ---0.99
949785Maślanik Olga ---0.99
959786Frąckiewicz Krzysztof ---0.99
969790Goj Mirosław ---0.25
974997Piłkowski Tadeusz -KarczewOK!Sport Warszawa0.22